www.zdravie-sk.eu > STAROSTLIVOSŤ O RUKY > Parafínový kúpeľ na ruky WAX-937 > WAX-937 Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu TOP 10 Bestsellers
01.Náhradný parafín pre kúpeľ WAX-937 WAX-973PARAF
02.Parafínový kúpeľ na ruky WAX-937 WAX-937
03.Ultrazvukový Prístroj na Telo a Tvár Beauzee DAR1515156
04.Kompresné termo rukavice Master
05.Elektrická vyhrievacia podložka GYVH18
06.Hadí masážny gel 500 ml BalsamCare
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Parafínový kúpeľ na ruky WAX-937 [WAX-937]

49,00 €
Parafínový kúpeľ na ruky WAX-937
Parafínový kúpeľ model WAX-937 podporuje iba nami predávané náhradné parafíny.
Na realizáciu procedúry je potrebné použiť 2 kusy. Iba u nami predávaných parafínov môžeme zaistiť správnu funkčnosť celej procedúry. Funkčnosť ostatných náhradných parafínov NEZARUČUJEME. Ostatné náhradné parafíny, ktoré sa na trhu vyskytujú, môžu mať iný bod topenia. Výsledkom by bol nedokonale roztavený parafín.

- Zvlhčuje suché ruky a lakte
- Uvoľňuje svalové napätie
- Zmierňuje bolesť svalov

Parafínový kúpeľ na ruky vydáva blahodarné teplo a rešpektuje postihnuté miesta pre vlhké tepelné ošetrenie. Zmäkčuje a zjemňuje suchú a popraskanú kožu. Parafín sa na postihnuté miesto nanáša pri ponorení do špeciálnej nádoby. Parafínový zábal sa využíva i pri degeneratívnom ochorení kĺbov na rukách.

Parafínová kúpeľ na rukyParafínový kúpeľ na ruky je termostaticky kontrolovaným prístrojom. Jeho kapacita použitia je 1,75l parafínu. Doba rozpúšťania do 5tich hodín. Je vyrobený pre nepretržitú 24 hodinový prevádzku.
Parafínový ručný kúpeľ môže pôsobiť veľkým teplom na citlivú pokožku. Pre správne terapeutické účely je ideálna teplota 50 až 55°C.

Pre správne použitie ponorte ruku alebo lakeť do rozpustenej parafínovej nádoby a rýchlo vytiahnite. Proces opakujte 5 až 10 krát. Nesmiete ponoriť ruku alebo lakeť na dlhšie ako 2 sekundy. Pokiaľ máte veľmi citlivú pokožku alebo je vám pohyb nepríjemný, prístroj nepoužívajte.

Parafín kombinuje zdravotnícke a estetické účinky. Pôsobí blahodarne na nervovú sústavu (na dlaniach sú nervové zakončenia buniek), po terapii sú ruky odpočinuté, hladké, jemné a zamatovo hebké. Svojou priedušnosťou zábal zvyšuje prekrvenosť pokožky, nahradzuje obklady, zmäkčuje kožu.

Návod na použitie
1. Vyberte všetko príslušenstvo z obalu.
2. Umiestnite prístroj na rovný stôl a odstráňte vrchný kryt.
3. Pred vložením parafínu sa uistite, že nádoba prístroja je prázdna.
4. Otvorte parafínové vrecko a vložte ho do nádoby. Min váha vrecka je 1.33l, maximálna1,75l. Udržujte hladinu parafínu medzi vyznačenými ryskami.
5. Zapojte prístroj do zásuvky, rozsvieti sa zelené osvetlenie. Červené osvetlenie začne blikať podľa ohrevu. Prístroj sa automaticky zapne po zasunutí do zásuvky. Pokiaľ ho nepoužívate 24 až 72 hodín, nastavte teplotu na tlačidlo „SOLID“ (tuhé zoskupenie). Pokiaľ nepoužívate prístroj dlhšie ako 3 dni, vyberte ho zo zásuvky a uchovajte na suchom a chladnom mieste.
6. Pokiaľ nastavíte teplotu na „MELT“ (rozpúšťanie), prístroj začne ohrievať a rozpúšťať parafín. Doba rozpúšťania je asi do 5tich hodín. Teplotné nastavenie indikuje červené osvetlenie. Nádobu uzatvorte vrchným vekom.
7. Keď je parafín kompletne rozpustený, nastavte teplotný režim na funkciu „WARM“ (horúci). Odstráňte vrchný kryt a vložte mriežku do parafínu a nechajte ju klesnúť na dno nádoby. Opäť zakryte nádobu vrchným vekom. Počkajte asi 1 hodinu, než parafín vychladne na teplotu primeranú na používanie. Používa sa pri izbovej teplote. Pokiaľ parafín začne na povrchu vytvárať stuhnuté častice, opäť zapnite teplotu.

Dôležité upozornenie: Skúšajte teplotu parafínu na vnútornej strane zápästia predtým ako vložíte do parafínu celú ruku alebo lakeť. Nikdy neponárajte ruku, nohu alebo lakeť do parafínu, pokiaľ je parafínový kúpeľ nastavený na režim rozpúšťania (MELT). Vložte do nádoby mriežku až keď je parafín rozpustený.
Zdielať na: Parafínový kúpeľ na ruky WAX-937 - facebook.com Parafínový kúpeľ na ruky WAX-937 - twitter.com Parafínový kúpeľ na ruky WAX-937 - google.com Parafínový kúpeľ na ruky WAX-937 - digg.com Parafínový kúpeľ na ruky WAX-937 - yahoo.com Parafínový kúpeľ na ruky WAX-937 - squidoo.com
 
 
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 16.10.2007 [Návod na používanie]
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Masagemate VARIO II De luxe INFRAred vyhrievanie
Masagemate VARIO II De luxe INFRAred vyhrievanie Swiss
112,00 €
88,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Elektrická sauna na tvár Moispa InnovaGoods
Elektrická sauna na tvár Moispa InnovaGoods
Info o cene telefonicky
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

» Ďalšie info o produktoch pre oblasť "Ruky"
» Tovar rovnakého určenia
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný brucho celé chodidlá chrbát digitálny elastický glukomer hialurofrax hlava jett jett1 kreslo lýtka magnetický masáž masážna masážne masážny matrac osobná podložka posteľ profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna starjett svetlo telo tens teplomer terapeutická terapeutický terapia tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový vaňa veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu