RECENZIE PRODUKTOV PRE ZDRAVIE A WELLNESS

Produkty pre zdravie a zdravý životný štýl v praxi

Monitor zdravia Y-2009

Tukomer Y-2009 patrí do kategórie prístrojov, ktoré okrem merania tuku v tele ponúkajú niekoľko ďalších funkcií. V tomto prípade to je výpočet indexu telesnej hmotnosti (BMI), určenia typu postavy a určenia hodnoty základného metabolizmu. Preto mu skôr sedí označenie monitor zdravia ako len tukomer.

Telový masážny valček A-8008

Masážny valček A-8008 je určený pre masáž celého tela. Masážny valček môžete používať osamotene alebo i v spoločnosti so svojim partnerom pre spríjemnenie voľného času a relaxáciu vášho tela. Tento masážny valček pracuje na unavených svaloch a upokojuje dennodenný stres. Pri masáži z tohto prístroja sála teplo, ktoré pomáha upokojovať natiahnuté partie a dáva im energiu pre ďalšie činnosti.

Rotačný masážny prístroj EZS-101H

Bolest zad a krku

Rotačný masážny prístroj EZS-101H je vďaka unikátnej kombinácii štyroch rotačných diskov a prúdu teplého vzduchu veľmi účinný masážny prístroj, ktorý okrem samotnej masáže svalov dokáže tiež stimulovať podkožný tuk, čo spôsobuje jeho rýchle odbúravanie a tým tiež formovanie postavy. Ďalším liečebným účinkom je stimulácia lymfatického systému, čo napomáha lepšiemu vylučovaniu škodlivých látok z tela.

Masážny prístroj 2v1 Y-M1012

Masážny prístroj Y-M1012 je moderný prístroj, ktorý kombinovane stimuluje akupunktúrne body nôh pomocou tlaku (akupresúra) a na ďalších častiach tela využíva elektrické podnety (elektroakupunktúra) pomocou vankúšikových elektród. Akupunktúra sa zaoberá prevenciou, diagnostikou a liečbou prevažne funkčných porúch organizmu, psychosomatických ochorení, bolestivých stavov, alergických ochorení, porúch imunity, návykových chorôb, porúch motorických funkcií.

Tukomer s krokomerom

Základnou metódou pre zistenie nadváhy je klasické váženie osobnou váhou. Zistenie hmotnosti však nie je komplexným meraním, pretože ako výsledok dostanete iba vašu hmotnosť, ktorá nie úplne správne zodpovedá o vašom skutočnom stave. Preto sa v súčasnej dobe používa pre zistenie nadváhy alebo podváhy metóda merania telesného tuku, ktorá je oveľa komplexnejšia.

Diaľkový pažný teplomer D1D

Ľudské telo potrebuje pre bezchybný chod organizmu určitú telesnú teplotu. Jej zmena má na organizmus neblahodarné účinky, čo pri malých deťoch platí viac, pretože ich regulačné procesy sú veľmi slabo vyvinuté. Práve u nich je potrebné čo najskôr zakročiť pri horúčkach a zabrániť tak nenávratnému poškodeniu životných funkcií. K tomu potrebujeme byť o zmenách telesnej teploty dieťaťa informovaní veľmi skoro a k tomu slúži BTM-D1D bezdrôtový teplomer na pažu.

Body analyzér BA-501

Ľudské telo je elektrický vodič. BA-501 vysiela jemné elektrické vlny, aby zmeral biologickou vodivosť ľudského tela. BA využíva pre svoje výpočty dáta o pohlaví, veku, telesnej výške, váhe a obvode zápästia. Po ich zanalyzovaní a presnom prepočítaní zobrazí váhu a tuhosť kostí, objem vody v tele, objem tuku a svalovej hmoty a tiež optimálne množstvo kalórií, ktoré by telo malo každý deň obdržať.

Facemate ES-330 - starostlivosť o pleť

Facemate ES-330 je komplexný, malý, ale výkonný prístroj, spojujúci 6 základných funkcií porovnateľných s tými, ktoré používajú profesionálne kozmetické salóny. Okrem piatich základných funkcií určených na starostlivosť o pleť, Facemate ponúka i meranie vlhkosti pleti, aby bolo možné porovnať účinky jednotlivých funkcií pred a po ich použití. Hoci je Facemate profesionálny prístroj, jeho použitie je úplne jednoduché a je odporúčané na osobnú starostlivosť o pleť či pokožku pri používaní v domácnosti.

Vyhrievaná topánka SKY EAGLE LH-103

Vyhrievaná topánka SKY EAGLE LH-103 je špeciálne vyvinutá, aby presne sadla na Vašu nohu a príjemne ju zahriala. Pomôže Vám odstrániť nepríjemný pocit chladu od nôh, Vaše telo sa postupne celé príjemne prehreje. Je extrémne vhodná predovšetkým na predchádzanie chorôb z podchladenia (napr. nádcha, prechladnutie, chrípka). Anatomické tvarovanie zaistí kontakt vnútorného obvodu topánky s Vašou nohou pre maximálny efekt termoterapie. Topánka je ovládaná pomocou diaľkového ovládania na kábli, takže teplotu vnútri topánky môžete kedykoľvek meniť.

Vyhrievaná podložka SKY EAGLE LH-041

Vyhrievaná podložka SKY EAGLE LH-041 je špeciálne vyvinutá, aby presne padla do vašej postele a dokonale ju vysušila a prehriala. Vaše telo tak v príjemne teplej posteli relaxuje a uvoľní sa svalové napätie. Podložku zvlášť oceníte v nepravidelne vetraných a vyhrievaných priestoroch (napr. chaty a chalupy), kde dokonalým vyhriatím a vysušením lôžkovín nielen odstráni nepríjemné pocity z ľahnutia do studenej a vlhkej postele, ale zabráni i množeniu mikroorganizmov, ktoré inak Vašu posteľ osídľujú.

Masážny valček tváre Y-1804

Masážny valček sa dá skvele použiť na odstraňovanie vrások okolo očí a úst. Jeho častým používaním urobíte svoju pokožku oveľa pružnejšiu. Tento masážny valček má veľmi pozitívny vplyv na zlepšenie vášho krvného obehu v pokožke vašej tváre. Dobrý krvný obeh je potom schopný pokožku lepšie zásobovať živinami a preto si udržiava svoj mladý vzhľad.

Germániový masážny valček Y-B2210

Elektrický germániový masážny valček funguje na princípe vnútorných integrovaných inteligentných čipov a uvoľňovania jemných tepelných vĺn. To má za následok zvýšenú sekréciu polypeptidov a aktiváciu regeneračných schopností nielen buniek ale i tkanív, ktoré sú potom schopné lepšie odstraňovať vrásky, vyhladzovať vačky a kruhy pod očami a to až s prekvapivými výsledkami.

Germániový masážny valček Y-2211

Tento nový masážny valček je schopný eliminovať kruhy a vačky pod očami, ktoré sa vám určite vytvoria po ťažkom dni. Vďaka sile prírodného germánia spomaľuje starnutie a odbúrava nechcené vrásky. Je to skvelý pomocník pre ženy, ktoré si chcú zachovať mladú a zdravú pleť bez vrások a známok únavy.

Masážna matrac Shiatsu

Shiatsu alebo tiež písané shia-tsu či po slovensky šiacu sa radí medzi masážne techniky, jej pôvod siaha až 5 000 rokov späť do starej Číny. Svoju definitívnu podobu a meno dostala však až v Japonsku v 20. rokoch 20. storočia. Táto japonská masáž pracuje so systémom akupunktúrnych dráh známych z čínskej medicíny a teoretickú základňu shiatsu poskytuje práve tradičná čínska medicína.

Ionová maska mirage

Starostlivosť o vašu pokožku ešte nikdy nebola taká pohodlná a efektívna, ako s iónovou maskou Mirage. Zlatu podobný materiál, z ktorého je maska Mirage vyrobená, umožňuje efektívny a výkonný rozptyl elektrónov po povrchu masky, čím oddelí kladné a záporné ióny kože. Tým sa výrazne skráti doba aplikácie a znásobí sa účinok klasickej pleťovej masky. Od teraz už nikdy neprestanete so starostlivosťou o pleť.

Depilátor PLUS - odstraňovač chĺpkov

Odstraňovač chĺpkov - depilátor PLUS je najmodernejší prístroj pre úplne bezbolestné a účinné odstraňovanie nechcených chĺpkov bez holiacich prístrojov, pinziet, vosku alebo elektrolýz, bez podráždenia a vedľajších účinkov a to i z tých najcitlivejších častí tela. Získate dokonale hladké telo nielen do plesových šatov či plaviek.

Čistenie pleti s NY-E001

Odstraňovač chĺpkov - depilátor PLUS je najmodernejší prístroj pre úplne bezbolestné a účinné odstraňovanie nechcených chĺpkov bez holiacich prístrojov, pinziet, vosku alebo elektrolýz, bez podráždenia a vedľajších účinkov a to i z tých najcitlivejších častí tela. Získate dokonale hladké telo nielen do plesových šatov či plaviek.

Bielič zubov Ionic White

Bielič zubov Ionic White je najjednoduchší, najrýchlejší a najúčinnejší spôsob, ako dosiahnuť biele zuby. Na bielenie zubov využíva revolučnú technológiu svetelného žiarenia. Bielič zubov Ionic White je dodávaný spolu s Whitening Rinse sprejom a Whitening Dinze urýchľovačom, ktoré slúžia na zefektívnenie bieliaceho procesu.

Baby monitor BC-93

S detskou opatrovateľkou BC-93 sa už nebudete musieť viac strachovať o svoje dieťa i keď práve varíte, upratujete alebo si užívate voľných chvíľ pri sledovaní vášho obľúbeného televízneho programu. Prenos zvuku sa môže aktivovať iba hlasom, čo opäť trochu zjednoduší domáce práce. Môžete si samozrejme tiež nastaviť citlivosť mikrofónu, takže zaručene budete počuť všetko, čo vaša ratolesť práve robí.

AKTUALITY