www.zdravie-sk.eu > MASÁŽE A MASÁŽNE PRÍSTROJE > Masážne podložky > Masážna podložka s magnetickou terapiou a vyhrievanim MediPad > MediPad Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu TOP 10 Bestsellers
01.Masážna podložka s magnetickou terapiou a vyhrievanim MediPad MediPad
02.Masážna podložka Shiatsu KW-916B KW-916B
03.Jadewell prístroj s vyhrievaním a jade liečivými kamenmi JADEIT
04.Masagemate VARIO II De luxe INFRAred vyhrievanie Swiss
05.Akupresúrny chodník - MeDical Foot XXL
06.FitMax® Masážny 3D stroj Gold
07.Masážná podložka VARIO SUPER s vyhrievaním DELUXE
08.Vario Basic Masážna podložka BASIC ONE
09.Masážna podložka s magnetickou terapiou MEDIWELL LM 3003
10.Vibračná masážna podložka TL-2005Z-F TL2005ZF
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Masážna podložka s magnetickou terapiou a vyhrievanim MediPad [MediPad]

119,00 €
Masážna podložka s magnetickou  terapiou a vyhrievanim MediPad
Zažíva to každý z nás, či pracovník v kancelárii, robotník na stavbe alebo mamička na materskej dovolenke. Po celom dni chodenia, sedení alebo postávaní sa cítime unavení. Nie je sa čomu diviť, celý deň namáhame oporu nášho tela, ktorou je chrbtica. Tá drží celú našu telesnú konštitúciu. Teraz je pred vami jedinečná možnosť sa týchto nepríjemných bolestí zbaviť. A to nielen bolestí chrbtice. Vynikajúca Mikroprocesorová masážna podložka s magnetickou terapiou je účinná na všetky časti ľudského tela, napríklad krk, pás, boky, sedacie svaly alebo vaše nohy.

Teraz sa budete z práce tešiť domov na to naozajstné odpočinutie. A to všetko iba vďaka 10,20,30 minútam na našej Mikroprocesorovej masážnej podložke s magnetickou terapiou. Je to všetko veľmi jednoduché, vyberiete si jeden z 8 programov, nastavíte intenzitu, ľahnete si alebo sadnete a už si len užívate príjemnej masáže a relaxáciu, po ktorej sa budete cítiť uvoľnení a spokojnejší. Všetko je užívateľsky príjemné a prístroj zvládne ovládať naozaj každý.

Tak neváhajte a užívajte si príjemnú relaxáciu spojenú s odstránením bolestí chrbtice, nôh alebo sedacích svalov. Prístroj je tiež účinný v boji proti chronickým chorobám. Je vedecky dokázané, že Mikroprocesorová masážna podložka s magnetickou terapiou pomáha odstraňovať príznaky stresu, neurózy a ďalších chronických ochorení. Tento prístroj sa stane vašim neoceniteľným pomocníkom pre každodenný život.

Mikroprocesorová masážna podložka s magnetickou terapiouCharakteristika:
- 10 silných vibračných motorov rozmiestnených po celej dĺžke od krku po nohy, 8 masážnych funkcií a 18 skupín silných magnetov
- Môžete si vybrať medzi dĺžkou masáže : 10, 20 alebo 30 minút
- 3 stupne intenzity
- LED dióda na ovládači zobrazuje ktorá časť tela je masírovaná a akou intenzitou.
- Možnosť nastavenia slabej, strednej, silnej intenzity
- Vzduchom plnený vankúšik na hlavu, ktorý si podľa potreby môžete pomocou pumpičky natlakovať.
- Možnosť použiť v sede alebo v ľahu
-Vyhrievanie


Čo je vlastne magnetická terapia?
Liečba pomocou magnetov bola známa už pred storočiami, ale základy modernej magnetickej terapie boli položené až koncom 19. a začiatkom 20. storočia, súčasne s rozvojom fyziky, chémie a elektrofyziológie. Je dokázané, že živý organizmus produkuje veľmi slabé elektromagnetické pole, ktoré neustále reaguje na magnetické pole zemské. Pôsobením silného magnetického poľa, napr. v priemysle, dochádza k negatívnym vplyvom na organizmus a opačne, pôsobením magnetického poľa s nízkou indukciou a jeho tzv. biotropných parametrov, možno dosiahnuť mimoriadne pozitívnych účinkov na organizmus až do jeho bunkovej štruktúry, pretože bunky sú v podstate magnety s obomi polarizáciami a magnetické pole nimi prechádza a aktivuje ich. Najviac používanou formou je tzv. bodová magnetoterapia, ktorú využíva naša jedinečná Mikroprocesorová masážna podložka s magnetickou terapiou. Oproti pulznej magnetoterapii tkvie jej hlavná výhoda v tom, že u nej nie je možné lokálne poškodenie elektrickým prúdom. Magnetoterapia sa teda používa i formou bodových magnetov (napr. vložky do topánok, čelenky, náramky atď.), pitím zmagnetizovanej vody a rôznymi ďalšími spôsobmi pre regeneráciu buniek, zmiernenie bolestí, relaxáciu, pri opuchoch, protizápalových terapiách atď.

Mikroprocesorová masážna podložka s magnetickou terapiou
Hlavné účinky magnetickej terapie:
1. Protizápalové pôsobenie je založené na poznatku, že slabé elektrické prúdy vyvolané pulzným magnetickým poľom sú schopné zvýšiť fagocytózu neutrofilov vrátane zvýšenej produkcie superoxidu. Následná indukcia superoxiddismutázy viazanej na endotel je vysoko pravdepodobná, čo má za následok vyššiu koncentráciu peroxidu vodíka v exponovanej oblasti. Pretože superoxid inhibuje aktivitu katalázy, produkovaný peroxid vodíku nie je odbúravaný a ten je schopný deštruovať leukotriény, jedny z najsilnejších aktivátorov fagocytózy.

2. Vasodilatácia – dochádza k uvoľneniu Ca2+ iónov, čo vo svojom dôsledku znamená povolenie svaloviny ciev, hlavne prekapilárnych zvieračov. Toto vedie k zlepšeniu prekrvenia tkanív a kapilár. Výsledkom toho sa zvýši i parciálny tlak kyslíku v tkanivách, až o 200 percent a zrýchli sa odvod splodín látkovej výmeny, čo je predpoklad každého ozdravného procesu.

3. Zrýchlenie hojenia bolo preukázané nielen pri kostiach, ale rovnako u mäkkých tkanív. Toto pôsobenie možno vysvetliť hypotézou podľa Oberleyho. Pulzné magnetické polia aktivujú respiračné reťazce. Dôkazom pre tento predpoklad sú RTG nálezy po relatívne krátkej /1 mesiac/ trvajúcej magnetoterapii, ako je uvedené vyššie. Ďalšie hojenie je podporené zvýšenou tvorbou fibronektínu týmito bunkami, takže neprekvapí literárne údaje sledujúce dynamiku hojenia, ktoré popisujú podstatne rýchlejšiu tvorbu väziva.

4. Výrazné protiedémové pôsobenie - dochádza k zlepšeniu perfuzie danou oblasťou a protizápalovému pôsobeniu.

5. Dochádza k upokojeniu pacientov, lepšiemu spánku, ústupu migrenóznych stavov a pod. Na tomto účinku sa výrazne podieľa analgetický účinok magnetoterapie.

Technické parametre:

Napájanie: AC 230V / 50Hz (sieťový adaptér)
Spotreba: max. 200W
Maximálna doba masáže: 30 minút
Rozmery: 1650 x 580 x 40mm (D x Š x V)
Zdielať na: Masážna podložka s magnetickou  terapiou a vyhrievanim MediPad - facebook.com Masážna podložka s magnetickou  terapiou a vyhrievanim MediPad - twitter.com Masážna podložka s magnetickou  terapiou a vyhrievanim MediPad - google.com Masážna podložka s magnetickou  terapiou a vyhrievanim MediPad - digg.com Masážna podložka s magnetickou  terapiou a vyhrievanim MediPad - yahoo.com Masážna podložka s magnetickou  terapiou a vyhrievanim MediPad - squidoo.com
Masážna podložka s magnetickou  terapiou a vyhrievanim MediPad Masážna podložka s magnetickou  terapiou a vyhrievanim MediPad  
 
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 11.10.2007 [Návod na používanie]
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Vyhrievané rukavice s infra žiarením GH-75D
Vyhrievané rukavice s infra žiarením GH-75D GH-75D
70,33 €
29,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Elektrická sauna na tvár Moispa InnovaGoods
Elektrická sauna na tvár Moispa InnovaGoods
Info o cene telefonicky
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

» Ďalšie info o produktoch pre oblasť "Celé telo"
» Tovar rovnakého určenia
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný brucho celé chodidlá chrbát digitálny elastický glukomer hialurofrax hlava hydrojett jett jett1 kreslo lýtka magnetický masáž masážna masážne masážny matrac osobná podložka posteľ profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna starjett svetlo telo tens teplomer terapeutický terapia tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový vaňa veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu