www.zdravie-sk.eu > PRÍSTROJE PRE KOZMETIKU A DERMATOLÓGIU > IPL intenzivne pulzné svetlo > IPL JETT PRO > Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

IPL JETT PRO

Info o cene telefonicky
IPL JETT PRO
IPL JETT Pro je absolútnou špičkou medzi IPL. Za pomoci použitia technológie OPT je ošetrenie týmto prístrojom bezbolestné a úspešné.

Táto metóda, ktorá vďaka svojej všestrannosti, účinnosti a bezpečnosti pomáha pri odstránení nechceného ochlpenia, akné, vrások, rejuvenácii pokožky a ďalších problémoch, a to efektívne a bezbolestne.

OPT Technológia

Tento IPL prístroj používa jedinečné polovodičové chladenie OPT. Táto metóda pomáha minimalizovať klinické komplikácie, ako napríklad popálenie kože alebo depigmentácia, ktoré môžu nastať pri použití technológie IPL. Technológia OPT zaručuje, že energetické pulzy sú stále a pravidelné, čo znamená, že hodnota energetického výstupu je konzistentná, čím je zaručená najvyššia možná efektivita a bezpečnosť.

ipljettpro


Vyobrazenie rozdielu priebehu vlnenia bežného IPL a JETT Pro pomocou
oscilografu.


U bežného IPL nie sú jednotlivé energetické impulzy pravidelné. S čím vyššou energiou sa pracuje, tým väčší je rozdiel medzi hodnotou prvého a posledného impulzu (viď. obr. vyššie). Počas IPL ošetrenia je výstupná energia prvého impulzu relatívne vysoká a je výrazne absorbovaná epidermis. Zatiaľ čo pri použití technológie OPT je táto koncentrácia energie do prvého impulzu minimalizovaná a je rozložená do všetkých impulzov rovnako, čo výrazne zvyšuje bezpečnosť ošetrenia.

Ako bolo už povedané, jednotlivé impulzy bežného IPL sú nepravidelné a energia sa koncentruje hlavne do prvého impulzu. Tento nárazový prísun energie je síce pokožkou absorbovaný, ale nemá zďaleka tak veľký efekt ako keď je energie rozložená do viacerých pravidelných impulzov. Tým pádom je efektivita ošetrení oveľa vyššia.

ipljettpro


Zmeny teplôt v dermis a epidermis pri použití IPL s technológiou OPT.

Ošetrenie s viacnásobnými impulzmi s chladiacim systémom zabraňuje neúmernému prehriatiu pokožky a pomocou chladu pokožku do istej miery anestetizuje. K efektivite a bezpečnosti prístroja môžeme teda pripočítať tiež pohodlie klienta počas ošetrenia.

Jedno ošetrenie IPL s OPT technológiou je ekvivalentné trom bežným IPL ošetreniam.

IPL JETT Pro je jedinečný prístroj využívajúci princípu e-svetla určený na omladenie kože. Prístroj IPL JETT Pro dokáže viditeľne zlepšiť stav pokožky, redukuje vrásky, eliminuje výskyt stareckých škvŕn, vypína kožu, odstraňuje pehy rôzne pigmentové škvrnky, zabraňuje povrchovému rozširovaniu kapilár a dlhodobo zabraňuje rastu chĺpkov. Prístroj okrem iného využíva technológiu Chladivej RF (cooling-RF), ktorá chráni vrstvu epidermis pri aplikácii rádiofrekvencie.

Princíp IPL

Metóda IPL využíva svetlo polychromatické (teda spektrum farieb), preto sme schopní iba jedným prístrojom korigovať širšiu škálu problémov. Melanocyty sú bunky, ktoré produkujú látku melanín. Ten sa ukladá v bazálnej vrstve kože, vlasoch a chlpoch. Koncentrácia melanínu určuje pigmentové zafarbenie kože a tiež farbu vlasov a chlpov. Koncentrácia melanínu je podmienená početnosťou osvetlení časti tela. Vyskytuje sa teda viac na tvári či na rukách. Podstatou procedúry IPL je selektívna fototermolýza, teda selektívne pohltenie svetelnej energie a jej následná premena na teplo v cieľovom tkanive, bez toho aby sa poškodilo okolité tkanivo. IPL umožňuje zničenie bunky vlasového vačku pomocou rozohriatia. Chĺpok následne
vypadne.

IPL využíva spektrum svetelných signálov v rozsahu 430 až 1200nm.

Pri generovaní svetelného spektra sa využívajú vysoko účinné xenónové lampy. Toto spektrum farieb je ďalej odrezané medznými filtrami od škodlivého UV žiarenia a prechádza tiež vodným kúpeľom, ktorý ho zbaví infračervenej oblasti.

Pri korekcii daného poškodenia je veľmi dôležitá selektivita metódy, ktorá pôsobí iba na ošetrované ciele (tzv. chromofóry).

V upresnení selektivity nám pomáhajú medzné filtre, ktoré prepustia len požadovaný rozsah spektra. Absorpčný a rozptylový koeficient melanínu, ktorý je hlavným absorbujúcim pigmentom kože, sa znižuje so zväčšujúcou sa vlnovou dĺžkou. Preto väčšie vlnové dĺžky prenikajú hlbšie do kože, ale produkujú v koži menej tepla.

ipljettpro


Závislosť absorpcie melanínu na vlnovej dĺžke.

Oblasti použitia

- Permanentná epilácia
- Redukcia žiliek 
- Redukcia pigmentových škvŕn
- Ošetrenie akné
- Fotorejuvenácia pleti

Permanentná epilácia

Fototermolýzou sú zničené chromofóry (melanín a oxyhemoglobín) chĺpku a jeho korienku čiže cibuľky (folikulu). Čím je chĺpok tmavší, tým väčšia je účinnosť (absorbuje sa viac tepla). Svetelný záblesk zničí korienok iba vtedy, ak je v rastovej fáze, kedy obsahuje najviac pigmentu. Táto rastová fáza prebieha u každého chĺpku na tele v inej dobe, preto je potrebné ošetrenie opakovať v rozmedzí 4 až 6 týždňov.

Ide o metódu postupného odstraňovania nežiaduceho ochlpenia, pri ktorejdochádza k čiastočnému či úplnému poškodeniu buniek pomocou riadenej energie polychromatického svetla vlnovej dĺžky v rozmedzí od 475 nm do 1200 nm, ktoré zacieli na melanín vlasového korienku. V týchto miestach potom postupne rastú chĺpky stále jemnejšie, až nenarastú vôbec. Tmavé chĺpky v ošetrovanej oblasti sa nesmú približne 1 mesiac pred zákrokom depilovať voskom ani inak vytrhávať, iba holiť. Ošetrovaná oblasť nesmie byť opálená, koža musí byť zdravá bez nežiaducich dermatologických prejavov. Blízke okolie očí nemožno IPL svetlom ošetriť. Pri depilácii na tvári je potrebné dokonalé odlíčenie.

Odstránenie žiliek

Fototermolýzou sú zničené chromofóry červeného krvného farbiva (oxyhemoglobínu) v žilkách. Oxyhemoglobín absorbuje vlnové dĺžky od 400 nm do 680 nm. Veľmi úspešne možno odstrániť rozšírené žilky na tvári, dekolte, na nose, krku, dolných končatinách, ako i hemangiómy, naevus flammeus – tzv. oheň, začervenanie pri ružienke a pod. Pri ošetrení povrchových žiliek je niekedy vhodné vypnúť chladenie hlavice a použiť nechladený gél, aby sa predišlo vazokonstrikcii (zúženiu žiliek). Doporučený počet aplikácií je 3 až 5 s prestávkou medzi nimi 3 až 4 týždne.

Odstránenie pigmentových škvŕn

Fototermolýzou sú zničené chromofóry (melanín) obsiahnuté v pigmentových škvrnách spôsobených slnkom alebo vekom spálením a koaguláciou melanínových častíc. Potom dochádza ku vstrebaniu alebo odlúčeniu na povrch pokožky. IPL je možné použiť i v miestach rizikových pre laserové ošetrenie, ako sú krk, dekolt, chrbty rúk, predlaktie, ramená. Doporučený počet aplikácií je 3 až 5 s prestávkou medzi nimi 3 až 4 týždne.

Ošetrenie akné

Fotodynamickým efektom dochádza k aktivácii porfyrínov (organických cyklických zlúčenín – farbív alebo farbivám podobných zlúčenín). Tie uvoľnia atomárny kyslík, ktorý ničí bunky akné. Porfyrín absorbuje vlnové dĺžky od 350 nm do 450 nm s maximom na 405 nm. Tieto vlnové dĺžky však majú nedostatočnú priestupnosť do pokožky, preto k ošetreniu dochádza len vo vrchných vrstvách. K dobrým výsledkom je potrebné niekoľko opakovaní aplikácie.

Pozitívne výsledky sú dosiahnuté i pri aplikácii IPL na zhrubnutú a nerovnú pleť s jazvičkami. Stimuluje samotvorbu väzivových vláken, takže sa povrch kože vyrovná.

Fotorejuvenácia (omladenie) pleti

V pokožke sú molekuly, ktoré zvyšujú rozptyl svetla. IPL zahrieva podkožné bunky, mení ich štruktúru a ničí ich. Kolagén je utváraný z molekúl v podkoží a je zahrievaný rozptylom IPL na 60ºC, čím dochádza ku zničeniu starého kolagénu, redukcii kolagénových vláken na 1/3, zlepšeniu kvality vláken bez zmeny integrity pokožky. Skrátené vlákna majú lepšiu kvalitu, dochádza ku tvorbe nového kolagénu a elastínu, ktoré podporujú elasticitu pokožky a presvetľujú ju. Pokožka je pevnejšia, jemné vrásky a línie sú redukované.

Po dobu niekoľkých minút po ošetrení je pokožka ľahko začervenaná, pigmentové a vaskulárne lézy na niekoľko dní stmavnú a potom zmiznú. Zlepšenie pleti pretrváva pri správnej starostlivosti až niekoľko rokov. Odporúča sa vykonanie jedného udržiavacieho ošetrenia vždy po jednom roku.

Rádiofrekvenčné žiarenie

Rádiofrekvenciu (RF) radíme medzi vysokofrekvenčné terapie, ktorých účinok na ošetrované tkanivo spočíva v jeho prehriati. Teplom dochádza ku kontrakcii a tvorbe kolagénu v úrovni dermis a subcutis ošetrovanej lokality, čo vedie k vypnutiu ochabnutej kože, vyhladeniu drobných vrások a formovaniu postavy. V dermatológii využívame podľa charakteru elektród rádiofrekvenciu bipolárnu a monopolárnu, kde hlavnými indikáciami sú vypnutie, omladenie (rejuvenácia) a spevnenie kože, akné a formovanie postavy.

Vodné prostredie organizmu obsahuje ióny a preto sa chová ako elektrolyt. Princípom RF je rýchla zmena polarity elektród prístroja vyvolávajúca pohyb nabitých častíc tkaniva. Pri zmene polarity elektród sa záporné a kladné častice dávajú do pohybu k opačnému pólu elektródy a vzniká trecie teplo. Zahriatím tkaniva sa všeobecne dosiahne zvýšenie rýchlosti biochemických reakcií, dilatácie ciev a tým zlepšenie prekrvenia a rýchlosti prísunu živín a odplavenie splodín metabolizmu, zmäkčenie a odplavenie zjazveného väziva a starých zrastov, odplavenie usadených solí.

RF bipolárna pracuje na základe prúdenia energie medzi dvomi identickými elektródami pracovnej hlavice prístroja, ktorá sa prikladá na kožu ošetrovanej lokality. Dochádza tak k presnejšiemu, ale tiež povrchovejšiemu prehriatiu kože, s maximom v úrovni dermis. Výhodou je nebolestivosť a presnosť aplikácie, indikáciami potom vyhladenie jemnejších vrások, spevnenie kože, celková rejuvenácia ošetrenej oblasti a akné. U bipolárnej RF spočíva účinok v zahriati kože v úrovni dermis a krátkodobo sa dosiahne teploty nad 45 stupňov Celzia, čo naštartuje remodeláciu a novotvorbu kolagénu. Okamžite po zahriati dermis dôjde ku kontrakcii a zosilneniu prítomných kolagénových vláken, a tým následne k vyhladeniu drobných vrások. Teplom poškodené staré kolagénove vlákna v ošetrenom tkanive naštartujú formovanie nového kolagénu cestou procesu hojenia (aktivácia bunkovej imunity, fibroblastov
a následná kolagenéza). Lokálny vzostup teploty v ošetrenej oblasti vedie tiež ku zvýšeniu prekrvenia a metabolizmu tkaniva. Výsledným efektom všetkých uvedených procesov je redukcia vrások, vypnutie a spevnenie kože, prejasnenie a zlepšenie kožnej textúry. Najčastejšie sa bipolárna RF využíva na redukciu vrások tváre (horizontálne vrásky čela, periorbitálne vrásky, „dymové“ vrásky pier), jaziev po akné a pre spevnenie kože krku a dekoltu. Veľmi efektívna je hlavne kombinácia s IPL (intenzívne pulzné svetlo).

ipljettpro


Hĺbka prieniku monopolárnej a bipolárnej RF do tkaniva

Dôležité: Počas RF procedúry je zakázané nosiť kovové veci (náhrdelníky, prstene,
atď.)

Chladivé rádiofrekvenčné vlnenie

Rádiofrekvenčné vlny stimulujú molekuly vody k pohybu s vysokou rýchlosťou, následným trením sa generuje teplo priamo v dermis odkiaľ stúpa až k epidermis. Teplota v dermis dosahuje až 65˚C. Teplota na povrchu kože nesmie presiahnuť 41˚C, inak dôjde ku spáleniu kože! Zvýšená teplota v dermis vedie ku kontrakciám kolagénového tkaniva a koža potom vyzerá takmer okamžite mladistvo, pevne a bez vrások. A čo viac, táto procedúra efektívne pôsobí na obnovu kolagénových vláken a ich regeneráciu. Aby sme chránili povrch epidermis pred popálením celá technológia je opatrená chladením, ktoré vytvára príjemný chladivý pocit na povrchu kože a dovoľuje rádiofrekvenčným vlnám kondukovať teplo v dermis.

ipljettproVyužitie RF:

- Vyhladenie pleti
- Spevnenie pokožky 
- Redukcia vrások
- Remodelácia kontúr tela a tváre 
- Redukcia menších tukových vrstiev 
- Redukcia celulitídy 
- Spevnenie povolenej kože

E-light

Týmto názvom je označovaná kombinácia IPL a chladiacej Rádio Frekvencie. Obidve technológie sú zabudované do jednej hlavice, pričom IPL je prezentované sklenenou časťou a RF kovovými časťami okolo.

Teória procedúry

E-svetlo je vysoko inteligentná a neablatívna technológia v sebe súčasne spája silu rádiofrekvenčného vlnenia s optickou energiou. Ultra optická energia podporuje prirodzený hojivý proces kože a tým podporuje tvorbu nového kolagénu a odstraňuje poškodené kapiláry a pigmentové škvrny. Rádiofrekvenčné vlnenie rozochvieva molekuly vody, vďaka zvýšeniu teploty dôjde k zväčšeniu pórov a tým dochádza k vypnutiu kože, redukcii povrchových vrások a zjemneniu textúry kože prakticky okamžite.

Aplikácia

Využitie e-svetla:
- Odstránenie chĺpkov  

ipljettpro- Odstránenie pigmentových škvŕn
- Omladenie kože  

ipljettpro- Odstránenie žiliek a začervenaných oblastí 
- Akné

Kontraindikácie

- tehotenstvo 
- epilepsia so záchvatmi vyvolanými svetelným zábleskom 
- aplikácia v mieste jazvy po zhubnom nádore 
- kardiostimulátor 
- užívanie liekov spôsobujúcich fotosenzitivitu (lieky, pri ktorých je zakázané chodiť
na slnko) 
- užívanie liekov na riedenie krvi (Warfarín a pod.), netýka sa Anopyrínu a pod. 
- ťažká dekompenzovaná cukrovka 
- výrazne podráždená koža bezprostredne po slnení 
- citlivosť na svetlo, užívanie liekov pri precitlivenosti na svetlo, napr. tetracyklín 
- osoby so sklonom k tvorbe jaziev, 
- osoby trpiace vysokým krvným tlakom či srdcovými problémami, 
- osoby, ktoré majú na koži tetovanie či podstúpili nejakú chemickú či laserovú
- rocedúru kože v posledných šiestich mesiacoch 
- Poškodenia kože, ktoré neboli doteraz vyšetrené 
- Bezprostredne po alebo pred opaľovaním

Parametre

Ošetrujúce hlavice----F+E+, F+E, RW-V
Veľkosť plochy---------8mm×40mm 15mm×60mm
Frekvencia--------------0.2、0.25、0.33Hz / 3、4、5s
Vlnová dĺžka------------530-1200nm 585-1200nm 610-1200nm
RF frekvencia-----------2.6MHz
Počet impulzov---------1-5T
Šírka impulzov----------≤50ms
Interval impulzov------≤120ms
Doba zahrievania------100-990ms
RF Pracovní mód--------Interval Pulse
Čas RF--------------------0.1-3S(IPL) RF:0.1-20.0S
RF Energia---------------RF 1-50W
Pracovné napätie-------Ac 200-240V 50-60Hz Max 6A or 100-120V 50-60Hz Max 12A
Ochrana pokožky-------2℃~0℃
Chladiaci systém--------Vzduch, voda a polovodiče
Objem vody--------------1800mL
Rozmery (bez balenia)-610×340×770mm3
Rozmery (s balením)----790×525×1410mm3
Váha Netto---------------47 kg
Váha Brutto--------------68+2Kg(vrátane krabice s hlavicou)
Zdielať na: IPL JETT PRO - facebook.com IPL JETT PRO - twitter.com IPL JETT PRO - google.com IPL JETT PRO - digg.com IPL JETT PRO - yahoo.com IPL JETT PRO - squidoo.com
 
 
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 14.06.2012
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Vyhrievané rukavice s infra žiarením GH-75D
Vyhrievané rukavice s infra žiarením GH-75D GH-75D
70,33 €
29,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
MediWell 6v1 magnetická rolovacia masážna podložka s vyhrievaním
MediWell 6v1 magnetická rolovacia masážna podložka s vyhrievaním
165,00 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný brucho celé chodidlá chrbát digitálny elastický glukomer hialurofrax hlava hydrojett jett jett1 kreslo lýtka magnetický masáž masážna masážne masážny matrac osobná podložka posteľ profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna starjett svetlo telo tens terapeutická terapeutický terapia tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový vaňa veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu