PRELEŽANINY A ANTIDEKUBITNÉ MATRACE

ANTIDEKUBITNÁ MATRAC SB-100

Antidekubitná matrac s premenlivým tlakom vzduchu SB-100 je ideálna ochrana pred preležaninami. Dekubitná vzduchová matrac sa skladá súčasne zo vzduchovej pumpy a samotnej matrace zo zdravotne nezávadného PVC polstrovania. Vzduchová pumpa umožňuje meniť tlak vzduchu v matraci, čo funguje ako ideálna prevencia pred preležaninami a zabraňuje teda vzniku toľko problematických dekubitov. Ovládanie vzduchovej pumpy je veľmi jednoduché a preto je používanie tejto matrace určené skutočne pre každého. Model antidekubitnej matrace SB-100 je správna voľba pre pacientov, ktorí sú trvale hospitalizovaní, ale zároveň sa neprestávajú starať o náklady.

Technická špecifikácia dekubitnej matrace

Antidekubitné matrace

Vzduchová pumpa
- rozmery: 27 x 14 x 8 cm (D,Š,V)
- váha: 1,6 kg
- napätie: 220/50 Hz
- dodávanie vzduchu: 3,5 - 4 L/min
- doba cyklu: 8 min
- nízka spotreba elektrickej energie

Matrace - rozmery: 190 x 90 x5 cm (D,Š,V)
- váha: 2,4 kg
- váha: 2,4 kg
- materiál: 5 cm vysoká vrstva vysoko kvalitného zdravotne nezávadného PVC
- konštrukcia: bublinová
- max. zaťaženie: 100 kg
- 3 stupne striedania tlaku vzduchu
- balenie obsahuje i sadu na zalepenie matrace v prípade poškodenia

Antidekubitné matrace

Dekubitná masážna matrac SB-100 má certifikáty ISO, CE a FDA. Pre splnenie normy prejde každá matrac rukami technikov a najtvrdšími testami aby bolo zaistené, že každý centimeter zvládne zaťaženie až 10 kN na centimeter štvorcový.

Dekubitná masážna matrac SB-100 je ľahko nastaviteľná. Tento pohotový model je najlepšou voľbou pre pacientov, ktorým ide o cenu a sú na začiatku hospitalizácie a chcú sa vyhnúť nepríjemným problémom s preležaninami. Dekubitná masážna matrac sa vyznačuje veľmi nízkou spotrebou energie. V prípade, že by sa s vaším matracom niečo stalo nemusíte sa báť, súčasťou balenia je jednoduchý balíček na rýchle opravenie dekubitnej masážnej matrace.

-- --

Prečítajte si