www.zdravie-sk.eu > MASÁŽE A MASÁŽNE PRÍSTROJE > Masážne luxusné kreslá > Luxusné masážne kreslo JETT-34N > JETT-34N Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu TOP 10 Bestsellers
01.Masážne kreslo JETT-12 JETT-12
02.Masážne kreslo JETT 21B JETT
03.Luxusné masážne kreslo JETT-33 JETT-33 Žltá farba
04.Masážne kreslo JETT-21 JETT-21
05.Luxusné masážne kreslo JETT-35 JETT-35
06.Masážne kreslo JETT 15 s masážou hlavy a ramien JETT15
07.Luxusné masážne kreslo JETT-34 JETT-34
08.Luxusné masážne kreslo JETT-37 JETT-37
09.Masážne kreslo JETT-32 JETT-32
10.Luxusné masážne kreslo JETT-34N JETT-34N
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Luxusné masážne kreslo JETT-34N [JETT-34N]

2.423,74 €
Luxusné masážne kreslo JETT-34N
Hľadáte po únavnom dni miesto, kde si vaše telo dokonale odpočinie a zrelaxuje na ďalší deň a vaša myseľ sa zbaví nánosov stresu a napätia? Už nehľadajte, práve ste ho našli - predstavujeme vám jedinečné luxusné masážne kreslo JETT-34N. Nechajte sa uniesť do sveta moderných technológií príjemnej relaxácie a masáže.

Masážne kreslo JETT-34N prináša do vašej domácnosti skutočnú revolúciu. Ak ste si doteraz hovorili, aké drahé je absolvovať pravidelné masáže a pritom by vám toľko pomohli, teraz je všetkému koniec. Jedinečný produkt využívajúci najmodernejších technológií kombinujúci v sebe zábavu, relaxáciu a predovšetkým ľudskému organizmu toľko prospešnú masáž.

Luxusné masážne kreslo JETT-34NVlastnosti produktu Luxusné masážne kreslo JETT-34N
Dotykový plne farebný display na prezeranie filmov a fotografií
• jedinečný hi-tech produkt pre masáž a relaxáciu celého tela
• uvoľňuje unavené a stuhnuté svaly, napomáha organizmu fyzicky i psychicky relaxovať
• masáž kombinovaná s videom a hudbou, prehliadaním obrázkov - skrátka všetkým, čo je vám príjemné
• 7 masážnych zón - krk a ramená, paže, chrbát, sedacie svaly, lýtka, chodidlá
• 4 druhy masáže: uvoľňujúca masáž, osviežujúca masáž, masáž pre odstránenie bolesti, masáž pre odstránenie únavy
• feet roller -dokonalá masáž šliap vašich chodidiel, masážne hlavy chodia hore dole. Navyše vzduchové vankúše pritláčaju a uvoľnujú vaše nohy.
Luxusné masážne kreslo JETT-34N
• Shiatsu masáž hlavných častí tela pre ich uvoľnenie a zbavenie stuhnutosti
• 6 masážnych techník: poklepávanie, roztieranie, stláčanie, Shiatsu a ich kombinácie
• možnosť voľby komplexných masážnych programov alebo len masáží vybraných častí tela
• masážne 3D hlavy, s pohybujúcimi sa 4 kolieskami, simulujú masáž prstami a poskytujú ešte väčší zážitok z masáže
• 36 vzduchových vankúšikov pre uvoľňujúcu tlakovú masáž paží
• 5 vzduchových vankúšikov pre masáž a tvarovanie sedacích svalov a stehien kombinovaných s vibračnou masážou
• vyhrievaná chrbtová opierka pre uvoľnenie od bolesti chrbta
• profesionálne vyhotovenie v syntetickej koži s mnohými detailmi, spríjemňujúcimi používanie
• moderné a jednoduché ovládanie prostredníctvom farebného dotykového LCD displeja
• ručný nahrievací panel s kameňmi Jade
• sofistikovaný detekčný systém kresla sám prispôsobí masážne mechanizmy presne podľa profilu vášho tela a pozície v kresle - ešte efektívnejšie sú tak masírované najdôležitejšie časti tela
• ľubovoľne nastaviteľná krčná opierka a opierka lýtok - kreslo sa prispôsobí akejkoľvek postave
• posuvný vankúšik opierky
• veľmi tichá prevádzka

Luxusné masážne kreslo JETT-34N


Luxusné masážne kreslo JETT-34NPopis funkcií produktu Luxusné masážne kreslo JETT-34N
Luxusné masážne kreslo JETT-34N
Masážne kreslo JETT-34N prináša do vašej domácnosti skutočnú revolúciu. Ak ste si doteraz hovorili, aké drahé je absolvovať pravidelné masáže a pritom by vám toľko pomohli, teraz je všetkému koniec. Jedinečný produkt využívajúci najmodernejších technológií kombinujúci v sebe zábavu, relaxáciu a predovšetkým ľudskému organizmu toľko prospešnej masáže.

Ak sa usadíte do pohodlného kresla JETT-34N, ocitnete sa doslova v inom svete. Razom sa o vás začne starať veľa masérov a dobrých sluhov, ktorých môžete ovládať jednoducho dotykom jediného prstu prostredníctvom dotykového LCD displeja. Zabudnite na to, že by si vaši maséri nezapamätali, čo máte pri masáži a uvoľnení najradšej. Sotva sa do kresla usadíte, sofistikovaný 3D detekčný systém sám vykoná analýzu proporcií vašej postavy a pozície v kresle a tomu prispôsobí všetky masážne systémy. Máte tak zaručené, že masáž, ktorú absolvujete, vám bude presne prispôsobená a teda maximálne efektívna. Neplatíte teda, ani netrávite čas tým, čo pre vás nemá žiadny prínos. Masážne kreslo je navyše vždy odpočinuté, vo forme a stále optimisticky naladené, čo je stav, ktorý pri veľkom vyťažení masérov v kozmetických salónoch často chýba. Či už teda budete kreslo používať iba vy alebo celá vaša rodina alebo všetci susedia, môžete sa spoľahnúť, že budete z kresla vstávať vždy spokojní.

Luxusné masážne kreslo JETT-34N


Prvý systém na svete s masážnymi 3D hlavami, ktoré sa dokonale prispôsobia vašej postave
Inteligentné masážne kreslo JETT-34N je vybavené systémom detekcie a prispôsobenia masážnych mechanizmov. Každá masáž je teda "šitá na mieru" osobe, ktorá práve v kresle sedí. Je tak možné si dopriať uvoľňujúcu masáž, osviežujúcu masáž, masáž pre odstránenie bolesti, masáž pre odstránenie únavy.

Luxusné masážne kreslo JETT-34N


Masážne 3D hlavy verne simulujú masáž ľudských rúk a vďaka ich individuálnemu prispôsobeniu masírovanej osobe je možné ich nastaviť tak, aby masáž vykonávali tak, ako je to pre danú osobu najvhodnejšie a aby ju preniesli do stavu uvoľnenia a pohodlia.
4 druhy masáže


Luxusné masážne kreslo JETT-34N6 masážnych techník
Masážne kreslo JETT-34N disponuje 6 druhmi masážnych techník, ktoré vám prinesú jedinečný zážitok z masáže a plne uspokoja vaše vysoké požiadavky na masáž.

Kreatívna 3D masáž
Luxusné masážne kreslo JETT-34N
Na rozdiel od tradičnej masáže, tento druh 3D masáže je schopný vykonávať masáž príslušných masážnych bodov tak, že ich naťahuje dopredu, počas vykonávania roztierania, plieskania alebo ich zladenej činnosti. Hĺbku masáže je možné meniť z jemnej až po hlbokú a tým nastavovať rôznu intenzitu masáže. Táto metóda znásobuje účinky tradičnej masáže svalov, ktorá by mala tiež postupne nadobúdať na intenzite. Masážne hlavy sú schopné pôsobiť na lokálne časti pásu, čím podporujú krvný obeh a pôsobia preventívne proti starnutiu svalov pásu.

Shiatsu
Luxusné masážne kreslo JETT-34N
Táto technika masáže spočíva v stimulácii hlavných bodov na tele, pričom rýchlosť a hĺbku masáže je možné upravovať. Táto metóda efektívne odstraňuje napätie svalov, ich stuhnutosť a obmedzuje tlak na stavce.
Varianty masáže: bodová, miestna alebo masáž celého chrbta pomôže zmierniť napätie a bolesť chrbta.


Poklepávanie
Luxusné masážne kreslo JETT-34N
Pomáha veľmi rýchlo odstraňovať únavu, uvoľňuje napätie svalov a podporuje tvarovanie svalov. Navyše výhodne stimuluje krvný obeh.


Roztieranie
Luxusné masážne kreslo JETT-34N
Táto technika umožňuje hlboko stláčať svaly a stimulovať tak dôležité body na tele. Ľahšie tak možno odstrániť napätie svalov a stuhnutosť. Mimochodom, vďaka nastaveniu rýchlosti tejto techniky masáže, je možné si užiť dokonalú masáž presne pre vás.

Roztieranie a masírovanie ramien
Luxusné masážne kreslo JETT-34N
Dva páry masážnych hlavíc roztierajú rameno, čím mu dopriavajú pocit relaxácie a zbavujú ho únavy a bolesti. Roztieranie masážnych bodov od hora dole má priaznivý účinok na najhlbšiu bolesť. Pri tejto technike je využívaná skúsenosť, že pre miernu bolesť je optimálne, aby najväčší uhol medzi masážnymi bodmi bol 40°.

Roztieranie a poklepávanie
Luxusné masážne kreslo JETT-34N
Táto technika umožňuje hlboko stlačiť vaše svaly a stimulovať tak hlavné masážne body. Odstraňuje tak napätie svalov a ich stuhnutosť, necháva svaly relaxovať a uľavuje v prípade zranenia či bolesti. Vďaka nastaveniu rýchlosti tejto techniky masáže, je navyše podporovaný krvný obeh, zmierňované napätie svalov. Pomáha tiež pri tvarovaní svalov.

Masáž chodidiel a lýtok

Luxusné masážne kreslo JETT-34N


Luxusné masážne kreslo JETT-34NKomfortná masáž bez limitov

Masážne kreslo JETT-34N vám dovoľuje zároveň zažívať pocit príjemnej masáže sprevádzanej počúvaním hudby, či prehliadaním videa alebo obrázkov. Masážne kreslo sa tak stáva oázou pokoja a relaxácie vo vašej domácnosti.

Luxusné masážne kreslo JETT-34NHudba - Masáž je synchronizovaná s hudbou. To je výhodné pre mentálne a fyzické zdravie, dokáže upokojiť pri intenzívnom rozrušení, pomáha pri depresiách a navracia pokojný spánok.

Užitoční dobrí sluhovia
Masážne kreslo JETT-34N je konštruované so starostlivosťou do najmenších detailov. Pri jeho navrhovaní bolo dbané na to, aby sedenie v ňom bolo naozaj luxusné. Na kresle preto nájdete veľa nenápadných užitočných pomôcok či nastavení, ktoré ešte viac umocnia zážitok z masáže. Masážne zóny nájdete i tam, kde by ste ich u iných podobných výrobkov hľadali márne.

Luxusné masážne kreslo JETT-34N


Luxusné masážne kreslo JETT-34NČalúnenie z kvalitnej syntetickej kože.
Farebné prevedenia

Farebné prevedenie Jett 34N

Technické parametre produktu Luxusné masážne kreslo JETT-34N
Výkon: 300 W
Rozmery: 184,5 x 76,5 x 76,5 cm
Váha: 122 kg
Hlučnosť: <56 dB
Nosnosť: do 140 kg

Prístroj je určený pre posilnenie svalstva a formovanie postavy zdravých osôb v domácom prostredí, fitness a wellness centrách apod. mimo zdravotníckych zariadení. Prístroj nie je zdravotnícky prostriedok a nie je určený pre pacientov za účelom liečby porúch pohybového aparátu ani iných ochorení.
Dostupné možnosti: farba
Zdielať na: Luxusné masážne kreslo JETT-34N - facebook.com Luxusné masážne kreslo JETT-34N - twitter.com Luxusné masážne kreslo JETT-34N - google.com Luxusné masážne kreslo JETT-34N - digg.com Luxusné masážne kreslo JETT-34N - yahoo.com Luxusné masážne kreslo JETT-34N - squidoo.com
 
Luxusné masážne kreslo JETT-34N  
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 12.03.2010 [Návod na používanie]
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Vyhrievané rukavice s infra žiarením GH-75D
Vyhrievané rukavice s infra žiarením GH-75D GH-75D
70,33 €
48,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Rotoped  Minibike
Rotoped Minibike
69,00 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný biolampa body brucho celé chodidlá chrbát digitálny drogový elastický glukomer hialurofrax hlava jett kolená kreslo lampa magnetický masážna masážne masážny matrac osobná podložka posilňovací profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna stroj svetlo telo test tlakomer tukomer tukomerom tvár ultrazvukový vaňa veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač Čistička
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu