www.zdravie-sk.eu > PRÍSTROJE PRE KOZMETIKU A DERMATOLÓGIU > Zoštíhlenie Infra žiarením > X-SHAPE > Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

X-SHAPE

Info o cene telefonicky
X-SHAPE
Získajte stratené tvary v krátkom čase a bez problémov!
Nový prístroj X-SHAPE vám umožní v krátkom čase vytvarovať vašu postavu a dosiahnuť excelentných výsledkov u všetkých oblastí tela bez námahy. Pomocou aplikácie infračervených lúčov, riadených príslušnými programami a vysielanými na špecifických pásmach, X-SHAPE stimuluje metabolizmus tela a urýchľuje chudnutie.

Charakteristika prístroja:
X-SHAPE je prevratnou novinkou na trhu, využívajúci infračervenú terapiu. Je vybavený centrálnou jednotkou s mikropočítačom, ktorý je schopný rozdeliť procedúru na štyri rôzne fáze. Teplotu je možno regulovať od 37°C do 48°C . K dispozícii je 16 programov pre ženy a pre mužov.
Tento prístroj zaručuje účinnú redukciu lokalizovaného tukového tkaniva, na základe stimulácie lokálneho metabolizmu dosiahnutého tepelnou stimuláciou. Hlboké prehrievanie je výsledkom infračervených lúčov, ktoré sú schopné preniknúť do hĺbky 5-6 cm do tukového tkaniva, čím zaručujú zvýšenie metabolizmu a napomáhajú tým k zoštíhleniu postavy.
X-SHAPE je vybavený pamäťovou kartou, ktorá povoľuje ukladať informácie o procedúrach každého klienta zvlášť. Vďaka tejto pamäťovej karte ste schopní naprogramovať niekoľko procedúr spolu. Pomocou špeciálneho programu X-SHAPE docielite tiež efektívneho preniknutia aktívnych látok a kozmetických prípravkov hlboko do kože.
X-SHAPE je vybavený šiestimi skupinami infračerveného žiarenia, konkrétne dvomi na každú časť tela, ktorá má byť zoštíhlená. Stehná, trup a paže je možné ošetrovať oddelene. Aplikácia X-SHAPE umožňuje stimulovať metabolizmus a aktivovať rýchle chudnutie.

x-shapeOkrem aktivácie lipolýzy a odvodnenia organizmu má X-SHAPE výborné výsledky tiež v efektívnom a progresívnom tvarovaní postavy.

Jedinečné výsledky aplikácie X-SHAPE
sformovanie postavy
redukcia zadržiavanej vody v tele
oživenie krvného obehu
odstránenie celulitídy
urýchlenie lokálneho metabolizmu
napomáha bunkovej výmene
zlepšenie okysličenia pleti
pomáha redukovať tuk

Zoštíhlenie pomocí infračervených lúčov - zaručene efektívna technika
Infračervené lúče zvyšujú teplotu kože až do 45° do prvých 2 až 3 cm od povrchu tela a až o 42 stupňov približne do 8 cm od povrchu tela. Týmto procesom koža, tukové bunky a svaly urýchľujú svoj metabolizmus rovnako, ako pri telesnej aktivite. Aktivuje sa lipolýza a odvod prebytočnej vody v tele a výsledkom je efektívne modelovanie tela.

Bezpečné a neinvazívne
Klinické výskumy tisícov konkrétnych prípadov v Taliansku a zahraničí preukazujú mimoriadnu bezpečnosť a účinnosť.

x-shapePoužitie kozmetických produktov
Prehriata a vaskularizovaná koža je najlepšia na vstrebávanie kozmetických produktov (morská soľ, riasy, bahno) napomáhajúcich zoštíhleniu, formovaniu postavy a tonizácii kože. Používanie špeciálnych produktov počas ošetrenia pomocou X-SHAPE je nielen povolené, ale priamo odporúčané a vedie k uspokojivejším výsledkom.

Ľahké použitie
Intutitívny software a farebný dotykový displej umožňuje jednoduchým spôsobom prispôsobiť aplikáciu na mieru každému zákazníkovi na ktorúkoľvek časť tela.

x-shapeSrdcom prístroja X-SHAPE je centrálna jednotka, obsahujúca mikropočítač, ktorý vykonáva inštrukcie zadané personálom. Tepelná energia aplikovaná na oblasti tela postihnuté celulitídou a jej štruktúrou, pomáha k zoštíhľovaniu, spevneniu a modelovaniu sedacích svalov, stehien, paží a brucha.
Použitie prístroja X-SHAPE je veľmi jednoduché: postihnuté oblasti sú zabalené do zoštíhľovacích pásov (slimbands). Vďaka tvaru a veľkosti pásov, vyhovujú každej veľkosti. Každý pás je špeciálne navrhnutý pre určitú časť tela.
Zoštíhľovacie pásy sú napojené na prístroj, ktorý riadi ich funkciu s maximálnym napätím 24 voltov. Tieto pásy produkujú termálnu energiu, ktorá prináša príjemný, miestny pocit hlbokého tepla.
X-SHAPE využíva bio-fyzických princípov pôsobenia tepla na ľudské telo: zvýšenie teploty spôsobuje zvyšovanie metabolizmu. Tým pádom sú tukové bunky stimulované, čo vedie k aktivácii medzibunkovej výmeny.
Infračervené svetlo je jediným zdrojom schopným zahriať tukové tkanivo. Navyše, vďaka zoštíhľovacím pásom sú zahriate len vami určené oblasti.
 
Ako to teda funguje?
Vďaka zvyšujúcemu sa prekrveniu sú bunky a tkanivo ovplyvnené infračerveným žiarením vystavené zvýšenému metabolizmu , medzibunkovej výmene a tým pádom lepšiemu odvodu mastných kyselín, detoxikácii a uvoľnenejšiemu tkanivu. Tento efekt pretrváva 24-48 hodín po aplikácii.
Zlepšenie textúry kože, zvýšenie jej elasticity, redukcia tukového tkaniva a celulitídy je viditeľná ihneď po aplikácii.
Vďaka špeciálnej vlnovej dĺžke infračervených lúčov prístroja X-SHAPE tukové tkanivo zvýši svoju teplotu, tým i enzymatickú aktivitu a nastane lipolýza: triglyceridy sa rozdelia na mastné kyseliny a potom sú vyplavené do krvného riečiska, ktoré ich dopraví ku svalom a tie ich spracujú. 16 programov:
Každý program má štyri zreteľné fáze, pri ktorých dochádza ku zmene teploty od 38 do 48˚C, modulované pre každú problémovú partiu tak, aby mohla byť správne ošetrená.
1. Kompaktná celulitída – program sa používa pri riešení celulitídy nazývanej „oedema“.
2. Edematózna celulitída – program pôsobiaci na tukové bunky ,znižuje hyperplácziu a hypertrofiu.
3. Mäkká celulitída – program znižuje množstvo degeneratívnych tukových buniek, t.j. mikrouzliniek.
4. Chudnutie dolných končatín – redukcia tukových buniek v ošetrovanej oblasti, zlepšenie lymfatického systému. Program vhodný pre klientov trpiacich pocitom „ťažkých nôh“.
5. Chudnutie horných končatín - redukcia tukových buniek v ošetrovanej oblasti, zlepšenie lymfatického systému.
6. Celkové chudnutie - redukcia tukových buniek v ošetrovanej oblasti, zlepšenie lymfatického systému.
7. Štíhle nohy s kapilárami – špecifický program pre klientov, ktorí majú problémy kapilárne alebo kŕčové žily.
8. Modeling - redukcia tukových buniek v ošetrovanej oblasti, zlepšenie lymfatického systému.
9. Prenikanie látok - zvyšuje účinnosť a prenikanie kozmetických prípravkov do pokožky.
10. Ženský tuk – perfektný program pre zoštíhlenie. Účinnosť ošetrenia je viditeľná na prvý pohľad. Efektívny úbytok cm v ošetrovanej oblasti . V tukovom tkanive sa po zahriati aktivuje metabolizmus.
11. Ženský gynekoid – program na redukciu tukových buniek v spodnej časti tela (sedacie svaly, stehná).
12. Ženský android – program na redukciu tukových buniek v hornej časti tela (predovšetkým na brušku).
13. Ženské chudnutie – zlepšenie lymfatického systému a redukcia tukových buniek v konkrétnej oblasti. (U tohto programu je vynechané chudnutie bruška).
14. Mužské brucho – zlepšenie lymfatického systému a redukcia tukových buniek v konkrétnej oblasti (brucho).
15. Mužský aneroid – ošetrenie používané u 90% mužov, chudnutie brucha, bokov a paží. V tomto programe je vynechané chudnutie nôh.
16. Mužské chudnutie – zlepšenie lymfatického systému a redukcia tukových buniek v konkrétnej oblasti.
 
Bandáže:
Drainbody
Perfectbody
Slimbody
Balenie obsahuje 6 vreciek po dvoch kusoch bandáží 5m x 15 cm.
Cena za balenie : 2160,- Kč vč. DPH (1800,- Kč bez DPH)
Zdielať na: X-SHAPE - facebook.com X-SHAPE - twitter.com X-SHAPE - google.com X-SHAPE - digg.com X-SHAPE - yahoo.com X-SHAPE - squidoo.com
 
 
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 05.12.2011
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Masážne kreslo JETT 15 s masážou hlavy a ramien
Masážne kreslo JETT 15 s masážou hlavy a ramien JETT15
1.420,00 €
950,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Akupunktúrna masážna podložka VIVAMAX
Akupunktúrna masážna podložka VIVAMAX
25,50 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný biolampa body brucho celé chodidlá chrbát digitálny drogový elastický glukomer hialurofrax hlava hydrojett jett kreslo lampa magnetický masážna masážne masážny matrac osobná podložka posilňovací posteľ profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna stroj svetlo telo test tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový vaňa veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač Čistička
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu