www.zdravie-sk.eu > MASÁŽE A MASÁŽNE PRÍSTROJE > Lymfodrenážne masáže > Profesionálna lymfodrenážna masáž Q-1000 > Q1000 Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu TOP 10 Bestsellers
01.Profesionálna lymfodrenážna masáž Q-1000 Q1000
02.Profesionálna lymfodrenážna masáž Q-6000 Q-6000
03.Lymfodrenážny masážny systém MKL400L
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Profesionálna lymfodrenážna masáž Q-1000 [Q1000]

421,48 €
Profesionálna lymfodrenážna masáž Q-1000
Štvorkomorový vlniaci sa vzduchový masážny prístroj

Power-Q1000 podporuje obeh krvi a lymfatického systému v oslabených, zranených alebo namáhaných častiach rúk a nôh. Opakovaným pôsobením na svalové tkanivá stupňovaným nafukovaním a zmršťovaním masážnych vankúšov v 4 krokoch lieči opuchy a bolesti v rukách a nohách a tiež obnovuje ich činnosť po najrôznejších zraneniach či v dôsledku pôsobenia starnutia.

Technicky profesionálne spracovaný prístroj, ktorý z vašej izby ľahko vytvorí liečebnú kliniku. Vďaka návodu a veľmi jednouchému intuitívnemu ovládaniu, zvládne používanie tohto prístroja naozaj každý. Konštrukcia ponúka aktívnu vzduchovú lymfodrenážnu masáž štvorkomorovým systémom.
Profesionálna lymfodrenážna masáž

Funkcie a použitie

Oblečte si "vzduchový návlek " a zapnite prístroj. Tým začnete masáž vašich stehien, lýtok, kolien ale tiež chodidiel vlnením vzduchu v masážnych vankúšoch tak ako je vidieť na obrázku. Tlak predávaný do žíl tak priaznivo podporuje obeh krvi a telesných tekutín (lýmf).Profesionálna lymfodrenážna masáž
Liečené problémy
- príznaky lymfatických opuchov
- lymfatický infarkt
- kŕče
- chronické ochorenia žíl
- pomáha likvidovať tuk
- reumatická artritída
- podporuje činnosť čriev, pôsobí proti zápche
- zahrieva skrehnuté prsty a dlane
- vyrovnáva tlak
- choroby spojené s krvným obehom
- podporuje cvičenie
- pôsobí proti starnutiu, slabosti, únave, nespavosti
- zaisťuje pružnú kožu a zdravšie telo
- pôsobí proti tvorbe zrazenín v krvi
- prevencia a liečba zväčšených žíl

Profesionálna lymfodrenážna masáž


Profesionálna lymfodrenážna masážObsah balenia produktu

1) 2 návleky na nohy
2) 1 pás na brucho
3) 1 návlek na ruky
4) Ovládací panel
5) Vzduchové hadice a káble
6) Tlakové pásiky

Technická špecifikácia
Profesionálna lymfodrenážna masáž
Menovité napätie: AC 220/240V, 50/60 Hz
Menovitý prúd: 0,2 A
Spotreba energie: 25 W
Nastaviteľný časovač: 0-30 minút
Užitočný tlak: 20-20 mmHg (+-10 %)
Váha: 3,5 kgKompresná liečba lymfatického systému
Kompresná liečba lymfatického systému je liečebná metóda založená na používaní vzduchových tlakových masáží, ktoré vyvíjajú opakovaný pohyb rozťahovania a zmršťovania, čím posilňujú krvný obeh a obehový systém lýmf v rukách a nohách. Stupňovaným tlakom na svalové tkanivá pomáha odstraňovať opuchy a bolesti rúk a nôh a pomáha navracať späť aktívny pohyb pacientov po najrôznejších zraneniach či dôsledkoch starnutia.

Lymfatický systém
Profesionálna lymfodrenážna masáž
Na rozdiel od krvného systému, lymfatický systém nie je uzatvorený a nemá centrálnu pumpu – srdce. Cirkulácia lymfy je do značnej miery ovplyvnená nízkym tlakom vďaka peristaltike a chlopniam. Lymfa sa pohybuje žilkami jedným smerom, ktorý je ovplyvnený semilunárnymi chlopňami. Tento pohyb je závislý hlavne na pohybe telesných svalov pri ktorých pohybe sa v nich pohybujú tekutiny. Rytmickými sťahmi žilových stien skrz pohyb pomáha dostať tekutiny i do tých najmenších lymfatických ciev – kapilár.

Tesným oblečením sa redukuje pohyb a následný odtok toxínov a tým sa na exponovaných miestach akumulujú. Z menších lymfatických žíl sú látky prepravované do pravých lymfatických žíl (pre vrchnú časť tela) a do prsných žíl (pre zvyšok tela). Obidve žily ďalej posúvajú lymfu do podkľúčnych žíl. V lymfatických uzlinách lymfa spolupracuje s bielymi krvinkami pre ochranu organizmu pred infekciami, rakovinotvornými bunkami, vírusmi či baktériami. Lymfatické cievy tvoria veľkú časť imunitného systému. Ich úlohou je odvod toxických látok z telesných tkanív. Pri normálnej činnosti pretekajú lymfatickým systémom približne štyri litre tekutín, čo sú vlastne vedľajšie produkty metabolických procesov.

Profesionálna lymfodrenážna masáž
Ochabnutosť svalov, nedostatok pohybu a jednostranná záťaž sú najčastejšou príčinou nedostatočného odvádzania toxínov a hromadenia týchto škodlivých látok v tkanivách a kĺboch. Najčastejšími prejavmi nedostatočného odvádzania sú pocity únavy, „ťažké“ nohy, celulitída, oslabenie imunitného systému a opuchy. U postihnutého lymfatického systému dochádza k uskladňovaniu lymfy v telesnom systéme a tvorbe tzv. lymfatických opuchov. Použitím lymfodrenážnej masáže sa používa jemnej techniky, ktorá napomáha odtoku lymfy a tým zmierňuje opuchy. Z kozmetického uhla pohľadu je využívaná ako prevencia proti vzniku celulitídy, vrások na krku, tvári a dekolte. Podporuje detoxikačné a imunitné schopnosti organizmu. Pomáha odstraňovať rohovité povrchové vrstvy kože. Lymfodrenážna masáž ďalej zrýchľuje vyprázdňovanie povrchových žíl a lymfatických ciest. Ďalej podporuje vstrebávanie opuchov, krvných výronov, pomáha znižovať bolesť svalov, zlepšuje prekrvenie tkanív a svalov, zlepšuje celkovú činnosť tkanív a ich vylučovanie a podporuje správnu činnosť hlboko uložených orgánov.

Profesionálna lymfodrenážna masáž
Použitím lymfodrenážnej masáže môžeme posilniť celkový imunitný systém a pozitívne ovplyvňovať vývoj zdravotných problémov, ktorým by klasické druhy masáží uškodili. Najviac prospešná je lymfodrenážna masáž po operáciách nôh, kedy dochádza k odľahčeniu ich preťaženia. Obnovuje a posilňuje sa tak lymfatický systém a prekrvenie pokožky bez ohrozenia kŕčových žíl. Tento typ masáže tvorí základ pre ošetrenie pokožky a celulitídy, je vhodná ako prostriedok pre zlepšenie imunity, prevenciu proti vráskam a detoxikáciu organizmu.

Kompresná liečba lymfatického systému
Profesionálna lymfodrenážna masáž
Priečny rez v situácii, kedy je svalové tkanivo stlačené vzduchovým vankúšom.
Vzduchový vankúš stlačí žilu a tým dôjde k zvýšeniu prietoku krvi a telesných tekutín (lýmf). Opakovaným stlačením a uvoľnením dochádza k pôsobeniu na opuchy.

Nohy sú druhé srdce vášho tela
Svaly v lýtkach hrajú významnú roľu pri distribúcii krvi z končekov prstov na nohách do srdca. Kondičná chôdza je preto dôležitým cvičením pre svaly lýtok, ktorým môže pomôcť uľahčiť proces distribúcie žilovej krvi nahromadenej v spodných údoch tela - nohách - do srdca. Tým podporuje celý krvný obeh a tak napomáha aktívnemu pohybu celého tela.

Zmena teploty povrchu kože
Teplota povrchu kože sa vďaka používaniu prístroja Power-Q1000 mení tak, ako ukazuje obrázok vľavo, pretože dochádza k podporovaniu obehu krvi a vylučovaniu lýmf, ale prostredníctvom tlakových masáží celého tela je priaznivo aktivovaný i metabolizmus.

Profesionálna lymfodrenážna masážKontraindikácie - OBMEDZENIE POUŽITIA

1) ABSOLÚTNE
a) KARCINÓMY
b) AKÚTNE ZÁPALY
- VÍRUSOVÉ INFEKCIE
- BAKTERIÁLNE INFEKCIE
c) GLAUKÓM
d) VYSOKÝ OČNÝ TLAK
e) OCHORENIA SRDCA
f) ZVÝŠENÁ ČINNOSŤ ŠTÍTNEJ ŽĽAZY
g) ASTMA BRONCHIÁLNA
h) OPUCHYSPÔSOBENÉ OCHORENÍM PEČENE A OBLIČIEK
i) KOJENIE
j) GRAVIDITA
l) ZVÝŠENÁ ČINNOSŤ ŠTÍTNEJ ŽĽAZY

2) RELATÍVNE
- VARIXY
- VYSOKÝ KRVNÝ TLAK
- ZNÍŽENÁ ČINNOSŤ ŠTÍTNEJ ŽĽAZY DIABETES

UPOZORNENIE: Prvé použitie konzultujte so svojim lekárom.

Lymfodrenážny masážny prístroj Q-6000 je zdravotníckym prostriedkom triedy I, ktorý zodpovedá európskej smernici 93/42/EEC o zdravotníckych prostriedkoch.

Profesionálna lymfodrenážna masáž

Zdielať na: Profesionálna lymfodrenážna masáž Q-1000 - facebook.com Profesionálna lymfodrenážna masáž Q-1000 - twitter.com Profesionálna lymfodrenážna masáž Q-1000 - google.com Profesionálna lymfodrenážna masáž Q-1000 - digg.com Profesionálna lymfodrenážna masáž Q-1000 - yahoo.com Profesionálna lymfodrenážna masáž Q-1000 - squidoo.com
 
 
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 28.11.2007 [Podrobné info - Recenzia] [Návod na používanie]
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Masagemate VARIO II De luxe INFRAred vyhrievanie
Masagemate VARIO II De luxe INFRAred vyhrievanie Swiss
112,00 €
78,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Infračervený teplomer  P-MEDICAL
Infračervený teplomer P-MEDICAL
129,00 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

» Ďalšie info o produktoch pre oblasť "Celé telo"
» Tovar rovnakého určenia
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný biolampa body brucho celé chodidlá chrbát digitálny drogový elastický hialurofrax hlava jett jett1 jett2 kreslo lampa magnetický masážna masážne masážny matrac osobná podložka posilňovací profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna stroj svetlo telo teplomer test tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový vaňa veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač Čistička
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu