MASÁŽNY MOTÝLIK

MASÁŽNY MOTÝLIK LD 332

Prístroj pracuje so slabými impulzmi, prenášanými po pripevnení pásu na telo. Tieto impulzy aktivujú motorické nervové zakončenia, čím dochádza ku zmršteniu a uvoľneniu svalu. Impulzy napodobňujú prirodzené nervové signály a podporujú zmrštenie svalu. Používaním tohto prístroja ste teda kedykoľvek schopní tréningu, pričom ho možno v prípade potreby nosiť pod oblečením. Po skončení tréningu sa prístroj automaticky vypne.

Masážny motýlik

Programy prístroja

Prístroj obsahuje 5 cvičiacich programov, ktoré sa líšia dĺžkou a rýchlosťou sťahovania svalov. Programy 1, 2 a 5 sa opakujú, zatiaľ čo programy 3 a 4 predstavujú kompletný tréningový program s mnohými časťami. Dĺžka a intenzita impulzov je pri programoch 4 a 5 variabilná. Striedaním jednotlivých skupín svalov dosiahnete lepší výsledok. Krátke impulzy sa používajú pre reflexy a dlhé impulzy pre dlhodobé napnutie a masáž. Odporúčame Vám, aby ste tieto kompletné tréningové režimy použili až potom, ako si zvyknete na program 3. Ako začiatočníci voľte vždy program a stupeň, ktorý Vám najviac vyhovuje.

Oblasti použitia

Zlepšenie postavy

Návod na získanie peknej postavy je jednoduchý: napínanie svalov. S pribúdajúcim vekom strácajú svaly pevnosť. Posilňovací prístroj Butterfly Fitness Pad Vám pomôže obnoviť pevnú a pružnú postavu. Sami sa môžete rozhodnúť, ktoré časti tela si prajete posilňovať. Prístroj je jednoducho prenosný, preto ho môžete nosiť so sebou a vždy a všade použiť.

Tvarovanie svalov

Použitím prístroja sa zväčšuje svalová hmota a zlepšuje prekrvenie a pevnosť svalov. Najťažšie svaly sú brušné svaly. Pre ich sformovanie by ste museli intenzívne trénovať približne po dobu 3 mesiacov. Prístroj napne Vaše svaly 600krát za 10 minút. Pokiaľ budete používať prístroj každý deň po dobu 30 minút, zistíte po 3 až 4 týždňoch viditeľné výsledky.

Kondičný tréning

Pravidelným používaním prístroja môžete tiež zlepšiť svoju kondíciu. Hlavne program 1 (Karate Massage) a program 2 (Tiefe Massage) sú určené na tento účel.

-- Libor Valíček --

Odporúčame