www.zdravie-sk.eu > MASÁŽE A MASÁŽNE PRÍSTROJE > Masážne luxusné kreslá > Masážne kreslo JETT-32 > JETT-32 Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu TOP 10 Bestsellers
01.Masážne kreslo JETT-12 JETT-12
02.Masážne kreslo JETT 21B JETT
03.Luxusné masážne kreslo JETT-33 JETT-33 Žltá farba
04.Masážne kreslo JETT-21 JETT-21
05.Masážne kreslo JETT 15 s masážou hlavy a ramien JETT15
06.Luxusné masážne kreslo JETT-35 JETT-35
07.Luxusné masážne kreslo JETT-34 JETT-34
08.Luxusné masážne kreslo JETT-37 JETT-37
09.Masážne kreslo JETT-32 JETT-32
10.Luxusné masážne kreslo JETT-34N JETT-34N
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Masážne kreslo JETT-32 [JETT-32]

2.239,00 €
Masážne kreslo JETT-32
Pokrok v oblasti moderných technológií je naozaj nezastaviteľný, preto vám môžeme predstaviť ďalší model z veľmi úspešnej rady luxusných masážnych kresiel. Tento nový model opäť prináša radu noviniek a vylepšení, ktoré privádzajú jeho účinky a vašu spokojnosť do maximálnej úrovne.

Na prvý pohľad úplne určite upúta úplne nový dizajn ovládacieho panelu, ktorý je vybavený dotykovým displejom. Túto technológiu je možné nájsť napríklad u lepších mobilných telefónov alebo vreckových počítačov. Teraz je však k dispozícii i u tohto modelu masážneho kresla. Vďaka dotykovému displeju, ktorý dokáže zobraziť niekoľko tisíc farieb, nebolo ovládanie masážneho kresla nikdy tak jednoduché. Teraz teda stačí iba klepnutie prstom a zvolíte si vašu požadovanú funkciu alebo masážnu procedúru.

Okrem už zmieneného dotykového displeja však masážne kreslo JETT-32 prináša radu ďalších funkcií, ktoré vám jeho používanie ešte viac spríjemní a účinky vykonávanej masáže budú maximálne. Poďme si ich teda bližšie predstaviť.Masážne funkcie
Všetky masážne funkcie tohto luxusného modelu sú na vysokej úrovni. Masážne kreslo JETT-32 ponúka okrem klasických masážnej techniky pre oblasť chrbta tiež vibračnú alebo tlakovú vzduchovú masáž. Okrem toho, je možné masáž kombinovať s termoterapiou, ktorá je k dispozícii pre oblasť chrbta a chodidiel.

Presné určenie výšky postavy
Toto masážne kreslo ponúka funkciu automatickej detekcie dôležitých masážnych bodov a stanovenie pozície ramien užívateľa. Automatická detekcia pozície ramien by mala byť vykonaná pred každou masážou, pretože následne vykonávaná masáž je potom prispôsobená presne podľa veľkosti postavy masírovaného. Zistenú pozíciu ramien je možné uložiť do pamäti a pri ďalšom použití ju iba načítať. Pokiaľ užívateľovi automaticky zistená poloha ramien z nejakého dôvodu nevyhovuje, môže si ju sám ručne upraviť.

5 masážnych techník v oblasti chrbta
Špeciálny masážny mechanizmus umiestnený v chrbtovej opierke je zložený zo štyroch masážnych hlavíc. Podľa toho, ako sa hlavice nastavia, dokážu veľmi verne simulovať až päť masážnych techník, ktorými sú Shiatsu, prehmatávanie (Knead), krúživé mávanie (Flap), poklepávanie (Knock) a súčasné prehmatávanie s mávaním (Knead & Flap). Chod masážneho mechanizmu je úplne tichý, preto vás nebude počas masáže rušiť žiadny hluk.

• Shiatsu
Počas shiatsu masáže masážna hlavica vykonáva jemné rytmické pohyby, ktoré uvoľňujú chrbtové svaly. Shiatsu je prastarou čínskou masážnou technikou, ktorá priamo pôsobí na dôležité akupunktúrne body ľudského tela. Tým dochádza k uvoľňovaniu svalov, odstraňovaniu ich bolesti a zaisťovaniu správneho prekrvovania.

• Knead
Prohmatávacia masáž stimuluje krvný obeh, posilňuje svaly a odstraňuje ich napätie. Pri tejto masáži masážne hlavice napodobňujú ruky maséra, kedy sú masírované svaly umiestnené medzi palcom a zvyšnými prstami. Takto sú dôkladne prehmatávané svaly po celej ploche chrbta.

• Flap
Pri tejto masážnej procedúre napodobňujú masážne hlavice masážny pohyb, kedy sú prsty roztiahnuté od seba a vykonávajú jemné krúživé pohyby podobné mávaniu alebo kývaniu. Tieto pohyby sa striedavo spúšťajú a zastavujú v presne daných intervaloch, čo ešte viac zvyšuje účinok masáže.

• Knock
Tento typ masáže napodobuje jemné poklepávanie zopnutými päsťami. Pri tejto masáži dochádza k správnemu prekrvovaniu masírovaných svalov, odstraňovaniu ich bolesti a navráteniu ich pružnosti.

• Knead & Flap
Táto masážna technika v sebe kombinuje pohyby prehmatávania a krúživého mávania. Tieto masážne pohyby sú vykonávané synchronizovane a poskytujú úžasné uvoľnenie.


U jednotlivých masážnych techník možno samozrejme meniť rýchlosť alebo šírku masáže a tiež masírovanú oblasť. Možno si teda napríklad okrem masáže celého chrbta tiež vybrať masáž iba krku a ramien alebo len oblasti pásu. V chrbtovej časti je možné si posunúť masážne hlavice presne do požadovanej polohy a vykonávať masáž iba v tomto mieste.

Automatické a ručné masážne programy
Masážne kreslo JETT-32 ponúka sedem plne automatických masážnych programov. Každý program má iné účinky alebo je zameraný na inú časť tela. Automatické programy sú kompletne nastavené, nie je teda možné meniť parametre masáže ako je napríklad rýchlosť. Stačí proste len program spustiť a nechať sa masírovať. K dispozícii sú nasledujúce automatické programy:

- Comfort – komfortný program pre kompletné uvoľnenie tela
- Relax – relaxačný program na posilnenie krvného obehu
- Ease Ache – špeciálny masážny program stimuluje akupunktúrne body a tým zbavuje telo bolesti a chorôb
- Fatigue Recover – program na odstránenie únavy a znovu povzbudenie a doplnenie novej energie
- Upper body – program zameraný na hornú polovicu tela, teda na oblasť krku, ramien, chrbta a pásu
- Neck & Shoulder – program zameraný na krk a ramená
- Back & Waist – program zameraný na chrbát a pás

Okrem automatických programov sú k dispozícii tiež manuálne masážne programy, kedy je možné nastaviť masáž iba vybranej časti tela a všetky parametre masáže si nastaviť ručne presne podľa vlastných požiadaviek. Celkom je možné zvoliť masáž niektorej z piatich oblastí – pevný bod, celý chrbát, hornú časť chrbta, spodnú časť chrbta, lokálnu oblasť. Pre každý program je možné nastaviť až 5 úrovní rýchlosti masáže. Pre masážne programy Knead, Flap a Knock je možné v troch krokoch nastaviť šírku záberu masážnych hlavíc.

Vzduchová a vibračná masáž
Okrem klasických masážnych techník ponúka model JETT-32 tiež pneumatickú tlakovú masáž, ktorá je zaisťovaná špeciálnymi vzduchovými airbagmi. Tieto airbagy sa nachádzajú v oblasti celej opierky nôh, umožňujú teda vzduchovú masáž bokov, stehien, lýtok a chodidiel. Okrem toho kreslo disponuje tiež špeciálnymi návlekmi na ruky, ktoré sú tiež vybavené vzduchovými airbagmi, čo umožňuje aplikovať vzduchovú masáž tiež na oblasť rúk. Vzduchová masáž je veľmi efektívna a hlavne pre nohy prináša úplne uvoľnenie a zbavenie bolesti po celodennej námahe. Táto vzduchová masáž má podobné účinky ako lymfodrenáž, ktorá je bežne používaná lekármi ako jedna z metód liečby problémov s krvným a lymfatickým obehom.

Princíp vzduchovej masáže je pomerne jednoduchý. Pri aktivácii vzduchovej masáže sa vzduchové vankúšiky naplnia vzduchom a potom pravidelne pulzujú (rozpínajú a zase uvoľňujú), čím dochádza ku stimulácii svalov, tkanív, žíl, tepien a miazgovodov v masírovanej oblasti.

Lymfatická masáž (lymfodrenáž) aktivuje priechod lymfy a uvoľňuje lymfatické cievy. Tie tvoria významnú súčasť imunitného systému. Zodpovedajú za zber a odplavovanie odpadových toxických látok z telesných tkanív. Za normálnych okolností pretekajú lymfatickým systémom denne asi 4 litre tekutín, ktoré obsahujú vodu, bielkoviny, tuky, soli, odumreté bunky, baktérie, látky, vzniknuté ako odpad metabolických procesov. Tok lymfy v miazgových cievach a uzlinách je jednosmerný a na rozdiel od krvného obehu nie je stimulovaný srdcom. Priechod lymfy je dosahovaný sťahmi miazgovodov, tlakom svalstva a podkožného väziva pri pohybe. Nedostatok pohybu, jednostranná záťaž, ochabnutosť svalov a podkožných tkanív sú najčastejšou príčinou nedostatočného odvádzania lymfy a hromadenia škodlivých látok - toxínov - v tkanivách a kĺboch. Častými prejavmi sú pocity únavy, ťažké nohy, opuchy, celulitída, oslabenie imunitného systému. Práve tieto príznaky odstraňuje lymfodrenáž.

Pre oblasť sedacích svalov a stehien je k dispozícii tiež vibračná masáž, ktorá má hlavne uvoľňujúce účinky pre stuhnuté a napäté svaly. Silu vibračnej masáže si užívateľ môže nastaviť podľa svojich požiadaviek.

Termoterapia
Termoterapia je prastarou liečebnou metódou, ktorá využíva tepla ako liečebného nástroja. Je totiž vedecky dokázané, že teplo má pozitívne účinky na ľudský organizmus a hlavne potom na obehový systém a pohybové ústrojenstvo. Pokiaľ je teda termoterapia kombinovaná s masážou, dosahuje sa všeobecne lepších účinkov. Toto masážne kreslo ponúka funkciu termoterapie pre oblasť bedier (spodná časť chrbta) a chodidiel. V týchto oblastiach sa nachádzajú špeciálne infračervené vlákna, ktoré zaisťujú prehrievanie zmienených oblastí. Vyhrievanie chodidiel ocenia hlavne osoby trpiace problémami s krvným obehom a problémom „studených nôh“. Vyhrievanie oblasti bedier je účinné napríklad pri bolestiach chrbta alebo problémami s obličkami.

Multimediálne funkcie
Okrem masážnych funkcií je masážne kreslo JETT-32 vybavené tiež radou multimediálnych funkcií, vďaka ktorým si môžete spríjemniť vašu masáž a relaxáciu.

Prehrávanie hudby
Masážne kreslo je vybavené slotom na vloženie pamäťovej karty typu SD (Secure Digital). Na tento typ pamäťových zariadení si môžete uložiť obľúbenú hudbu vo formáte MP3 a potom si ju prehrávať počas vašej masáže. Súčasťou balenia je SD karta s kapacitou 512MB, čo predstavuje približne 5 hodín hudby vo formáte MP3. Hudbu je možné počúvať buď cez reproduktory, ktoré sú vstavané v ovládacom panely a alebo pomocou stereo slúchadiel, ktoré sú súčasťou balenia.

Masáž riadená hudbou
Jedinečnou funkciou tohto masážneho kresla je režim hudobnej masáže. Okrem samotného počúvania hudby vo formáte MP3 je totiž možné zapnúť automatický hudobný masážny program, kedy je masáž riadená prehrávanou hudbou. Špeciálna riadiaca jednotka detekuje rýchlosť prehrávanej hudby a podľa nej nastavuje rýchlosť masáže. Hudbou možno riadiť masáž chrbta a vibračnú masáž bokov a stehien. Keď sa chcete teda napríklad po celom náročnom dni uvoľniť, tak si pustíte svoju obľúbenú relaxačnú hudbu a vaša masáž je potom prispôsobená tempu prehrávanej hudby. Rýchla hudba – rýchla masáž, pomalá hudba – pomalá masáž.

Prezeranie obrázkov
Na pamäťovú kartu je možné nahrať tiež obrázky alebo fotografie vo formáte JPEG. Počas masáže si teda môžete na farebnom LCD displeji prezerať napríklad fotografie z vašej dovolenky.

Pozeranie videa
Aby multimediálnych funkcií nebolo málo, tento model masážneho kresla ponúka tiež funkciu prehrávania videa vo formáte MPEG. Počas masáže teda môžete pozerať svoj obľúbený film. Tým bude vaša relaxácia kompletná. Odpočiniete vášmu telu i mysli.

Kvalitné čalúnenie a polstrovanie
Čalúnenie kresla je vyrobené z vysoko kvalitnej syntetickej kože, ktorá vyzerá ako pravá koža a však oproti pravej koži je jemnejšia a pružnejšia, takže nedochádza k takému opotrebeniu vplyvom pôsobenia masážnych jednotiek. Koža je veľmi príjemná na dotyk a dobre sa udržiava. Polstrovanie celého kresla je naozaj kvalitné a preto môžete tráviť v tomto kresle dlhé hodiny príjemnej relaxácie.

Elektronický polohovací systém
Pre maximálne pohodlie je možné masážne kreslo nastaviť do takmer ľubovoľnej polohy. Opierku chrbta je možné sklopiť až o 160° a nožnú opierku potom až o 90°, čo vo výsledku znamená, že sa kreslo rozloží takmer až do polohy skvelej masážnej postele. Polohovanie je riadené elektronicky a ovláda sa iba stlačením tlačidla na ovládacom panely. Môžete si tak vychutnať masáž v polohe, ktorá vám najviac vyhovuje. Pre ľahké premiestnenie je kreslo vybavené dvomi pojazdnými kolieskami.

Dotykový ovládací panel a prídavné diaľkové ovládanie
Všetky funkcie prístroja je možné jednoducho ovládať pomocou dotykového ovládacieho panelu, ktorý je umiestnený v špeciálnom držiaku na boku kresla. Ovládací panel obsahuje okrem ovládacích tlačidiel tiež vysoko podrobný farebný dotykový LCD displej
, na ktorom počas masáže vidíte všetky potrebné informácie. Každá funkcia je znázornená špeciálnym symbolom. Okrem toho je na displeji graficky znázornená časť tela, ktorá je práve masírovaná. Na LCD displeji je možné tiež prehliadať fotografie alebo sledovať video vo formáte MPEG. Práca s dotykovým displejom je veľmi jednoduchá, stačí iba klepnutie na displej a zvolíte si svoju požadovanú funkciu. Práca s masážnym kreslom je vďaka tomuto ovládaciemu panelu naozaj veľmi ľahká a po chvíli ju zvládne každý.

Pre ešte väčšie pohodlie pri používaní tohto masážneho kresla je súčasťou balenia tiež bezdrôtový diaľkový ovládač, pomocou ktorého možno ovládať automatické programy a všetky základné funkcie.

Čajový stolík
Ďalšou vlastnosťou, ktorá zvyšuje komfort pri používaní masážneho kresla, je veľmi praktický čajový stolík, na ktorý si môžete odkladať šálku s čajom alebo kávou a ešte viac si tak spríjemniť vašu masáž.

Hlavné účinky masážneho kresla JETT-32:
• Odstraňuje únavu
• Zlepšuje krvný obeh a funkciu lymfatického systému
• Pomáha pri problémoch s chrbtom a chrbticou
• Uvoľňuje svaly a odstraňuje ich únavu
• Zbavuje stresu
• Tíši neuralgické bolesti
• Tíši bolesti svalov

Súhrn hlavných funkcií masážneho kresla JETT-32:
Dotykový plne farebný display na prezeranie filmov a fotografií
• Štyri masážne hlavice zaisťujúce masáž chrbtovej časti od krku až po pás
• 5 masážnych techník pre oblasť chrbta: Shiatsu, Prehmatávanie, Krúživé mávanie, Poklepávanie, Súčasné prehmatávanie a mávanie
• Sedem automatických masážnych programov
• Možnosť plne manuálneho nastavenia masáže
• Vibračná a vzduchová masáž pre oblasť sedacích svalov a stehien
• Vzduchová masáž pre lýtka a chodidlá
• Pohodlné ručné podpierky s vzduchovou masážou
• Funkcia termoterapie
• Meranie polohy ramien a výšky postavy
• Prehrávanie hudby
• Slot pre pamäťové karty typu Secure Digital
• Hudobná masáž – masáž riadená hudbou
• Možnosť nastavenia rýchlosti masáže
• Možnosť masáže iba vybranej časti tela
• Stereo slúchadlá a pamäťová karta SD 512MB súčasťou balenia
• Elektrické polohovanie opierky chrbta i podpierky nôh
• Jednoduché ovládanie
• Odkladací čajový stolík
• Čalúnenie z kvalitnej syntetickej kože
• Moderný a komfortný dizajn – vhodné tiež ako prezentácia do kancelárie

Farebné prevedenia

Farebné prevedenie Jett 32


Technické parametre:
Napájanie: AC 230V / 50Hz
Spotreba energie: 240W max.

Prístroj je určený pre posilnenie svalstva a formovanie postavy zdravých osôb v domácom prostredí, fitness a wellness centrách apod. mimo zdravotníckych zariadení. Prístroj nie je zdravotnícky prostriedok a nie je určený pre pacientov za účelom liečby porúch pohybového aparátu ani iných ochorení.
Dostupné možnosti: farba
Zdielať na: Masážne kreslo JETT-32 - facebook.com Masážne kreslo JETT-32 - twitter.com Masážne kreslo JETT-32 - google.com Masážne kreslo JETT-32 - digg.com Masážne kreslo JETT-32 - yahoo.com Masážne kreslo JETT-32 - squidoo.com
Masážne kreslo JETT-32 Masážne kreslo JETT-32   Masážne kreslo JETT-32 Masážne kreslo JETT-32
Masážne kreslo JETT-32 Masážne kreslo JETT-32   Masážne kreslo JETT-32 Masážne kreslo JETT-32
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 17.06.2009 [Návod na používanie]
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Vyhrievané rukavice s infra žiarením GH-75D
Vyhrievané rukavice s infra žiarením GH-75D GH-75D
70,33 €
29,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Magnetický  bedrový pás eleastický
Magnetický bedrový pás eleastický
16,00 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

» Ďalšie info o produktoch pre oblasť "Celé telo"
» Tovar rovnakého určenia
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný brucho celé chodidlá chrbát digitálny elastický glukomer hialurofrax hlava jett jett1 kreslo lýtka magnetický masáž masážna masážne masážny matrac osobná podložka posteľ profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna starjett svetlo telo tens teplomer terapeutická terapeutický terapia tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový vaňa veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu