DIGITÁLNE ŠVIHADLO S POČÍTADLOM

DIGITÁLNE ŠVIHADLO S POČÍTADLOM

Digitálne švihadlo

Digitálne švihadlo s počítadlom je jedna z horúcich noviniek tohtoročnej športovej sezóny, ktorá sa tento rok stala oficiálnym hitom amatérskych i profesionálnych športovcov na celom svete. Môžete cvičiť a priamo na rukoväti švihadla sa vám objaví koľko už ste naskákali a nielen to. Zistíte i presný počet kalórií, ktoré sa vám vďaka cvičeniu s digitálnym švihadlom s počítadlom podarilo zhodiť. Ste malí, veľkí, deti či dospelí? Nevadí, toto švihadlo je prispôsobiteľné až do dvoch a pol metra dĺžky. Teraz je vaša príležitosť cvičiť a pritom vedieť presne čo robíte pre svoje telo!

I vy môžete byť krajší s našim digitálnym švihadlom s počítadlom, mať prehľad o tom, koľko spálite kalórií a držať tak svoj energetický výdaj pevne v rukách. Pripojte sa k tým státisícom, ktorí si hit tohto leta už objednali.

Technická špecifikácia

- PVC lano
- displej ukazuje spálené kalórie
- displej zobrazuje počet skokov
- nastaviteľné až do dĺžky 2,5m
- súčasťou balenia je min batéria pre napájanie.

Už sa nemusíte báť športu, pretože neviete, koľko pri ňom stratíte kalórii. S Digitálnym švihadlom s počítadlom viete presne, na čom ste. Státisíce ľudí na celom svete už v túto chvíľu trénujú s týmto švihadlom. Prinášame ohlasy aspoň niekoľkých z nich.

Digitálne švihadlo

Tomáš Griga - Mal som v tento prístroj nedôveru, nikdy som nebol na výstrelky modernej doby. Ale nakoniec som sa nechal presvedčiť manželkou nech to skúsim, že budem mať lepší prehľad o svojom cvičení. Pri rozbalení som sa zľakol, pretože švihadlo plantalo o pol metra dlhšie ako sem chcel, našťastie všetko ide bez problémov nastaviť. Od tej doby som toto digitálne švihadlo s počítadlom nedal z ruky a je neoddeliteľnou súčasťou mojich cvičení.

Alena Kunclová - Snažím sa žiť zdravým životom, mať denne vyvážené ako príjmové tak výdajové stránky energetickej spotreby môjho tela. Preto som sa rozhodla pre tento prístroj, pretože mi jednoduchým spôsobom umožní vedieť koľko kalórií som počas cvičenia spálila. Odporúčam všetkým, ktorí chcú mať život vo svojich rukách.

Martinka Krbílková - Mamička mi toto švihadlo kúpila do školy na hodiny telocviku. Všetci chlapci z triedy mi ho závidia, dvaja si ho dokonca už kúpili tiež. I nato, ako som malá, tak sa švihadlo dalo dobre nastaviť a hlavne viem, koľkokrát som skočila a som najlepšia z celej triedy.

-- --

Odporúčame

Prečítajte si