www.zdravie-sk.eu > SAUNY A SAUNA OBLEKY > Sauna oblek infračervený PH-2B > PH-2B Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu TOP 10 Bestsellers
01.Sauna parná prenosná TW-PS03 TWPS03
02.Sauna infračervená prenosná TW-PS04 TW-PS04
03.Sauna oblek infračervený PH-2B PH-2B
04.Sauna oblek infračervený PH-2A PH-2A
05.Vibračný masážný Pás so Sauna Efektom S InnovaGoods DAR130796
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Sauna oblek infračervený PH-2B [PH-2B]

790,19 €
Sauna oblek infračervený PH-2B
Bolo vedecky dokázané, že infračervené žiarenie je jedným z najúčinnejších a najbezpečnejších metód pre chudnutie a formovanie postavy. Infračervené žiarenie dokáže prestúpiť až 10cm pod povrch ľudského tela a tam zahrievať a stimulovať jednotlivé bunky. Infračervené žiarenie zlepšuje krvný obeh a zrýchľuje látkovú výmenu v organizme. Zrýchlená látková výmena a zahrievanie tukových buniek vedie k ich rýchlejšiemu odbúravaniu a tým pádom tiež k formovaniu problematických partií ľudskej postavy. Infračervené žiarenie má tiež preukázané liečivé detoxikačné účinky. Prehrievanie alebo tzv. moxibuscia pôsobí tiež veľmi priaznivo na boľavé unavené svaly a kĺby. Prehrievaním sa zlepšuje krvný obeh a dochádza k účinnej regenerácii boľavých svalov a kĺbov.Sauna oblek infračervený PH-2B
Infračervený sauna oblek PH-2B je moderný systém umožňujúci redukciu váhy a formovanie postavy bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Infračervený sauna oblek používa infračervené žiarenie pre priamy ohrev tkanív do hĺbky. Žiarenie je nastavené čo najbližšie ľudskému žiareniu tak, aby telo mohlo absorbovať čo najviac infračerveného žiarenia, ktoré sa dostane k pokožke. Vyhrievanie je riadené inteligentným systémom, pomocou ktorého je možné nastavovať teplotu presne podľa požiadaviek užívateľa. Energia infračerveného žiarenia je absorbovaná bunkami organizmu, čo spôsobuje ich intenzívnu osciláciu. Tým sú bunky organizmu aktivované, zrýchli sa katabolizmus a nežiaduce tukové bunky sa začnú rýchlo rozkladať.

Sauna oblek infračervený PH-2BBežná sauna je závislá na nepriamom pôsobení tepla: prvá je konvekcia (vedenie tepla v kvapalnom a plynnom prostredí) a druhá je kondukcia (priamy kontakt medzi ohriatym plynom a pokožkou), ktoré na nás majú ozdravný účinok. Je zrejmé, že veľká časť energie sa v klasické saune stráca konverziami. IR sauna oblek prehrieva ľudské telo do ďaleko väčšej hĺbky a oveľa efektívnejšie ako tradičná sauna. Väčšina infračervenej energie je primárne spotrebovaná na priamu premenu v energii tepelnú, zatiaľ čo u tradičnej sauny dochádza k nadmernému ohrevu vzduchu, ktorý následne povrchovo zahrieva našu pokožku. Tento zásadný rozdiel vysvetľuje veľa preukázaných výhod dosiahnuteľných iba používaním IR sauna obleku, ktorých nie je v tradičnej saune možné dosiahnuť.
Vyhrievanie je rozdelené do troch oblastí. Horná oblasť zahŕňa horné končatiny a hrudník, stredná oblasť zahŕňa pás a boky a do spodnej časti patria dolné končatiny. Pre každú časť je možné samostatne nastaviť teplotu a dobu vyhrievania. Všetky funkcie je možné ovládať pomocou prehľadného ovládacieho panelu.

Liečivé infračervené žiarenie
Sauna oblek infračervený PH-2B
Základným zdrojom infračervenej energie je slnečné žiarenie. Infračervené teplo generované sauna oblekom má rovnaké vlastnosti ako teplo zo slnka alebo teplo vyžarované naším telom, potrebné na udržanie telesnej teploty. Sálavé teplo ohrieva nielen pokožku, ale rovnako ako slnečné lúče preniká hlbšie do tkaniva. Blahodarné účinky infračerveného žiarenia na ľudský organizmus sú preukázané a liečba infračerveným žiarením je bežne používaná v lekárstve.

Vylučovanie škodlivých látok z organizmu
Infračervená energia produkovaná infračerveným sauna oblekom spôsobuje v porovnaní s tradičnou saunou podstatne intenzívnejšie vylučovanie toxických látok z ľudského tela. Nižšie teploty vzduchu sú dôležité pre ľudí s vyšším kardiovaskulárnym rizikom, pretože toto riziko sa pri vysokých teplotách v tradičných saunách výrazne zvyšuje.

Bezpečné a jednoduché používanie
V infračervenom sauna obleku je tiež oveľa príjemnejšie dýchanie ako je tomu v tradičných saunách. Infračervené lúče zaisťujú dokonalú tepelnú penetráciu a svalové prehriatie bez dosiahnutia výraznejšej potivosti. Tento prístup môže byť používaný pred svalovým strečingom, posilňovaním, behaním, pred vystavením sa nízkym teplotám alebo ťažšej práci.
Infračervené sauna obleky sú zároveň tiež ekonomickejšie ako tradičné sauny. Funkcia vyhrievania je riadená kontrolným systémom špičkovej kvality, ktorý je vďaka napájaniu nízkym napätím pre užívateľa úplne bezpečný.

Hlavné funkcie infračerveného sauna obleku PH-2B
• Účinne redukuje podkožný tuk
• Zrýchľuje lipolýzu
• Tíši bolesť svalov a kĺbov
• Aktivuje metabolizmus a zlepšuje krvný obeh
• Napomáha pri problémoch pri stuhnutých svaloch
• Uvoľňuje šľachy a väzivové tkanivo
• Navodzuje svalovú relaxáciu, znižuje svalový spazmus
• Ideálne domáce saunovanie a prehrievanie
• Napomáha rýchlemu odstráneniu prebytočných tekutín
• Generuje príjemné sálavé teplo
• Má preukázateľné priaznivý vplyv na stav pleti
• Výrazný aktívny vplyv na redukciu váhy
• Príjemná relaxácia a osvieženie pre celé telo
• Úplne bezpečný výrobok
• Teplotný efekt napomáha tvarovať telesné kontúry
• Infračervené zahrievanie napomáha rýchlemu vylučovaniu toxínov z tela
• Zabraňuje usadzovaniu toxínov v bunkách

Technická špecifikácia
Vstupné napätie: AC 230V / 50Hz
Výstupné napätie: DC 36V
Spotreba energie: 300W max.
Rozsah nastaviteľnej teploty: 30°C – 60°C
Automatický časovač: 5 – 95 minút
Rozmery: 185cm (D) x 55cm (Š) x 50cm (V)
Hmotnosť: 27kg (vrátane riadiacej jednotky)
Zdielať na: Sauna oblek infračervený PH-2B - facebook.com Sauna oblek infračervený PH-2B - twitter.com Sauna oblek infračervený PH-2B - google.com Sauna oblek infračervený PH-2B - digg.com Sauna oblek infračervený PH-2B - yahoo.com Sauna oblek infračervený PH-2B - squidoo.com
 
 
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 18.08.2008 [Návod na používanie]
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Masagemate VARIO II De luxe INFRAred vyhrievanie
Masagemate VARIO II De luxe INFRAred vyhrievanie Swiss
112,00 €
88,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Masáž hlavy masážna metlička
Masáž hlavy masážna metlička
2,29 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

» Ďalšie info o produktoch pre oblasť "Celé telo"
» Tovar rovnakého určenia
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný brucho celé chodidlá chrbát digitálny elastický glukomer hialurofrax hlava hydrojett jett jett1 kreslo lýtka magnetický masáž masážna masážne masážny matrac osobná podložka posteľ profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna starjett svetlo telo tens terapeutická terapeutický terapia tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový vaňa veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu