www.zdravie-sk.eu > MASÁŽE A MASÁŽNE PRÍSTROJE > Masážne luxusné kreslá > Luxusné masážne kreslo JETT-33 > JETT-33 Žltá farba Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu TOP 10 Bestsellers
01.Masážne kreslo JETT-12 JETT-12
02.Masážne kreslo JETT 21B JETT
03.Luxusné masážne kreslo JETT-33 JETT-33 Žltá farba
04.Masážne kreslo JETT-21 JETT-21
05.Masážne kreslo JETT 15 s masážou hlavy a ramien JETT15
06.Luxusné masážne kreslo JETT-35 JETT-35
07.Luxusné masážne kreslo JETT-34 JETT-34
08.Luxusné masážne kreslo JETT-37 JETT-37
09.Masážne kreslo JETT-32 JETT-32
10.Luxusné masážne kreslo JETT-34N JETT-34N
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Luxusné masážne kreslo JETT-33 [JETT-33 Žltá farba]

1.900,00 €
Luxusné masážne kreslo JETT-33
Pozn.: obrázok je ilustračný - aktuálne je kreslo na sklade len v žltom prevedení (viď. farba dole).

Jednoducho „WOW“ – takto nejako by sa dali vyjadriť prvé dojmy z tohto úžasného masážneho kresla.

Masážne kreslo JETT-33 je produktom úspešného výrobcu patriaceho medzi špičku v oblasti masážnych kresiel. Toto vysoko luxusné masážne kreslo ponúka prakticky všetky moderné funkcie, ktoré je možné u masážnych kresiel nájsť. Už na prvý pohľad vás ohromí jeho unikátny a vysoko luxusný dizajn. Polstrovanie celého kresla je naozaj na špičkovej úrovni a ešte viac umocňuje komfort pri celej masáži. Zo všetkých jedinečných funkcií, ktoré toto masážne kreslo ponúka je možné na úvod vyzdvihnúť napríklad sedem rôznych druhov masáže chrbta alebo viac ako 30 vzduchových airbagov pre uvoľňujúcu vzduchovú masáž nôh a rúk.

Ďalšie skvelé funkcie, ako je napríklad funkcia zmerania výšky postavy, čo zaistí masáž zodpovedajúcu presne vašej postave alebo masáž riadená rýchlosťou práve počúvanej hudby, sú založené na najmodernejších technológiách. Všetky funkcie masážneho kresla JETT-33 je možné obsluhovať pomocou veľkého prehľadného ovládacieho panelu, ktorý je vybavený veľkým LCD displejom, ktorý zobrazuje všetky potrebné informácie o vykonávanej masáži.


Navyše tento model obsahuje USB MP3 prehrávač s USB portom, do ktorého možno pripojiť dodávaný USB disk. Na tento USB disk si môžete uložiť svoju obľúbenú hudbu a vďaka stereo slúchadlám si môžete masáž ešte viac spríjemniť počúvaním hudby. Kreslo tak ponúka maximálny komfort a pôžitok z dokonalej masáže. Ďalšou vlastnosťou, ktorá zvyšuje komfort pri používaní tohto kresla, sú ručné podpierky vybavené vzduchovými vankúšikmi zaisťujúcimi vzduchovú masáž, ručný výhrevný masážny projektor vybavený infračerveným žiarením alebo malý odkladací stolík.


Okrem jedinečnej masáže a dokonalej relaxácie celého tela vám toto kreslo šetrí i peniaze. Jeho obstarávacia cena síce nie je úplne nízka a však v porovnaní s podobnými modelmi je táto cena tretinová a navyše časom zistíte, že nemusíte utrácať peniaze v špecializovaných masážnych a relaxačných centrách, pretože toto kreslo dokáže plne nahradiť prácu profesionálnych odborníkov. Ďalšou veľkou výhodou je to, že si môžete masáž dopriať kedykoľvek budete chcieť. Masážou sa môžete naštartovať ráno, predtým ako idete do práce, zbaviť sa stresu po návrate z práce alebo sa uvoľniť pred spánkom.

Niekoľko typov masáže chrbta

Vnútri chrbtovej opierky sú umiestnené štyri masážne hlavice, ktoré dokážu napodobiť celkom sedem druhov masáže. Pre masáž celého chrbta od krku až po pás si tak môžete vybrať medzi masážnymi režimami: Shiatsu, Prehmatávanie (Kneading), Krúživé mávanie (Flapping), Poklepávanie (Knocking), Váľanie (Rolling), Vibrácie, Súčasné prehmatávanie a mávanie (Kneading + Flapping). Masážne hlavice tvoria špeciálny masážny mechanizmus, ktorý veľmi verne napodobňuje prácu rúk profesionálneho maséra. Každý si tak teda môže vybrať typ masáže, ktorý mu najviac vyhovuje.

Shiatsu
Počas shiatsu masáže masážne hlavice vykonávajú jemné rytmické pohyby, ktoré uvoľňujú chrbtové svaly. Shiatsu je prastarou čínskou masážnou technikou, ktorá priamo pôsobí na dôležité akupunktúrne body ľudského tela. Tým dochádza k uvoľňovaniu svalov, odstraňovaniu ich bolesti a zaisťovaniu správneho prekrvovania.
Kneading
Prehmatávacia masáž (kneading) stimuluje krvný obeh, posilňuje svaly a odstraňuje ich napätie. Pri tejto masáži masážne hlavice napodobňujú ruky maséra, kedy sú masírované svaly umiestnené medzi palcom a zvyšnými prstami. Takto sú dôkladne prehmatávané svaly po celej ploche chrbta.
Flapping
Pri tejto masážnej procedúre napodobňujú masážne hlavice masážny pohyb, kedy sú prsty roztiahnuté od seba a vykonávajú jemné krúživé pohyby podobné mávaniu alebo kývaniu. Tieto pohyby sa striedavo spúšťajú a zastavujú v presne daných intervaloch, čo ešte viac zvyšuje účinok masáže.
Knocking
Tento typ masáže napodobňuje jemné poklepávanie zovretými päsťami. Pri tejto masáži dochádza k správnemu prekrvovaniu masírovaných svalov, odstraňovaniu ich bolesti a navráteniu ich pružnosti.
Rolling
Počas masážnej techniky napodobňujúcej pohyby váľania je vyvíjaný tlak na ľavú i pravú stranu chrbta a tým sú opakovane stláčané a uvoľňované chrbtové svaly. Táto masáž odstraňuje napätie zo svalov, uvoľňuje a preťahuje ich. Masáž váľaním je možné použiť ako prípravu pre hlbšiu masáž, ale rovnako tak ako rýchle uvoľnenie svalov a doplnenie energie.
Kneading + Flapping
Táto masážna technika v sebe kombinuje pohyby prehmatávania a krúživého mávania. Tieto masážne pohyby sú vykonávané synchronizovane a poskytujú úžasné uvoľnenie.
Vibrácie
Vibračná masáž je jedna z najpoužívanejších masážnych techník. Masážne hlavice jemne vibrujú a uvoľňujú tak stuhnuté svaly.

Pri jednotlivých režimoch možno samozrejme meniť rýchlosť alebo šírku masáže a tiež masírovanú oblasť. Možno si teda napríklad okrem masáže celého chrbta tiež vybrať masáž iba krku a ramien alebo len oblasti pásu. V chrbtovej časti je možné si posunúť masážne hlavice presne do požadovanej polohy a vykonávať masáž iba v tomto mieste.

Luxusné masážne kreslo JETT SL-A12QAutomatické programy
Masážne kreslo JETT-33 ponúka šesť plne automatických masážnych programov. Každý program vykonáva rôzne masážne funkcie, ktoré sú automaticky nastavované a poskytujú úžasnú relaxáciu pre celé telo. K dispozícii sú nasledujúce automatické programy:

Komfort
Počas tohto automatického programu prebieha uvoľňujúca masáž svalov hornej polovice tela a zároveň sú tiež aktivované ostatné masážne funkcie pre spodnú časť tela – ako je vzduchová a vibračná masáž. Automatický časovač masáže je nastavený na 8 minút.
Starostlivosť o telo
V rámci tohto programu je možné okrem masáže celého chrbta vykonávať tiež masáž iba vybraných častí chrbta – konkrétne teda masáž ramien, strednej časti chrbta alebo pásu. Okrem toho sú aktivované tiež ďalšie masážne funkcie zaisťujúce správny krvný obeh. Automatický časovač masáže je nastavený na 15 minút.
Upokojenie
Masáž ramien, chrbta a pásu kombinovaná s ostatnými funkciami, ktoré znižujú bolesť svalov. Čas masáže je nastavený na 30 minút.
Aktivácia
Počas tohto masážneho programu je vykonávaná hĺbková masáž celej hornej polovice tela a zároveň sú tiež aktivované uvoľňujúce masážne funkcie celého tela. Automatický časovač masáže je nastavený na 38 minút.
Relaxácia
Pri tomto automatickom programe je možné voliť medzi celkom 16 masážnymi funkciami. Horná časť tela je rozdelená na dôležité masážne body, ktoré sú potom veľmi presne masírované podľa vašich požiadaviek. Masáž odstraňuje bolesť svalov a stimuluje významné akupunktúrne body pozdĺž chrbtice.
Prebudenie
Tento masážny program umožňuje automatické spustenie masáže. Je možné nastaviť dobu (maximálne 8 hodín), po ktorej uplynutí sa spustia masážne funkcie. Môžete si teda napríklad nastaviť čas 2 hodiny, na tieto dve hodiny pohodlne zaspať v masážnom kresle a potom sa nechať zobudiť príjemnou masážou.
Okrem automatických režimov sú k dispozícii tiež manuálne masážne programy, kedy je možné nastaviť masáž iba konkrétnej časti tela a všetky parametre masáže si nastaviť ručne presne podľa vlastných požiadaviek.

Masážne funkcie pre celé telo
Okrem spomenutých masážnych funkcií pre ramená, chrbát a pás ponúka masážne kreslo JETT-33 tiež masáž rúk, stehien, lýtok a chodidiel. Masáž si tak môžete dopriať naozaj pre celé telo. Jednou z výnimočných vlastností tohto kresla sú masážne podrúčky. Každá podrúčka obsahuje niekoľko vstavaných vzduchových airbagov, ktoré poskytujú vašim rukám skvelú vzduchovou masáž. Pre oblasť sedacích svalov a stehien sú k dispozícii dva druhy masáže. Prvá je vzduchová masáž zaisťovaná vzduchovými airbagmi a druhá je uvoľňujúca vibračná masáž. Pre oblasť lýtok a chodidiel je určená vzduchová masáž.

Luxusné masážne kreslo JETT SL-A12QVzduchová masáž - lymfodrenáž
V nožnej opierke sú zabudované vzduchové airbagy, vďaka ktorým môžete vašim celým nohám vrátane chodidiel dopriať veľmi príjemnú a uvoľňujúcu vzduchovú masáž (lymfatickú masáž). Pri aktivácii vzduchovej masáže sa vzduchové vankúšiky naplnia vzduchom a potom sa pravidelne rozpínajú a zase uvoľňujú, čím dochádza ku stimulácii svalov a miazgovodov v masírovanej oblasti.

V chodidlovej časti sú pre každé chodidlo určené tri vzduchové airbagy. Dva bočné airbagy z každej strany pevne zovrú chodidlo a tretí airbag pôsobí zospodu. Tieto vzduchové vankúšiky sa opakovane plnia a uvoľňujú, čím stimulujú akupunktúrne body vašich chodidiel. Vzduchová masáž chodidiel je vysoko účinná na unavené a boľavé nohy namáhané fyzickou záťažou. Vzduchová masáž je dostupná tiež pre oblasť bokov a sedacích svalov, kde je táto technika účinná okrem stimulácie lymfatického obehu tiež pre formovanie týchto problematických partií. V celom masážnom kresle je neuveriteľných viac ako 30 vzduchových masážnych airbagov.

Luxusné masážne kreslo JETT SL-A12QLymfatická masáž (lymfodrenáž) aktivuje priechod lymfy a uvoľňuje lymfatické cievy. Tie tvoria významnú súčasť imunitného systému. Zodpovedajú za zber a odplavovanie odpadových toxických látok z telesných tkanív. Za normálnych okolností pretekajú lymfatickým systémom denne asi 4 litre tekutín, ktoré obsahujú vodu, bielkoviny, tuky, soli, odumreté bunky, baktérie, a látky vzniknuté ako odpad metabolických procesov. Tok lymfy v miazgových cievach a uzlinách je jednosmerný a na rozdiel od krvného obehu nie je stimulovaný srdcom.

Luxusné masážne kreslo JETT SL-A12QPriechod lymfy je dosahovaný sťahmi miazgovodov, tlakom svalstva a podkožného väziva pri pohybe. Nedostatok pohybu, jednostranná záťaž, ochabnutosť svalov a podkožných tkanív sú najčastejšou príčinou nedostatočného odvádzania lymfy a hromadenia škodlivých látok - toxínov - v tkanivách a kĺboch. Častými prejavmi sú pocity únavy, ťažké nohy, opuchy, celulitída, oslabenie imunitného systému. Práve tieto príznaky odstraňuje lymfodrenáž. Lymfatická masáž využíva anatomických a fyziologických poznatkov o priebehu ciev, umiestnení uzlín, spojkách a rýchlosti nasávania tekutín lymfatickou cievou, stimuluje činnosť miazgovodov, obnovuje priechodnosť lymfy v kritických miestach, zrýchľuje odvádzanie škodlivín z organizmu.

Presné určenie výšky postavy
Toto masážne kreslo ponúka funkciu určenia polohy ramien a zmeranie výšky postavy užívateľa. Vykonávaná masáž je potom následne prispôsobená presne podľa veľkosti postavy. Masážne jednotky teda pred začiatkom masáže zistia pozíciu vašich ramien a masáž sa potom teda zbytočne nevykonáva v miestach, kde už nezasahuje žiadna časť vášho tela.

Masáž riadená hudbou
Naozaj jedinečnou funkciou tohto masážneho kresla je režim hudobnej masáže. V zadnej časti kresla je umiestnený vstavaný MP3 prehrávač vybavený USB portom, do ktorého sa pripája USB flash disk (súčasť balenia). Spolu s kreslom sú dodávané tiež stereo slúchadlá, takže počas masáže môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu. Hudbu vo formáte možno na USB disk nahrávať pomocou počítača.

Luxusné masážne kreslo JETT SL-A12QTo však nie je vôbec všetko. Okrem samotného počúvania hudby vo formáte MP3 je možné zapnúť automatický hudobný masážny program, kedy je masáž riadená prehrávanou hudbou. Špeciálna riadiaca jednotka detekuje frekvenciu hudby a podľa nej nastavuje rýchlosť masáže. Rýchlosť masáže chrbta je riadená vysokými frekvenciami prehrávanej hudby a rýchlosť vibračnej masáže bokov je riadená strednými frekvenciami hudby. Keď sa chcete teda napríklad po celom náročnom dni uvoľniť, tak si pustíte svoju obľúbenú relaxačnú hudbu a vaša masáž je potom prispôsobená tempu prehrávanej hudby. Rýchla hudba – rýchla masáž, pomalá hudba – pomalá masáž.

Ručný masážny projektor s infračerveným vyhrievaním
Spolu s kreslom je dodávaný tiež ručný masážny projektor, ktorým je možné masírovať horšie dostupné časti tela. Ručný projektor je tvorený piatimi masážnymi jade kameňmi, ktoré v sebe obsahujú hélium-neónové žiarovky produkujúce infračervené tepelné žiarenie. Jade (Jadeit) je celistvý zelený kameň liečivých schopností.

Luxusné masážne kreslo JETT SL-A12Q


Staroveké civilizácie tento kameň považovali za posvätný a bol dokonca cennejší ako zlato. Jadeit je kameň lásky, pokoja, harmónie a totálneho uvoľnenia. Jade kamene vyžarujú „Oi žiarenie“ s rovnakou vlnovou dĺžkou akú majú ľudské bunky. Žiarenie kameňov sa tak ľahko dostane až k bunkám organizmu a tým podporuje imunitný systém organizmu, lieči ochorenia obličiek, upravuje zlú filtráciu a odvodnenie tela. Zmierňuje priebeh chrípkových ochorení, bolesti hlavy a migrény. Infračervené tepelné žiarenie umožňuje hĺbkové prehriatie masírovaných svalov, čo umocňuje účinok masáže. Teplotu je možné nastaviť v rozmedzí 40°C – 70°C.

Kvalita spracovania a funkcia zaisťujúca maximálny komfort
Čalúnenie kresla je vyrobené z vysoko kvalitnej syntetickej kože, ktorá vyzerá ako pravá kože a však oproti pravej koži je jemnejšia a pružnejšia, takže nedochádza k takému opotrebeniu vplyvom pôsobenia masážnych jednotiek. Koža je veľmi príjemná na dotyk a dobre sa udržiava. Polstrovanie celého kresla je naozaj kvalitné a preto môžete tráviť v tomto kresle dlhé hodiny príjemnej relaxácie.

Pre maximálne pohodlie je možné masážne kreslo nastaviť do takmer ľubovoľnej polohy. Opierku chrbta je možné sklopiť až o 160° a nožnú opierku potom až o 90°, čo vo výsledku znamená, že sa kreslo rozloží takmer až do polohy skvelej masážnej postele. Polohovanie je riadené elektronicky a ovláda sa stlačením len jedného tlačidla na diaľkovom ovládaní. Môžete si tak vychutnať masáž v polohe, ktorá vám najviac vyhovuje. Pre jednoduché premiestnenie je kreslo vybavené dvomi pojazdnými kolieskami.
Všetky funkcie prístroja je možné jednoducho ovládať pomocou diaľkového ovládacieho panelu, ktorý je umiestnený v špeciálnom držiaku na ľavej strane kresla. Diaľkové ovládanie obsahuje okrem ovládacích tlačidiel tiež vysoko podrobný LCD displej, na ktorom počas masáže vidíte všetky potrebné informácie vrátane typu aktívnej masáže alebo zostávajúceho času. Každá funkcia je znázornená špeciálnym symbolom.

Luxusné masážne kreslo JETT SL-A12Q


Okrem toho je na displeji graficky znázornená časť tela, ktorá je práve masírovaná. Na LCD displeji je možné si vybrať niektorú zo siedmich farieb podsvietenia.
Ovládací panel umožňuje ako spúšťanie automatických programov, tak tiež možnosť veľmi podrobného ručného nastavenia masáže vrátane ovládania prehrávania hudby. Práca s masážnym kreslom je vďaka tomuto ovládaniu naozaj veľmi jednoduchá. Pre ešte väčšie pohodlie pri používaní tohto masážneho kresla je súčasťou balenia bezdrôtový diaľkový ovládač, pomocou ktorého možno ovládať automatické programy a všetky základné funkcie.

Ďalšou vlastnosťou, ktorá zvyšuje komfort pri používaní masážneho kresla, je veľmi praktický sklenený čajový stolík, na ktorý si môžete odkladať šálku s čajom alebo kávou a ešte viac si tak spríjemniť vašu masáž.

Hlavné funkcie
- Štyri masážne hlavice zaisťujúce masáž chrbtovej časti od krku až po pás
- Šesť automatických masážnych programov
- Pomáha pri problémoch s chrbtom a chrbticou
- Možnosť plne manuálneho nastavenia masáže
- Sedem masážnych techník chrbtovej časti: Shiatsu, prehmatávanie, krúživé mávanie, poklepávanie, váľanie, vibrácie, súčasné prehmatávanie a mávanie
- Odstraňuje bolesť svalov a navracia im ich pružnosť
- Vibračná a vzduchová masáž pre oblasť bokov a stehien
- Vzduchová masáž pre lýtka a chodidlá
- Zbavuje stresu a uvoľňuje napäté svaly
- Pohodlné ručné podpierky so vzduchovou masážou
- Zlepšuje krvný obeh a lymfatický systém
- Meranie polohy ramien a výšky postavy
- USB MP3 prehrávač a stereo slúchadlá
- Hudobná masáž – masáž riadená hudbou
- Možnosť nastavenia rýchlosti masáže
- Možnosť masáže iba vybranej časti tela
- Elektrické polohovanie opierky chrbta i podpierky nôh
- Ovládací panel s prehľadným LCD displejom
- Jednoduché ovládanie
- Odkladací čajový stolík
- Čalúnenie z kvalitnej syntetickej kože
- Moderný a komfortný dizajn – vhodné tiež ako prezentácia do kancelárie
- Stabilný a pevný rám

Technické parametre:
Napájanie: AC 230V / 50Hz
Spotreba energie: 220W max.
Polohovanie chrbtovej opierky: až 160°
Polohovanie nožnej opierky: až 90°
Teplota vyhrievania ručného projektoru: 40°C – 70°C
Dostupné farby: žltá
Rozmery: 1690 x 780 x 750mm (D x Š x H)
Hmotnosť: 95kg

Prístroj je určený pre posilnenie svalstva a formovanie postavy zdravých osôb v domácom prostredí, fitness a wellness centrách apod. mimo zdravotníckych zariadení. Prístroj nie je zdravotnícky prostriedok a nie je určený pre pacientov za účelom liečby porúch pohybového aparátu ani iných ochorení.
Zdielať na: Luxusné masážne kreslo JETT-33 - facebook.com Luxusné masážne kreslo JETT-33 - twitter.com Luxusné masážne kreslo JETT-33 - google.com Luxusné masážne kreslo JETT-33 - digg.com Luxusné masážne kreslo JETT-33 - yahoo.com Luxusné masážne kreslo JETT-33 - squidoo.com
Luxusné masážne kreslo JETT-33  
 
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 19.05.2008 [Návod na používanie]
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Vyhrievané rukavice s infra žiarením GH-75D
Vyhrievané rukavice s infra žiarením GH-75D GH-75D
70,33 €
29,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Masáž hlavy masážna metlička
Masáž hlavy masážna metlička
2,29 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

» Ďalšie info o produktoch pre oblasť "Celé telo"
» Tovar rovnakého určenia
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný brucho celé chodidlá chrbát digitálny elastický glukomer hialurofrax hlava hydrojett jett jett1 kreslo lýtka magnetický masáž masážna masážne masážny matrac osobná podložka posteľ profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna starjett svetlo telo tens teplomer terapeutický terapia tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový vaňa veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu