www.zdravie-sk.eu > MASÁŽE A MASÁŽNE PRÍSTROJE > Masážne postele > Masážna terapeutická posteľ StarJETT 1 > StarJETT 1 Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu TOP 10 Bestsellers
01.Masážna terapeutická posteľ StarJETT 3 StarJETT 5
02.Masážna terapeutická posteľ StarJETT 2 StarJETT 2
03.Masážna terapeutická posteľ StarJETT 4 StarJETT 4
04.Masážna terapeutická posteľ StarJETT 1 StarJETT 1
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Masážna terapeutická posteľ StarJETT 1 [StarJETT 1]

1.033,00 €
Masážna terapeutická posteľ StarJETT 1
VYŠŠIE UVEDENÁ CENA NEZAHŔŇA DOPRAVNÉ NÁKLADY VO VÝŠKE 20,- EUR !
Pri objednávke budú k cene zaúčtované (neplatí samozrejme pri osobnom odbere v našej predajni).

Spojenie tradičnej čínskej medicíny a najmodernejších technológií

Každý človek určite niekedy zažil bolesť nejakej časti jeho tela či iný zdravotný problém, ktorý mu zabraňoval v neobmedzenom pohybe, pôsobil negatívne na jeho myslenie a tým mu celkovo zhoršoval jeho životnú pohodu. Riešením v tomto prípade sú rôzne druhy masáží a relaxačných procedúr, ktoré uvoľňujú svaly, zbavujú napätia a stresu a uvádzajú ľudský organizmus do celkovej harmónie. Základný typ masáže priamo nadväzuje na znalosti čínskej tradiční medicíny, ktorá na rozdiel od západného pojatia lekárstva vníma telo ako celok. Pri masírovaní je využívaná funkcia konkrétnych akupunktúrnych bodov, ktorých výrazná stimulácia umožňuje telu zareagovať a uvoľniť napätie v potrebných partiách tela. Jedna z možností, ako si dopriať masáž, sú špecializované masážne salóny, v dnešnej dobe sa však oveľa častejšie používajú najrôznejšie masážne prístroje a pomôcky, ktoré sú vždy založené na nejakom spôsobe stimulácie svalov a nervov. Väčšina týchto zariadení je však malej veľkosti a je určená iba na konkrétnu časť tela. V prípade, že teda potrebujete namasírovať a celkovo zrelaxovať celé telo, trvá to zbytočne dlho.

Masážna terapeutická posteľ KW198A práve tento problém rieši moderná masážna terapeutická posteľ KW198, ktorá v sebe kombinuje stáročia overené metódy tradičnej čínskej medicíny a najmodernejšie technológie tejto doby. Tento masážny systém bol vyvinutý najlepším týmom lekárov, elektronických inžinierov a odborníkov na výrobu a bol navrhnutý ako prístroj pomáhajúci pri odstraňovaní bolestí a zdravotných problémov ľudského tela.

Výrobca sa špecializuje na produkty spojené so starostlivosťou o zdravie a krásu. Jeho produkty využívajú najmodernejšie technológie a niekoľko ročné skúsenosti s vývojom a výrobou, čo zaisťuje produktom vysokú kvalitu a vďaka tomu patrí medzi svetovú špičku na trhu s produktmi starostlivosti o zdravie.

Masážna terapeutická posteľ KW198 umožňuje vďaka špeciálnej konštrukcii a kombinácii účinkov jade kameňov, akupunktúry, shiatsu masáže a infračerveného žiarenia veľmi účinnú masáž celého vášho tela, čím udržiava dobrú pohyblivosť vašej chrbtice, odvádza z tela toxické látky, spomaľuje proces starnutia buniek, zázračne pôsobí na preťažené orgány a posilňuje imunitný organizmus ľudského tela.

Sila kameňov Jade – Jade rollers
Masážna terapeutická posteľ KW198
Jade (Jadeit) je celistvý zelený kameň liečivých schopností. Staroveké civilizácie tento kameň považovali za posvätný a bol dokonca cennejší ako zlato. Jadeit je kameň lásky, pokoja a harmónie. V citovom živote prináša mier, harmóniu, tichú radosť, pochopenie, ohľaduplnosť vychádzajúcu z hĺbky našej duše. Jade kamene vyžarujú „Oi žiarenie“ s rovnakou vlnovou dĺžkou akú majú ľudské bunky. Žiarenie kameňov sa tak jednoducho dostane až k bunkám organizmu a tým podporuje imunitný systém organizmu, lieči ochorenia obličiek, upravuje zlú filtráciu a odvodňovanie tela. Zmierňuje priebeh chrípkových ochorení, bolesti hlavy a migrény.

Jadeit je známy po celom Oriente pre svoj blahodarný vplyv na plodnosť. Jeho zelená farba znižuje horúčku. Vyrovnáva srdce a emócie. Už starí Číňania poznali a veľmi využívali jeho blahodarných vplyvov na ľudský organizmus a preto ho tiež často nazývali „Nebeský kameň“. Pri nepokoji a pri neúnavnosti odstraňuje kŕčovitosť a dodáva telu pocit pokoja a spokojnosti. Verilo sa, že lieči choroby obličiek. Parapsychológovia tvrdia, že uľahčuje rozpamätanie sa na minulé existencie. Uľahčuje medziľudskú komunikáciu, napomáha vedomiu vyšších rovín bytia, je symbolom božej lásky. Je spájaný s hudbou. Zabraňuje únave, predlžuje život a zabraňuje rozkladu tela po smrti. Lieči obličkové kamene, ženské choroby a odstraňuje poruchy plodnosti. Ovplyvňuje srdečnú a korunnú čakru. Ďalej sú Jade kamene známe tiež pre svoje prirodzene vyžarované infračervené svetlo, ktoré má blahodárne účinky na ľudský organizmus.

Masážna terapeutická posteľ KW198
A práve z kameňov Jade sú v masážnej posteli B002 vyrobené špeciálne masážne valčeky – tzv. „Jade rollers“, ktoré sú pripevnené na koľajniciach a pri masáži pomaly prechádzajú tam a späť pozdĺž celej chrbtice. Jade rollers sú tiež zároveň vyhrievané, čím teda plnia jednak funkciu masáže, tak tiež funkciu prehrievania, ktorá vychádza zo starej čínskej metódy moxibuscie.

Úlohou moxibuscie je nahrievanie akupunktúrnych bodov. Táto technika sa používa pri rôznych prechladnutiach, napríklad pri reumatických bolestiach pohybového aparátu. Moxibusciou sa liečia hlavne dlhotrvajúce, vysiľujúce a chronické ochorenia.

Vnútorné masážne valčeky vyrobené z Jadeitu sú špeciálne tvarované tak, aby presne kopírovali tvar ľudskej chrbtice a zaisťovali tak maximálne účinnú masáž a tepelnú stimuláciu akupunktúrnych bodov pozdĺž chrbtice. Jade rollers stimulujú životne dôležité akupunktúrne body, čím podporujú metabolizmus a povzbudzujú imunitný a lymfatický systém. Masážne valčeky neustálym pohybom po celej dĺžke chrbtice vykonávajú masáž chrbtových svalov od zátylku až ku kostrči. Chrbtové svaly sa tak uvoľňujú, zbavujú sa napätia a obnovuje sa ich bezbolestná pohyblivosť.

Účinky dlhovlnného infračerveného žiarenia – tepelná podložka

V spodnej časti masážnej postele je umiestnená špeciálna výhrevná turmalínová podložka. Táto podložka obsahuje zdroj dlhovlnného infračerveného žiarenia (FIR). Dlhovlnné infračervené žiarenie má vysokú prestupnosť, silu žiarenia, pozoruhodný vplyv na termoreguláciu organizmu a rezonančný efekt. Špeciálna podložka vyžaruje FIR žiarenie, ktoré je jednoducho absorbovateľné ľudským organizmom a vnútri organizmu potom premenené na vnútornú telesnú energiu. Lúče infračerveného žiarenia prestupujú do tela do hĺbky 3 – 5cm, čím stimulujú bunkové funkcie, pomáhajú uvoľňovať a vylučovať z tela nahromadené toxické látky, čo zároveň zlepšuje krvný obeh. FIR žiarenie uvoľňuje stuhnuté a neohybné svaly a tým pomáha odstraňovať bolesť. Už viac ako 30 rokov je infračervené žiarenie úspešne používané na liečbu chorých s rôznymi zdravotnými problémami a ochoreniami. Je tiež dokázané, že je FIR žiarenie prospešné pri zmierňovaní fyzických problémov a existujú tiež dôkazy o tom, že lieči veľa chorôb.

Pri masáží teda bude vaša spodná polovica tela prehrievaná FIR žiarením generovaným špeciálnou podložkou z uhlíkových vlákien, čo bude priaznivo pôsobiť na váš organizmus, zlepšovať obehový a imunitný systém a odstraňovať z tela škodlivé látky.

Externé masážne Jade projektory
Masážna terapeutická posteľ KW198
Spolu s terapeutickou masážnou posteľou KW198 sú ako súčasť balenia dodávané tiež dva externé masážne Jade projektory. Obidva projektory sú vyrobené zo špeciálnych Jade kameňov, ktorých blahodarné účinky na ľudský organizmus už boli spomenuté.
Menší päť guľôčkový masážny projektor je okrem Jade kameňov tiež vybavený zdrojom infračerveného žiarenia, čo umožňuje použitie hlavne na masáž krku a ďalších zle dostupných miest.

Druhý jedenásť guľôčkový masážny jade projektor tiež obsahuje zdroj FIR žiarenia a je určený hlavne na stimuláciu brucha, chrbta, pásu a ďalších väčších plôch. Obidva masážne projektory sú navrhnuté ako doplnkové príslušenstvo k masážnej terapeutickej posteli a slúžia k intenzívnym masážam konkrétnych vybraných častí vášho tela.

Jednoduché ovládanie
Masážna terapeutická posteľ KW198
Ovládanie terapeutickej masážnej postele KW198 je zaistené pomocou užívateľsky príjemného diaľkového ovládania. Týmto diaľkovým ovládaním je možné jednoducho nastavovať jednotlivé prevádzkové režimy a teplotu vyhrievania.

Popis terapeutickej masážnej postele KW198

Masážna terapeutická posteľ KW198Hlavné prednosti terapeutickej masážnej postele KW198
Masážna terapeutická posteľ KW198
• Spojenie prírodnej Jade sily s modernou technológiou infračerveného žiarenia
• Kombinácia akupunktúry a moxibuscie uvoľňuje svaly a navracia im ich pohyblivosť
• Unikátny špeciálne tvarovaný masážny systém tvorený dvomi radami masážnych valčekov vyrobených z prírodných liečivých Jade kameňov
• Výhrevná podložka z uhlíkových vlákien vyžarujúca dlhovlnné infračervené žiarenie napomáhajúce vylučovaniu toxických látok z tela
• Posilňovanie imunitného systému, zlepšovanie krvného a lymfatického obehu
• Jednoduché ovládanie vďaka skvelému diaľkovému ovládaniu
• 3 prednastavené režimy vrátane plne automatického režimu pre masáž, relaxáciu a celkové uvoľnenie celého vášho organizmu
• Prednastavený časovač na dobu 30-tich minút
• Napájanie z klasickej zásuvky 230V

Prístroj je určený pre posilnenie svalstva a formovanie postavy zdravých osôb v domácom prostredí, fitness a wellness centrách apod. mimo zdravotníckych zariadení. Prístroj nie je zdravotnícky prostriedok a nie je určený pre pacientov za účelom liečby porúch pohybového aparátu ani iných ochorení.

Technické parametre terapeutickej masážnej postele KW198
Model: KW198
Napájanie: 230V / ~50Hz
Spotreba: 150W
Rozsah teplôt: 40 až 70°C
Napájanie diaľkového ovládania: DC 24V
Hmotnosť: 56kg
Štandard: CE / GB4706.10

Prezentácia regeneračno-relaxačného centra využívajúceho naše produkty
Zdielať na: Masážna terapeutická posteľ StarJETT 1 - facebook.com Masážna terapeutická posteľ StarJETT 1 - twitter.com Masážna terapeutická posteľ StarJETT 1 - google.com Masážna terapeutická posteľ StarJETT 1 - digg.com Masážna terapeutická posteľ StarJETT 1 - yahoo.com Masážna terapeutická posteľ StarJETT 1 - squidoo.com
Masážna terapeutická posteľ StarJETT 1  
 
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 16.10.2007 [Návod na používanie]
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Masagemate VARIO II De luxe INFRAred vyhrievanie
Masagemate VARIO II De luxe INFRAred vyhrievanie Swiss
112,00 €
88,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
MediWell 6v1 magnetická rolovacia masážna podložka s vyhrievaním
MediWell 6v1 magnetická rolovacia masážna podložka s vyhrievaním
165,00 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

» Ďalšie info o produktoch pre oblasť "Celé telo"
» Tovar rovnakého určenia
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný brucho celé chodidlá chrbát digitálny elastický glukomer hialurofrax hlava hydrojett jett jett1 kreslo lýtka magnetický masáž masážna masážne masážny matrac osobná podložka posteľ profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna starjett svetlo telo tens terapeutická terapeutický terapia tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový vaňa veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu