www.zdravie-sk.eu > SAUNY A SAUNA OBLEKY > Sauna oblek infračervený PH-2A > PH-2A Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu TOP 10 Bestsellers
01.Sauna parná prenosná TW-PS03 TWPS03
02.Sauna infračervená prenosná TW-PS04 TW-PS04
03.Sauna oblek infračervený PH-2B PH-2B
04.Sauna oblek infračervený PH-2A PH-2A
05.Vibračný masážný Pás so Sauna Efektom S InnovaGoods DAR130796
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Sauna oblek infračervený PH-2A [PH-2A]

329,00 €
Sauna oblek infračervený PH-2A
Infračervené žiarenie (tiež IR, z anglického infrared) je elektromagnetické žiarenie s vlnovou dĺžkou väčšou ako viditeľné svetlo, ale menšie ako mikrovlnné žiarenie. Názov značí "pod červenou" (z latiny infra = pod). Infračervené žiarenie sa ďalej delí na jednotlivé pásma. Toto delenie však nie je jednoznačne dané. Jedna schéma je napríklad táto:

- blízke (0,7-5 µm)
- stredné (5-30 µm)
- dlhé (30-1000 µm)

Infračervené žiarenie je často považované za "tepelné žiarenie" a však faktom je, že povrchy telies zahrieva absorpcia ľubovoľného elektromagnetického žiarenia. IR žiarenie zapríčiňuje iba približne 50 % zahrievania zemského povrchu, zvyšok je spôsobený viditeľným svetlom. Je však pravdou, že objekty pri izbovej teplote emitujú najviac žiarenia v infračervenom pásme 8-12 µm. Infračervené že je jeden zo spôsobov šírenia tepla, pri ktorom každé teleso s teplotou vyššou ako okolie vyžaruje teplo a každé teleso s teplotou nižšou ako okolie pohlcuje teplo. Tepelná energia je prenášaná vo forme elektromagnetického žiarenia. V súvislosti s tepelným žiarením sa tiež hovorí o sálaní.

Sauna oblek infračervený PH-2ANa rozdiel od prenosu tepla vedením alebo prúdením sa môže prostredníctvom žiarenia teplo prenášať i vo vákuu tzn. bez sprostredkovania prenosu látkovým prostredím. Tepelné žiarenie sa najlepšie šíri vo vákuu.

Množstvo vyžarovaného a prijímaného tepla závisí od rozdielu teplôt telesa a okolí a na farbe povrchu telesa (tmavé a matné telesá vyžarujú a prijímajú viac tepla, svetlé a lesklé telesá vyžarujú a prijímajú menej tepla).

Infračervený sauna oblek znamená skutočnú revolúciu v oblasti saunovania a možnosti regenerácie organizmu za využitia terapeutického efektu infračerveného žiarenia. Infračervené žiarenie tohto sauna obleku je skutočne bezpečné.

Nie je potrebné mať obavy. Toto žiarenie nemá nič spoločné s UV žiarením (zodpovedným za spálenie a poškodenie kože pri opaľovaní) alebo nukleárnym žiarením. Žiariace teplo je jednoducho forma energie zahrievajúca telesá priamo - proces zvaný konverzia a to bez zahrievania vzduchu, ktorý je medzi nimi. Toto žiariace teplo je práve infračervené žiarenie -IR.

Sauna oblek infračervený PH-2ASegment infračerveného žiarenia sa v elektromagnetickom poli nachádza pod červeným svetlom, ktoré je najnižšou energetickou zložkou viditeľného žiarenia. Infračervené svetlo je pre ľudské oči neviditeľné a je viditeľné iba pomocou špeciálnych kamier, ktoré transformujú infračervené svetlo na farbu viditeľnú pre naše oči. Infračervené svetlo síce nevidíme, ale môžeme ho cítiť, vnímame ho ako teplo. Slnko produkuje väčšinu svojej energie v infračervenej časti spektra. Naša atmosféra má "okno", ktoré dovoľuje priechod infračervených lúčov s vlnovou dĺžkou 7 - 14 mikrónov až k Zemi. Keď je Zem zahriata, vysiela rovnako infračervené žiarenie a to s vlnovou dĺžkou 7 - 14 mikrónov s maximom okolo10 mikrónov. Infračervené žiarenie je preto pre ľudský organizmus prirodzené. Vedcom z rôznych vedeckých oborov sa podarilo preukázať, že infračervené lúče pôsobia na ľudské telo priaznivo - infračervené lúče sú absorbované tkanivami, ktoré potom zvyšujú svoj výkon.

Ľudské telo vyžaruje (telové) infračervené žiarenie , ktoré sa generuje v našich tkanivách a vnútorných orgánoch. Toto vyžarovanie IR žiarenia je späté s najrôznejšími druhmi ozdravných telesných reakcií. Infračervená energia žiarenia je potrebná na dosiahnutie najlepšej možnej ozdravnej odozvy u tkanív, ktoré sa nachádzajú v ozdravnom procese. Tento fenomén sa nazýva "rezonančná absorpcia".
Základným zdrojom infračervenej energie je slnečné žiarenie. Infračervené teplo generované sauna oblekom má rovnaké vlastnosti ako teplo z nášho slnka alebo ako teplo vyžarované našim telom potrebné na udržanie našej telesnej teploty. Sálavé teplo nielen že ohrieva pokožku, ale rovnako ako slnečné lúče preniká hlbšie do tkaniva. Blahodarné účinky infračerveného žiarenia na ľudský organizmus sú preukázané a liečba infražiarením je bežne používaná v lekárstve.

Sauna oblek infračervený PH-2A


Naše telá vyžarujú infračervenú energiu skrz našu kožu v rozsahu 3 - 50 mikrónov, kedy väčšina je okolo 9,4 mikrónov. Naše dlane vyžarujú infračervenú energii medzi 8 - 14 mikrónmi. Reiki, uzdravovanie vyžarovaním energie skrz naše dlane, má v Číne tradíciu dlhú 3000 rokov a je postavená na uzdravovacích vlastnostiach prírodného infračerveného žiarenia. Indickí jogíni tiež odporúčajú uzdravovanie skrz naše dlane a to hlavne v spojitosti s úľavou od unavených, namáhaných očí.
IR sauna oblek používa infračervené žiarenie pre priamy ohrev ľudských tkanív do hĺbky. Žiarenie je nastavené čo najbližšie ľudskému žiareniu tak, aby naše telo mohlo absorbovať čo najviac infračerveného žiarenia, ktoré sa dostane k ľudskej pokožke. Bežná sauna je závislá na nepriamom pôsobení tepla: prvá je konvekcia (vedenie tepla v kvapalnom a plynnom prostredí) a druhá je kondukcia (priamy kontakt medzi ohriatym plynom a pokožkou), ktoré na nás majú ozdravný účinok. Je zrejmé, že vysoká časť energie sa v klasickej saune stráca konverziami. IR sauna oblek na báze infračerveného žiarenia prehrieva ľudské telo do ďaleko väčšej hĺbky a oveľa efektívnejšie ako tradičná sauna. Väčšina infračervenej energie je primárne spotrebovaná na priamu premenu v energiu tepelnú, zatiaľ čo pri tradičnej saune dochádza k nadmernému ohrevu vzduchu, ktorý následne povrchovo zahrieva našu pokožku. Tento zásadný rozdiel vysvetľuje veľa bezprecedentných výhod dosiahnuteľných iba používaním IR sauna obleku, ktorých nie je možné dosiahnuť tradičnou saunou.

Sauna oblek infračervený PH-2A


Infračervená energia produkovaná IR sauna oblekom vylučuje z tela väčší obsah škodlivých látok v objeme potu v porovnaní s tradičnou saunou. Nižšie teploty vzduchu sú dôležité pre ľudí s vyšším kardiovaskulárnym rizikom, pretože toto riziko sa pri vysokých teplotách v tradičných saunách veľmi zvyšuje. Nemeckí vedci oznámili prospešný efekt jednohodinového pôsobenia IR žiarenia v dvoch skupinách hypertenzných pacientov, skúmaných v roku 1989, ktorý zahŕňal 24hodinový vzostup periférneho prekrvenia a zníženia krvného tlaku.

V IR sauna obleku je tiež oveľa príjemnejšie dýchanie ako je tomu v tradičných saunách. Infračervené lúče zaisťujú dokonalú infračervenú penetráciu a svalového prehriatia (športové svalové predhriatie) bez dosiahnutia výraznej potivosti. Tento prístup môže byť používaný pred svalovým strečingom, posilňovaním, behaním, pred vystavením sa nízkym teplotám alebo ťažšej práci.
Infračervené sauna obleky sú jednoduchšie a príjemnejšie ako tradičné sauny. Predhriatie tradičnej sauny trvá 30 - 90 min, čo je robí málo praktickou. Predhriatie infračervenej kabíny za izbovej teploty trvá podstatne kratšiu dobu - záleží na fyzickom stave osoby podstupujúcej procedúru.

Špecifikácia výrobku

- Utišuje bolesť
- Napomáha pri problémoch pri stuhnutých svaloch
- Uvoľňuje šľachy a väzivové tkanivo
- Navodzuje svalovú relaxáciu, znižuje svalový spazmus
- Ideálne domáce saunovanie a zahrievanie
- Napomáha rýchlemu odstráneniu prebytočných tekutín
- Príjemné sálavé teplo
- Sauna oblek by sa mal stať súčasťou fitnes rutiny
- Preukázateľný priaznivý vplyv na stav pleti
- Výrazný aktívny vplyv na redukciu váhy
- Príjemný relax a osvieženie pre celé telo
- Úplne bezpečný výrobok
- Viditeľne vyhladenejšia pokožka po 60 minútach
- Pri prenikaní IR žiarenia dochádza k lepšiemu prekrveniu tkanív
- Teplotný efekt napomáha tvarovať telesné kontúry
- IR zahrievanie napomáha rýchlemu vylučovaniu toxínov z tela
- Zabraňuje usadzovaniu toxínov v bunkách
- Účinný ako pre mužov tak i pre ženy
- Vysoko účinný prístroj
- Odporúčané lekármi pri svalových problémoch, pri bolestiach.
- 4 programy:dajú sa vzájomne podľa potreby kombinbovať a zapnuť viac programov naraz
Program číslo 1: hreje 1 rukáv
Program číslo 2: hrejú oba rukávy
Program číslo 3: hrejú nohavice - iba dolná časť.
Program číslo 4: hrejú nohavice - iba horná časť.
Návleky na ruky sa dajú použiť aj na lýtka
Zdielať na: Sauna oblek infračervený PH-2A - facebook.com Sauna oblek infračervený PH-2A - twitter.com Sauna oblek infračervený PH-2A - google.com Sauna oblek infračervený PH-2A - digg.com Sauna oblek infračervený PH-2A - yahoo.com Sauna oblek infračervený PH-2A - squidoo.com
 
 
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 28.07.2007 [Návod na používanie]
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Vyhrievané rukavice s infra žiarením GH-75D
Vyhrievané rukavice s infra žiarením GH-75D GH-75D
70,33 €
29,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Masáž hlavy masážna metlička
Masáž hlavy masážna metlička
2,29 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

» Ďalšie info o produktoch pre oblasť "Celé telo"
» Tovar rovnakého určenia
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný brucho celé chodidlá chrbát digitálny elastický glukomer hialurofrax hlava hydrojett jett jett1 kreslo lýtka magnetický masáž masážna masážne masážny matrac osobná podložka posteľ profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna starjett svetlo telo tens terapeutická terapeutický terapia tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový vaňa veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu