PRODUKTY PRE ZDRAVIE A ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Produkty pre Vaše zdravie a zdravý životný štýl

Digitálne teplomery

Digitálne teplomery sú určené na orientačné meranie teploty v podpazušnej jamke. Digitálne teplomery sú napájané batériou (1,5 V gombíková batéria). Digitálne teplomery obvykle disponujú dvomi druhmi alarmov - pri ukončení merania (dlhý prerušovaný tón) a pri zvýšenej teplote (kratší intenzívnejší tón). Obvykle sa digitálne teplomery dodávajú v plastovom obale.

Čističe - čističky vzduchu

Čističky vzduchu sú elektronické zariadenia, ktoré vďaka niekoľkonásobnému filtrovaniu vzduchu dokážu zásadným spôsobom zvýšiť kvalitu vzduchu tým, že dokážu s vysokou účinnosťou eliminovať najrôznejšie nečistoty alebo pachy obsiahnuté vo vzduchu. V ovzduší môžu byť obsiahnuté rôzne škodlivé látky, ako sú napríklad peľ, baktérie, vírusy alebo nepríjemné pachy. Ľudský organizmus potom na vdýchnutie týchto látok reaguje rôznym spôsobom podľa ich veľkosti. Ideálny rodinný darček.

Glukomery

Glukomer G-423 je jeden z najlepších systémov pre sledovanie hladiny krvného cukru. Výsledky získané pomocou glukomeru G-423 môžu Vám i vášmu lekárovi pomôcť sledovať a optimalizovať Váš liečebný plán a tým dosiahnuť kontrolu nad Vaším ochorením. Systém G-423 poskytuje presné výsledky testov na základe kalibrácie glukomeru plazmou. Táto skutočnosť umožňuje Vám a Vášmu lekárovi jednoduchšie porovnanie nameraných výsledkov s výsledkami laboratórnymi.

Domáce digitálne tlakomery

Hovoriaci tlakomer BP01

Všetci vieme, ako je dôležité sledovať svoj krvný tlak, ale veľa z nás nemôže často navštevovať svojho lekára alebo miesto, kde nám náš krvný tlak zmeria. Vhodnou možnosťou ako si sledovať svoj krvný tlak bez toho, aby sme museli stále chodiť k lekárovi, je kúpiť si domov svoj vlastný tlakomer. Pokiaľ si kúpite svoj tlakomer, môžete poznať hodnotu Vášho tlaku kedykoľvek a kdekoľvek. Nemusíte čakať v čakárni u lekára alebo hľadať iné miesta pre meranie tlaku.

Krokomer má chôdzi pod kontrolou

Krokoměr - Pedometr

Ak chcete vedieť, ako ste na tom pri chôdzi, potom vám odpovie krokomer, prístroj pre meranie vzdialenosti, počtu krokov a kalórií. Krokomer, jednoducho upevnený za opaskom, ukazuje počet vašich krokov. A ešte vám dokonca vypočítava spotrebované kalórie a absolvovaný úsek. Navyše prepína medzi zobrazením kalórií, počtom celkových krokov a vzdialeností.

Nové digitálne váhy

Osobná digitálna váha BS-F/W8402

Obezita je predovšetkým problémom zdravotným. So stúpajúcou telesnou hmotnosťou sú spojené závažné zdravotné riziká ako je cukrovka, srdcovo - cievne ochorenia, problémy s dýchaním, vysoký krvný tlak, ochorenia kĺbov a nádorové ochorenia. Obézni ľudia majú okrem zdravotných problémov i problémy sociálne a psychické. Vyskytujú sa u nich depresie, zakomplexovanosť, často majú zníženú sebadôveru a problémy pri svojom uplatnení v zamestnaní.

Masážny motýlik

Prístroj pracuje so slabými impulzmi, prenášanými po pripevnení pásu na telo. Tieto impulzy aktivujú motorické nervové zakončenia, čím dochádza ku zmršteniu a uvoľneniu svalu. Impulzy napodobňujú prirodzené nervové signály a podporujú zmrštenie svalu. Používaním tohto prístroja ste teda kedykoľvek schopní tréningu, pričom ho možno v prípade potreby nosiť pod oblečením. Po skončení tréningu sa prístroj automaticky vypne.

Perličková masáž WE-999-5

Perličková masáž

Perličková masáž ponúka veľmi príjemnú formu odpočinku s liečebným a preventívnym účinkom. Hydroterapia (pôsobenie vody na ľudské telo) sa používa na priaznivé liečenie už od dôb Antiky. Perličkovú masáž s prístrojom WE-999-5 môžete používať každý deň a tak preventívne predchádzať bolestiam Vášho tela. Stúpajúce bublinky tlakom stimulujú pokožku, znižujú napätie vo svaloch, zvyšujú látkovú premenu a zlepšujú vnútorné dýchanie.Vhodný darček do domácnosti.

Masážne papuče pre ženy

Masážne papuče pre ženy poskytnú vynikajúcu masáž nôh v komforte vášho domova, či pri práci v kancelárii. Tieto papuče sedia takmer všetkým ženám. Masážne papuče pre ženy sú priamo stvorené pre relaxáciu a príjemnú dennú masáž unavených nôh. Sú jednoduché na ovládanie a jedným z najčastejších darčekov, či už k narodeninám alebo Vianociam, na celom svete.

Odstraňovač vrások Beauty Spirit

Beauty spirit HC-029 využíva pôsobenie GM vĺn na ľudskú pokožku v oblasti tváre a okolo očí. Princíp GM vĺn je známy už dlhšiu dobu. Dodnes sa využíva v lekárstve a kozmetike pre obnovu ľudskej pokožky, ktorá vekom starne a vytvára vrásky. Prístroj Beauty spirit je v podobe malej krabičky s dvomi dotykovými bodmi, medzi ktorými dochádza k elektrolýze. Týmito styčnými bodmi masírujete svoju pokožku a dochádza k obnove vlásočníc. Táto procedúra nie je nijako bolestivá a už po troch až štyroch masážach dochádza k vypnutiu pleti a obnoveniu jej pružnosti.

Vyhladzenie vrások s KW-119

Praktický darček, ktorý poteší. Prístroj na vyhladenie vrások ponúka rôzne liečebné plány proti starnutiu pokožky pre jednotlivé vekové skupiny. Pri pravidelnom používaní účinne odstraňuje váčky okolo očí a zosvetľuje tmavé kruhy pod očami. Tradičná technológia zaručuje prenikanie vĺn s vysokou frekvenciou do hlbokých vrstiev pokožky a tak podporuje tvorbu kolagénu a regeneráciu pokožky.

Analyzátor pokožky BM-831

Analyzátor pokožky

Dôležitým faktorom pre našu pokožku je voda. Bez vody nemôže človek prežiť a naša pokožka potrebuje dostatok vlhkosti, aby si udržala normálnu funkciu a bola hebká a pružná. Aby sme udržali našu pokožku zdravú, musíme v každom okamihu poznať jej vlhkosť, ktorú musíme podľa potreby doplniť. Zistiť správnu vlhkosť pokožky nemožno iba okom, pretože to môžeme určiť až keď je pokožka suchá. To je však príliš neskoro na doplnenie tekutín alebo ošetrenie ochranným krémom.

Stimulátor obnovy pokožky BM-221

Aby sme mali pleť stále krásne pevnú a pružnú, môžeme využiť prednosti prístroja BM-221, ktorý pomocou nízkeho ožarovania dokáže pleti navrátiť pružnosť a hebkosť. Je vhodný napríklad i na jazvičky, ktoré vznikajú po akné. Pri akné pomáha i pri znižovaní opuchov a upokojuje podráždenú pokožku. Potom sa akné skôr stratí a pleť dostáva pôvodný vzhľad.

Pleťová maska IR G-38

Infračervené sálanie preniká do ľudských tkanív do hĺbky okolo 5 cm a tým vzniká zahrievací efekt, pri ktorom sa teplo dostáva hlboko do svalového tkaniva a do vnútorných orgánov. Toto sálanie je nastavené tak, aby ho naše telo mohlo absorbovať až 93%. Infračervená pleťová maska G-38 zvyšuje krvný obeh kožného tkaniva a zlepšuje kožnú imunitu, lieči akné a kožné problémy.

Odstraňovač vrások Tona

Ionizační prístroj na odstránenie vrások TONA 6108 pôsobí relaxačne, uvoľňuje stres a napätie. Odstraňovač vrások vyvoláva mikrovlnenie pozitívnych a negatívnych iónov, čím urýchľuje metabolizmus pokožky a jej aktivitu. Vysušuje škvrny a pomáha redukovať vrásky, napomáha k odstráneniu otvorených pórov a udržuje pokožku jemnú a pevnú. Praktický darček.

