ANALYZÁTOR POKOŽKY BM-831

ANALYZÁTOR POKOŽKY BM-831

Analyzátor pokožky BM-831 dokáže vďaka technológii BIA zobraziť stav Vašej pokožky.

BIA je skratka pre Analýzu bioelektrickej impedancie, ktorá používa bioimpedanciu ako meraciu metódu (impedancia je druh odporu zahrňujúca tiež dielektrický jav) pre určenie percenta beztukovej časti (telesnej tekutiny a elektrolytov) a tukovej časti (tuk neobsahuje vodu) v našich telesných tkanivách. Konkrétne zobrazí vlhkosť kože, množstvo tuku a celkovú hebkosť. Výsledky analýzy sú zobrazené na LCD displeji v pohodlnej grafickej podobe jednoducho zrozumiteľnej pre každého.

Analyzátor pokožky

Dôležitým faktorom pre našu pokožku je voda. Bez vody nemôže človek prežiť a naša pokožka potrebuje dostatok vlhkosti, aby si udržala normálnu funkciu a bola hebká a pružná. Aby sme udržali našu pokožku zdravú, musíme v každom okamihu poznať jej vlhkosť, ktorú musíme podľa potreby doplniť. Zistiť správnu vlhkosť pokožky nemožno iba okom, pretože to môžeme určiť až keď je pokožka suchá. To je však príliš neskoro na doplnenie tekutín alebo ošetrenie ochranným krémom.

Analyzátor pokožky BM-831 Vám prehľadne zobrazí stav Vašej pokožky veľmi rýchlo a automaticky. Keď dáte dole kryt elektród, zapnete tlačidlo a prístroj automaticky začne analyzovať Vašu pokožku. Po analýze si môžete prehliadnuť výsledok a okamžite zistíte, či máte pokožku málo alebo veľmi vlhkú, hebkú alebo drsnú a obsah tuku. Prístroj analyzuje vlhkosť, tuk a hebkosť v jedenástich stupňoch. Prostredný stupeň značí priemernú hodnotu. Zvýšenú hodnotu označujú indikačné štvorčeky vpravo, zníženú hodnotu potom štvorčeky vľavo.

Prístroj napája jedna 3V batéria CR 2032 a tak prístroj pracuje s malým bezpečným napätím, ktoré Vám nemôže ublížiť. Tvar tohto výrobku bol stanovený podľa ergonomických zásad tak, aby bol prístroj jednoducho prenosný i jednoducho použiteľný. Je vhodný tiež pre predvádzacie akcie pod holým nebom, poradenstvo v oblasti starostlivosti o pleť i pre osobné použitie.

-- Libor Valíček --

Odporúčame

Prečítajte si