GENERÁTOR KYSLÍKU ... a vzuch je čistý

BRAIN O2- PRÍSTROJ NA VÝROBU ČISTÉHO KYSLÍKU

Přístroj na výrobu kyslíka

Generátor kyslíku BRAIN-O2 využíva koncentrátor membránového typu. To znamená, že na udržanie svojej funkcie nepotrebuje žiadny doplnkový materiál. Stačí iba jeho pripojenie do sieťovej zásuvky. Podľa výrobcu potom dýchame vzduch, v ktorom je koncentrácia kyslíku o 50% vyššia ako koncentrácia kyslíku v okolitom vzduchu.

Generátor kyslíku BRAIN-O2 má dve funkcie. Prvá z nich je dodávať vzduch z vyššou koncentráciou kyslíku ako je koncentrácia v ovzduší, ktoré nás obklopuje. Ďalšou jeho funkciou je potom navodiť celkovú relaxáciu organizmu. Ďalšou funkciou, ktorú generátor kyslíku BRAIN-O2 má, je stimulácia mozgu subjektu. Do pásiku, ktorý je nasadený okolo hlavy je v prípade využitia tejto funkcie privádzaný signál s extrémne nízkymi kmitočtami, ktoré majú pomocou indukcie vyvolať lepší stav subjektu (napr. vybudením alfa vĺn) a tým prispieť k podpore pamäti, zlepšeniu sústredenosti, zmenšeniu vnútorného napätia a prispieť i ku zlepšeniu spánku. Kmitočet stimulácie je možné voliť v dvoch stupňoch.

Kyslík je pre ľudský organizmus nepostrádateľný. Pokiaľ organizmus trpí jeho nedostatkom, je ohrozené zdravie človeka i jeho život. Nedostatok kyslíku v ľudskom organizme spôsobuje problémy v cirkulácii krvi, čo býva tiež príčinou rôznych ochorení. Tieto symptómy sú viditeľné najviac na koži.

Každý z nás si želá dýchať čistý kyslík podobný tomu lesnému. S prístrojom Brain O2 si tento svoj sen môžete splniť. Pomôcť si tým môžu študenti, profesori, vedci a analytici, rovnako tak všetci ostatní, ktorí pracujú vo veľkom psychickom vypätí. Vyskúšajte Brain O2 a budete si môcť vychutnávať čistý, svieži a zároveň prírodný vzduch s vysokou hladinou kyslíku.

Prečo je kyslíku nedostatok?

Naše životné prostredie je poznamenané dnešným konzumným štýlom, ktorý je v hlavnej rade zameraný na spotrebu a nevšíma si negatívnych ekologických dopadov a tým i škodlivého vplyvu na naše zdravie. Táto devastácia prírody vedie i k výraznému zníženiu produkcie kyslíku. Zelené plochy sú likvidované a z komerčných dôvodov zastavované. Koncentrácia zaľudnenia, zvlášť v mestách, sa zvyšuje. Spotreba kyslíku autami, továrňami a priemyselnými zónami rastie.

Porovnanie koncentrácie kyslíku v rôznych oblastiach:
Hlavné mestá 20.8%
Centrum hlavného mesta 20.5%
Lesy, hory 21.5%
More 21.8%
Brain O2 až 30%

V čom spočíva dôležitosť kyslíku?

Kyslík (O2) je nepostrádateľným elementom pre ľudskú existenciu a je spaľovaný pri pohybovej aktivite rovnako ako i pri činnosti mozgu. 25 % celkovej spotreby kyslíku pre ľudskú bytosť je určených práve pre mozog a priamo ovplyvňuje jeho aktivitu. Vždy, keď sa potrebujeme koncentrovať či si niečo zapamätať, mozgová aktivita a tým i objem vyžadovaného množstva kyslíku rapídne stúpa. V prípade nedostatku kyslíku je činnosť mozgu utlmená a my pociťujeme ospalosť a únavu. Pri pohybovej aktivite sa jeho nedostatok prejavuje stuhnutím svalov a zlou koordinovanosťou.

Prečo je vysoká hladina čistoty kyslíku tak dôležitá?

Brain O2 poskytuje vysoko čistý kyslík študentom, starším a chorým ľuďom, tehotným ženám i všetkým, ktorí ho potrebujú.

- Kyslík pre študentov
Kyslík je úplne nepostrádateľný pre tých študentov, ktorí študujú dlhé hodiny vo veľkej intenzite. Dostatočná zásoba kyslíkom napomáha obehu krvi, očisťuje telo i myseľ. Zdravie a schopnosť učenia sa tak výrazne zlepší vďaka rozvoju pamäti a schopnosti koncentrácie.

- Kyslík pre tehotné
Ak budete poskytovať plodu dostatok čistého kyslíku, zvýšite tým jeho IQ, a čo viac, budete tým preventívne predchádzať chudokrvnosti matky i dieťaťa.

- Kyslík chorým na rakovinu
Väčšina nádorov bujnie obzvlášť rýchlo pri nahromadení splodín metabolizmu v tele. Vysoká čistota kyslíku napomáha cirkulácii krvi, čo spôsobuje jednoduchšie odstránenie škodlivých látok.

- Kyslík pre pacientov s astmou
Astmou nazývame druh alergie; jedná sa o ochorenie s nejasnou príčinou i nejasnou liečbou. Pri tomto ochorení dochádza ku strate schopnosti dýchania, ktoré možno čiastočne liečiť jeho príjmom vo forme kyslíkovej terapie.

- Kyslíkom proti nádche
Nádcha je úkaz, ktorým sa telo snaží zbaviť odpadových látok, ktoré sa v ňom kvôli nedostatku kyslíku hromadia, čo je dôvod prečo človek z mesta ochorie nádchou ľahšie ako človek žijúci na dedine. Dostatočný prísun kyslíku môže preventívne pôsobiť proti ochoreniu nádchou, rovnako ako ju liečiť a dokonca ešte rýchlejšie než by to vedela dedinská babička korenárka. Prísunom kyslíku nádchu totiž vyliečite ešte skôr ako ju stihnete dostať.

- Kyslíkom proti "opici"
Vždy, keď pijete alkohol, telo spotrebuje veľa kyslíku na to, aby alkohol mohlo rozložiť. Na to ale obsah kyslíku vo vzduchu, ktorý dýchame, nepostačuje. Z tohto faktu vyplýva, že sa ocitnete v stave kyslíkového dlhu, ktorý vyriešite prísunom kyslíku.

- Vplyv kyslíku na pokožku
Vďaka transportu kyslíku krvným riečiskom, za priechodu krvi kapilárami, sa pokožka vyživuje. A vďaka tkanivovému dýchaniu dochádza k rovnakému účinku, aký je načrtnutý vyššie. Potenie sa v saune nám pomáha odstrániť CO2 a odpadové látky iba za predpokladu, že dostatočne inhalujeme. Len pre predstavu, piloti vzdušných síl v porovnaní s inými ľuďmi disponujú čistejšou pokožkou, čo je zapríčinené tým, že počas letu nadýchajú kvantum kyslíku.

Ako zvýšiť úspech v škole?

Dajte deťom voľnosť alebo si snáď myslíte, že si zlepšia svoje školské výsledky tým, že ich budete nútiť sedieť za stolom? Vaše dieťa má pred sebou veľa vecí, ktoré chce stihnúť a poznať. A teraz to hlavné, dôležitou vecou je schopnosť koncentrácie. Brain O2 vášmu dieťaťu poskytne optimálne prostredie či už študuje po dobu dlhú či dobu krátku. Brain O2 pomôže vášmu malému študentíkovi zlepšiť schopnosť koncentrácie a pamäti zásobovaním mozgu čerstvým kyslíkom. Veľká čistota kyslíku môže zvýšiť jeho schopnosť učiť sa tým, že mu pomôže prekonať psychickú i duševnú únavu.

Čo je to Brain O2?

Tento výrobok produkuje magnetické pole s pravidelnou intenzitou a sprostredkováva ľudskému mozgu vhodné alfa vlny. Tradičné spôsoby ako dostať alfa vlny sú psychická očista, meditácia, brušné dýchanie, predýchavanie mozgu atď., tie sú ale dostupné až po dlhom tréningu. Tento prístroj jednoducho napomôže komukoľvek sa naladiť na mozgové alfa vlny. Obsahuje mechanizmus na predchádzanie sluchového a zrakového stimulu. Dramaticky zlepší vašu pamäť a koncentráciu.

Na akom princípe Brain O2 funguje?

Pôvodne, princíp indukcie mozgových vĺn je patentovaná technológia doktora Parka z Koréi vyskúšaná dlhoročnými skúsenosťami s meditačným tréningom. Brain O2 je novo vyvinutý elektrický prístroj vytvorený na základe tohto pozorovania. Tento prístroj zlepšuje koncentráciu a pamäť.

Keď je Váš mozog v stave alfa, dôjde k nasledujúcemu javu:

1. Dramatické zlepšenie pamäti
Dobrá pamäť závisí viac ako na čerstvej mysli na mozgových vlnách. Existujú dva druhy pamäti, prvým z nich je krátkodobá pamäť, lokalizovaná do ľavej hemisféry mozgu, druhým potom je dlhodobá pamäť, ktorá je lokalizovaná do hemisféry druhej. Normálne si pamätáme väčšinu zrakových a sluchových informácií pomocou ľavej polovice mozgu. Keď sa náš mozog ocitne v stave beta, k zapamätaniu si informácie dôjde len ťažko, poprípade sa snažíme zapamätať si informácií príliš veľa. Na uchovanie si informácií v mozgu po dlhú dobu, mali by byť informácie uskladnené v pravej hemisfére, poprípade by mali byť za alfa stavu prevedené z ľavej hemisféry do hemisféry pravej. Za alfa stavu si študent môže vylepšiť školný priemer a pracujúci človek zlepšiť svoje výsledky.

2. Zlepšuje koncentráciu a silu intuície
Bez ohľadu na východ či západ, cieľom je dosiahnutie stavu mozgu alfa, pretože ide o najvhodnejší stav mozgu pre ľudský život. Jeho pravá časť má schopnosť intuície, ktorá sa nevyskytuje u iných zmyslových orgánov. To vysvetľuje fakt, že pravá časť mozgu má schopnosť absorbovať informácie rýchlejšie. Nič menej, je veľmi ťažké si udržať mozog v alfa stave, napriek tomu sa môžeme o to snažiť. Ako teda dosiahnuť v rýchlom časovom okamihu stav alfa, kedykoľvek chceme? Veľa výskumov už bolo vykonávaných mnohými ľuďmi za dlhú dobu. Objavilo sa niekoľko prístrojov a niektoré z nich sú v aktivácii mozgu úspešné, napriek tomu nie dostatočne; tieto prístroje pracujú na princípe stimulácie sluchového a zrakového zmyslu, popr. oboch. Brain O2 nestimuluje očný alebo ušný aparát. Brain O2 využíva unikátny spôsob hlavového konektoru a tak priamo aktivuje ľudský mozog.

Teoretické informácie o prístroji Brain O2

Princípom je aktivovať mozog pomocou Brain O2 (Solomon), čo je funkcia pre vedenie mozgových vĺn tak, ako je naznačené vyššie. Keď sa blíži frekvencia k hodnote inej frekvencie, nazývame tento jav ladenie. Ako o tom referuje teória Robert O. Beka, v prípade ľudského či zvieracieho organizmu, možno tieto frekvencie pozorovať špecificky na magnetickom či elektrickom poli extrémne nízkych intenzít.

V stave relaxácie nášho tela sa ale mozgové vlny blížia stredným hodnotám vĺn alfa a nižším hodnotám vĺn beta. V takomto prípade, ak budeme aplikovať isté alfa vlny do mozgovej bunky z vonkajšieho prostredia, mozog sa na tieto vlny jednoducho naladí. Teda sa mozog ocitne v stave vĺn alfa.

Môže nastať situácia, že pre nováčika nie je úplne jednoduché ladenie úspešne absolvovať. Teda je potrebné dvakrát denne po dobu dvoch týždňov mozog precvičovať nasadením prístroja Solomon na hlavu a užívať si meditáciu či čítať knihu.

Následne sa mozgové bunky jednoducho naladia na alfa vlny. Keď sa ocitne v stave alfa, komunikácia medzi bunkami v mozgu môže začať. Teda sme schopní silnej koncentrácie a ľahko dávame pozornosť. Teda možno pamäť vylepšiť a týmto i schopnosť učenia a dokonca navodiť kreatívnosť, niekedy tiež nazývanú inšpirácia. Tento stav je veľmi osviežujúci, ale pre jeho dosiahnutie je potrebné dlhodobé precvičovanie. S Brain O2 je ale dosiahnutie tohto stavu veľmi jednoduché, trvá to navyše veľmi krátku dobu.

Komu je prístroj určený

- Ľudia s psychicky náročným zamestnaním
- Časté bolesti hlavy
- Strata koncentrácie
- Oslabení ľudia s vyššou potrebou kyslíku
- Chronická únava, letargia, stres
- Strata pamäti

Technické parametre
- názov výrobku: Brain O2
- model: POB-1000
- vstupné napätie a frekvencia: Striedavý prúd 110V/50 Hz - 220V/60 Hz
- výkon: 70 W +/- 10%
- rozmery: 130 (v) x 250 (š) x 330 (h) mm
- hmotnosť: 5 kg
- metóda výroby kyslíku: O2 membrána
- obsah kyslíku: 30 % +/- 3 %
- objem produkovaného kyslíku: 3000 cm3/min

-- --

Odporúčame

Prečítajte si