Iónový prístroj G-04 pre masáž tváre

Masážny prístroj G-04 Bio Skin pre skrášlenie tváre, fungujúci na základe galvanickej ionizačnej technológie, odstraňuje kožný odpad a naopak napomáha k prenosu vode rozpustných kozmetických produktov hlboko pod pokožku. Zároveň udržiava pokožku krásne čistú a zdravú a dodáva potrebnú energiu do kožných buniek.

Skrášľujúci prístroj L-09

Skrášľujúci prístroj L-09 využitím fototerapie mení štruktúru pleti hlboko pod pokožkou, odstraňuje tvárové žilky, vyhladzuje vrásky, stenčuje póry, obnovuje jemnosť a belosť pokožky a dodáva jej potrebnú vlhkosť. Tiež zlepšuje kvalitu pleti, čistí vriedky, akné a jazvičky.

Obnova pleti s L-20

Prístroj pre omladenie pleti L-20, pracujúci na báze fotónovej terapie, vychádza zo západných technológií. Má priaznivý účinok na telesnú pružnosť, tvar postavy, eliminuje tvorbu oparov, jemných vrások, bieli a zvláčňuje pokožku.


Blood-easy-pass

Blood Easy Pass

Blood Easy Pass je moderný prístroj vyvinutý pod dohľadom vedeckých lekárov, ktorý využíva polovodičový laser pre liečbu ochorenia krvi v domácom prostredí. V nosnej dutine, kam je zavedený vývod z prístroja, sa spúšťajú liečebné dávky osvetlenia, ktoré sú vďaka tejto technológii oveľa účinnejšie. Laserovým svetlom sa stimuluje metabolizmus, ktorý tak napomáha obehu krvi v tele. Laserový generátor v prístroji vyžaruje pri nízkom výkone do 3mW na vlnovej dĺžke 650nm.

ReadMyHeart V2.0

EKG prístroj ReadMyHeart V2.0 je už druhá verzia osobného, neinvazívneho, ručného monitorovacieho zariadenia srdca navrhnutého hlavne pre individuálne a rodinné použitie. Nie je to diagnostický prístroj, slúži len pre nahrávanie EKG záznamov. Dovoľuje užívateľom kdekoľvek a kedykoľvek zmerať a zaznamenať elektrické aktivity ich srdca. Elektrické signály zo srdca sú získané umiestnením palcov na špeciálne navrhnuté vodivé plôšky (elektródy) bez použitia komplikovaných káblov alebo vodivých gélov.

Tehotenský test Chemtrue HCG

Chemtrue HCG tehotenský test je imunologický test využívajúci chromatografickú metódu pre rýchle kvalitatívne určenie HCG hormónu v moči. Membrána testu je obalená s anti-alfa HCG snímacou protilátkou. Počas testovania vzorka moču reaguje s farebným konjugátom (anti-HCG monoklonálna antilátka - koloidný zlatý konjugát), ktorý je obsiahnutý na skúšobnom prúžku. Vzniknutý roztok potom chromatograficky vyvzlína cez membránu.

Alkoholtester IC-818

Prístroj pre dychovú skúšku na alkohol - Alkoholtester IC-818 slúži pre orientačné meranie hladiny alkoholu v krvi. Vo veľmi malom puzdre ponúka meranie alkoholu v krvi na troch úrovniach. Pokiaľ užívateľ nepožil žiadny alkohol, nesvieti žiadna varovná kontrolka. Pokiaľ užil malé množstvo, rozsvieti sa po teste žltá kontrolka. Ak má užívateľ v krvi viac ako 0.05% alkoholu, rozsvieti sa varovná červená kontrolka.

Digitálne alkoholtestery

V súčasnej dobe sa na slovenskom trhu vyskytuje veľké množstvo najrôznejších prístrojov najrôznejších značiek ponúkajúcich meranie alkoholu. Veľkou ponukou disponuje i predajca ElektroČoLetí. K tomu, aby ste sa v jeho ponuke, ktorá svojimi ponúkanými modelmi pokrýva všetky kategórie vyrábaných testerov, by mal poslúžiť nasledujúci porovnávací článok.

Orientačné drogové testy Chemtrue

Všetky uvedené drogové testy Chemtrue sú jednorazové imunologické testy, ktoré slúžia na kvalitatívnu detekciu konkrétneho typu drogy alebo drogových metabolitov v ľudskom moči. Všetky drogové testy boli vyrobené podľa presných pravidiel a s vysokým dôrazom na presnosť a kvalitu všetkých testov. Každý test je charakterizovaný limitnou hodnotou koncentrácie drogy v moči, ktorú je schopný detekovať. Tieto limitné hodnoty boli stanovené na základe výskumov mnohých medzinárodných inštitúcií zaoberajúcich sa zneužívaním drog.

Acu-Pen-zamieravač akupunktúrnych bodov

e-ACU-Pen je dvojúčelové zariadenie pre osobné domáce použitie, ktoré pracuje ako zameriavač akupunktúrnych bodov ľudského tela s akustickým signálom a okrem toho ako elektrický prúdový stimulátor akupunktúrnych bodov. e-ACU-Pen meria na presné určenie akupunktúrnych bodov ľudského tela elektrický odpor kože.

Masážny tlakový prístroj NY-E005

Masážny tlakový prístroj vibráciami svojich hlavíc masíruje dané časti tela. Masážny prístroj je určený na masáž chrbta, pásu, krku, ramien či iných častí tela. Sprostredkováva silnú a príjemnú masáž, uvoľňuje stuhnuté svaly a napomáha odstrániť únavu. Masáž pôsobí priaznivo i na nervovú sústavu, preto sa po masáži cítime sviežo, zbavení stresu a napätia.

Ručný poklepový masážny prístroj

Poklepová masáž napomáha zlepšeniu prekrvenia svalstva tým, že stimuluje tok krvi v krvnom riečisku a odbúrava škodlivé látky. Efektívne používanie napomôže uvoľniť stuhnuté svaly. Vďaka modernej technológii dokáže ručná poklepová masáž výrazne redukovať bolesti svalov a to hlavne použitím špeciálnej techniky nazývanej tepelná poklepová masáž.

Masážny prístroj Delfín

Tento masážny prístroj sa vďaka svojim revolučným vlastnostiam s poklepovým pôsobením a infračerveným žiarením stal jedným z najobľúbenejších ručných masážnych prístrojov. Optimálny tvar masážneho prístroja umožňuje masáž ramien a chrbtového svalstva bez cudzej pomoci. Infračervené lúče napomáhajú zmierňovať podráždené nervové spoje jemným tepelným žiarením v oblasti aplikácie tohto žiarenia.

Beauti Tron ES-350

Beauti Tron sa pri využívaní činnosti iónov riadi teóriou napätia a tzv. EMS (Elektrická stimulácia svalov). V prístroji je zabudovaný ohrievač, ktorý aktívne pôsobí na svaly a bunky kože, a tým zvyšuje efektivitu ošetrovania kože. Ďalej je v ňom zabudovaný troj-stupňový vibračný strojček. Ten prostredníctvom kovovej sondy masíruje lymfatický systém, čím urýchľuje jeho činnosti a celkovo zlepšuje metabolizmus.

Masážny prístroj EH-009G

Masáž môžeme definovať ako optimálny tlak na telo, ktorý aplikujeme na svaly, spojivové tkanivo, šľachy, väzy, kĺby, lymfatické cievy, orgány gastrointestinálneho systému. Účelom tohto pôsobenia je blahodarný vplyv na zmienené časti ľudského tela. Masážna terapia je vykonávaná primárne profesionálnym masérom, ale často tiež chiropraktikom alebo fyzioterapeutom.

Masáž krku - poduška KW-908

Masáž predstavuje najlepší spôsob relaxácie svalového napätia a uvoľnenie psychického stresu. Lokálna masáž rozširuje krvné a lymfatické cievy v masírovanej oblasti, takže dochádza k zlepšeniu prekrvenia a následnému urýchleniu hojenia a ústupu bolesti. Pravidelná masáž môže pomôcť odstrániť svalovú atrofiu vzniknutú núteným znehybnením končatiny následkom zranení.

Masážny prístroj krku Neck Wellness MC0134

Multifunkčný masážny prístroj určený na masáž krku. Zaisťuje masáž celej oblasti krku a navyše terapiu pomocou upokojujúcich zvukov prírody a príjemnej vône levandule, aby ste si masáž maximálne vychutnali. Prístroj má zabudovanú funkciu automatického vypínania, ktorá po masáži automaticky vypne prístroj a tak šetrí batérie. Po nastavení dĺžky masáže Neck Wellness začne odpočítavať zostávajúci čas a po skončení sa automaticky vypne.

Masážny prístroj pre oblasť krku EZ-1

Masážny prístroj EZ-1 sa prikladá na zadnú stranu krku, kde generuje jemné elektrické pulzy prenesené cez elektródy na krku. Pulzy stimulujú priľahlé svalstvo a zvyšujú prietok krvi v tejto oblasti. Týmto sa vám stuhnuté svaly uvoľnia a taktiež sa dá predchádzať bolestiam hlavy po dlhej celodennej práci.

Masážny prístroj krku KW-301

Pulzný masážny prístroj s infrared terapiou predstavuje najnovšiu koncepciu fyzioterapie, ktorá k terapii využíva telu vlastnú bioelektrickú energiu. Jej využívanie je vhodné pri problémoch prameniacich zo zlého stavu krčnej chrbtice.

Masážny prístroj KW-118

Telový masážny prístroj je založený na kombinácii valivej masáže a tepelnej terapie vo forme teplého vzduchu a infračerveného žiarenia (infrared terapia). Táto jedinečná technika nielen okamžite uvoľňuje fyzické i psychické napätie a relaxuje svaly, ale zlepšuje i prekrvenie masírovanej časti tela, stimuluje odbúravanie tuku a pomáha telu zbaviť sa nečistôt.

Masážny pás EH-020C

Tento pás, určený pre masáže tela, má preukázateľne utišujúci vplyv na svalovú bolesť, navodzuje pocit pohody. Je vhodný pre použitie nielen v období so zvýšenou psychickou záťažou a v strese. Celkovo prispieva k duševnej pohode, napomáha dobrej fyzickej kondícii a zlepšuje zdravotný stav užívateľa. Týchto blahodarných účinkov sa dosahuje optimálnym pôsobením na mäkké tkanivá. Masážny pás pôsobí na pokožku, svaly, šľachy, väzivové puzdrá a spojivové tkanivo.

TENS - EMS stimulátor

HIVOX HD2 je TENS a EMS kombinovaná jednotka, ktorá vám ponúka dva na sebe nezávislé kanály so štyrmi elektródovými doštičkami. Jedná sa o inovačný prístroj, ktorý sa vyznačuje široko aplikovateľnými funkciami, používaný na rôzne účely zlepšujúce zdravie a životnú pohodu: uľavuje od bolesti, udržuje psychickú pohodu, revitalizuje svaly a zmierňuje únavu.

Digitálne švihadlo

Digitálne švihadlo s počítadlom je jedna z horúcich noviniek tohtoročnej športovej sezóny, ktorá sa tento rok stala oficiálnym hitom amatérskych i profesionálnych športovcov na celom svete. Môžete cvičiť a priamo na rukoväti švihadla sa vám objaví koľko už ste naskákali a nielen to. Zistíte i presný počet kalórií, ktoré sa vám vďaka cvičeniu s digitálnym švihadlom s počítadlom podarilo zhodiť.

Infračervená sauna prenosná I-SPA

Užitočný rodinný darček. IR saunu I-SPA charakterizuje kvalita, jednoduchosť ovládania, dlhá životnosť a priestorová úspornosť. Prešívaný textilný povrch je zvýraznený kontrastujúcim lemovaním. Jemné zapínanie na zips, hlavný otvor, otvor pre ruky a paže. Súčasťou je praktická taštička na ovládanie. Napájacia šnúra pre jednoduché umiestnenie v izbe je dlhá takmer tri metre.

Infračervený sauna oblek

IR sauna oblek používa infračervené žiarenie pre priamy ohrev ľudských tkanív do hĺbky. Žiarenie je nastavené čo najbližšie ľudskému žiareniu tak, aby naše telo mohlo absorbovať čo najviac infračerveného žiarenia, ktoré sa dostane k ľudskej pokožke. Infračervená energia vylučuje z tela väčší obsah škodlivých látok v objeme potu v porovnaní s tradičnou saunou.

AKTUALITY