AKO NA VRÁSKY NA TVÁRI

ODSTRAŇOVAČ VRÁSOK BEAUTY SPIRIT HC-029

Beauty spirit HC-029 využíva pôsobenie GM vĺn na ľudskú pokožku v oblasti tváre a okolo očí. Princíp GM vĺn je známy už dlhšiu dobu. Dodnes sa využíva v lekárstve a kozmetike pre obnovu ľudskej pokožky, ktorá vekom starne a vytvára vrásky. Prístroj Beauty spirit je v podobe malej krabičky s dvomi dotykovými bodmi, medzi ktorými dochádza k elektrolýze. Týmito styčnými bodmi masírujete svoju pokožku a dochádza k obnove vlásočníc. Táto procedúra nie je nijako bolestivá a už po troch až štyroch masážach dochádza k vypnutiu pleti a obnoveniu jej pružnosti.

Prístroj dovoľuje nastavenie troch stupňov intenzity, pričom by sa malo začínať so stupňom najnižším a neskôr si zvoliť stupeň vyšší. Všetko závisí na stave Vašej pleti a na jej doterajšej starostlivosti.

Pred použitím naneste na tvár jemný krém (najlepšie na vodnej báze) a zapnite prístroj. Dve elektródy priložíte na tvár, napríklad pri obnovení pokožky v oblasti očí priložíte elektródy k očiam a smerom od očí vyhladzujete pokožku desať až pätnásť krát. Po troch až štyroch týchto procedúrach prichádza viditeľné a citeľné obnovenie pokožky.

Odstraňovač vrások Beauty spirit

Prístroj pre vyhladenie pokožky tváre - Beauty spirit - pracuje s bezpečným malým napätím a teda nehrozí akékoľvek riziko zranenia elektrickým prúdom. Na svoju činnosť využíva odstraňovač vrások Beauty spirit jednu 9V batériu. Výstupná frekvencia je v rozmedzí 1Hz až 30kHz s príkonom pod 60mW.

Dosiahnuté výsledky závisia na stave Vašej pokožky, na jej predchádzajúcej starostlivosti, ale i na citlivosti Vašej kože. Niektoré osoby pocítia zlepšenie už po prvom použití, iné osoby až po treťom až štvrtom ošetrení. Pokiaľ si nastavíte vyšší stupeň intenzity, môže sa dostaviť "pichanie" v pokožke, ktoré môže byť nepríjemné. V tomto okamihu zvoľte intenzívny stupeň na nižší.

Bežným javom je ľahké začervenanie kože alebo podráždenie pri používaní prístroja, pokiaľ sa vyskytnú tieto príznaky ojedinele, môžete ponechať intenzitu ktorú používate. Pokiaľ sa tieto príznaky budú vyskytovať častejšie, znížte intenzitu vyhladzovania. Výnimočne sa môžu po používaní dostaviť pocity nevoľnosti alebo malátnosti. Pokiaľ sa vyskytnú, poraďte sa o používaní prístroja s Vašim lekárom.

V priebehu používania prístroja Beauty spirit sa môžu na koncoch elektród objaviť zafarbené miesta, ktorá spôsobuje elektrolýza. Toto zafarbenie nijak neovplyvní princíp prístroja a ten možno naďalej bez problémov používať. Prostriedok pre starostlivosť o pleť odporúčame použiť na báze vodného roztoku. Tuhé prípravky nie sú pre použití s prístrojom Beauty spirit vhodné.

Kedy nie je vhodné používať Beauty spirit

- Pacienti s ochoreniami srdca (hlavne s kardiostimulátorom)
- Pacienti s epidermálnou dermatózou - Horúčka, telesná teplota nad 38°C
- Akákoľvek precitlivelosť kože spôsobená liekmi alebo fyzickou stimuláciou
- Spálené a hnisajúce miesta na pokožke
- Pacienti s akútnymi ochoreniami
- Gravidita (tehotné ženy)
- Pokožka vystavená príliš silnému slnečnému žiareniu
- Zranené a poškodené miesta na pokožke
- Zapálené a svrbiace miesta na pokožke

-- Libor Valíček --

Odprúčame

Prečítajte si