ALKOHOLTESTERY - DOMÁCI MINI ALKOHOLTESTER

ALKOHOLTESTER IC-818

Prístroj pre dychovú skúšku na alkohol - Alkoholtester IC-818 slúži pre orientačné meranie hladiny alkoholu v krvi. Vo veľmi malom puzdre ponúka meranie alkoholu v krvi na troch úrovniach. Pokiaľ užívateľ nepožil žiadny alkohol, nesvieti žiadna varovná kontrolka. Pokiaľ užil malé množstvo do 0.02% (0.2 promile, resp. 0.1mg/L), rozsvieti sa po teste žltá kontrolka. Ak má užívateľ v krvi viac ako 0.05% (0.5 promile, resp. 0.25mg/L) alkoholu, rozsvieti sa varovná červená kontrolka.

Alkoholtester IC-818

Alkoholtester IC-818 slúži navyše ako vrecková baterka, ktorú máte vždy pri sebe. Pomôže Vám tak i pri hľadaní drobností v miestach bez osvetlenia. Pretože má tento alkoholtester karabínku pre upevnenie na opasok alebo ku zväzku kľúčov, môžete mať rýchlu skúšku na alkohol v krvi kedykoľvek a kdekoľvek. Hmotnosť je iba 45gramov i s dvomi AAA batériami, ktoré slúžia pre napájanie.

Mini prístroj pre dychovú skúšku na alkohol - alkoholtester IC-818, je klinicky testovaný v spolupráci s Ústavom súdneho lekárstva v Brne.

Miniatúrny alkoholtester IC-818 ponúka na predaj internetový obchod www.ElektroCoLeti.sk. Viac informácií o alkohotesteroch a alkohole za volantom nájdete tiež tu.

-- Libor Valíček --
Prečítajte si