www.zdravie-sk.eu > KVALITA VZDUCHU > Generátory kyslíku > Generátor kyslíku JETT-5AN > JETT-5AN Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu TOP 10 Bestsellers
01.Generátor kyslíku JETT-5AN JETT-5AN
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Generátor kyslíku JETT-5AN [JETT-5AN]

885,18 €
Generátor kyslíku JETT-5AN
V priebehu našich životov si často vôbec neriešime kvalitu nášho dýchania. Prečo tiež? Nie je zvykom hľadať ako príčinu najrôznejších ochorení, dokonca ani respiračných chorôb, rakoviny či chorôb srdca, práve v dýchaní. Pritom je to práve nedostatok kyslíku, ktorý môže byť zdrojom mnohých ochorení a zdravotných problémov veľkej časti populácie. Moderná veda však dokáže i tento problém riešiť - predstavujeme vám Generátor kyslíku JETT-5AN, ktorý dokáže riešiť problémy s kvalitou a dostatočným príjmom kyslíku pre naše telo.

Generátor kyslíku JETT-5AN


Generátor kyslíku JETT-5AN (určený i na lekárske použitie)
Prehľad hlavných vlastností produktu Generátor kyslíku JETT-5AN
• určený na domáce i na lekárske použitie
• moderná lekárska metóda tzv. kyslíková terapia
• kvalitný "zdravý" kyslík i uprostred veľkomesta pri smogovej inverzii
• pomáha pri boji s nedostatočným zásobovaním tela kyslíkom
• varianta s jedným/dvomi zásobníkmi kyslíku
• technológia PSA (Pressure Swing Adsorption)
• nastaviteľná úroveň prúdenia kyslíku
• veľký a prehľadný LCD displej
• časovač pre kontrolu času inhalovania
• vysoká čistota generovaného kyslíku
• rozprašovač
• kontrola vysokej teploty
• kontrola tlaku
• kontrola čistoty vzduchu (voliteľná funkcia)
• tepový oximeter pre kontrolu "nasýtenia" tela kyslíkom (voliteľná funkcia)
• neutrálny moderný dizajn, vhodný do akéhokoľvek štýlu zariadenia miestnosti

Hlavné funkcie produktu Generátor kyslíku JETT-5AN
Generátor kyslíku JETT-5AN predstavuje jeden z najmodernejších prvkov lekárskej starostlivosti. Výskumy ukazujú, že napríklad v USA zomrie každoročne viac ako 1,5 milióna ľudí v dôsledku srdcových problémov. Všetky infarkty sú pritom dôsledkom zlej činnosti srdcového svalu, ktorá má príčinu práve v jeho nedostatočnom zásobovaní kyslíkom. Generátor kyslíku JETT-5AN je zariadením, ktoré vám umožní kontrolovať zásobovanie vášho organizmu kyslíkom, a to kvalitným kyslíkom, prostredníctvom tzv. kyslíkovej terapie. Kvalita vzduchu, ktorý dýchame je totiž tiež veľmi zásadná pre zdravie nášho organizmu.

Používaním generátoru kyslíku JETT-5AN, tak budete môcť i uprostred veľkomesta dýchať zdravý kyslík - respektíve vzduch s čistým kyslíkom, ktorého koncentrácia bude navyše vyššia, ako v bežnom vzduchu. Zaujímavosťou, ktorá svedčí o prednostiach tejto lekárskej metódy, je i skutočnosť, že kyslíková terapia sa stala jednou z bežných praktík používanou americkými vojenskými lekármi pri vojenských konfliktoch v Iraku a Afganistane.

Ako generátor kyslíku JETT-5AN funguje?
Hlavnou úlohou generátoru kyslíku je trvalé zaistenie dodávky kyslíku. Toho je dosiahnuté prostredníctvom dvoch valcov, naplnených tzv. zeolitom - materiálom, ktorý selektívne pohlcuje dusík zo vzduchu. V každom cykle potom jedným z valcov prúdi vzduch pod tlakom 138 kPa (1,36 atmosfér), pričom sú molekuly dusíku zachytávané zeolitom, zatiaľ čo druhý valec ho ventiluje za bežného okolitého atmosférického tlaku a umožňuje tak jeho spätné rozptyľovanie.

Bežne trvá jeden cyklus okolo 20 sekúnd a umožňuje dodávať kyslík v danej úrovni prúdenia (ľubovoľne nastaviteľné) pri koncentrácii kyslíku od 50 do 95 %. Táto technológia sa nazýva PSA - Pressure swing adsorbtion (Striedavé pohlcovanie tlaku)

Je dostatok kyslíku skutočne dôležitý?
Ak iba trochu váhate, či pre vás má zmysel si Generátor kyslíku JETT-5AN kupovať, prečítajte si nasledujúce riadky a zistite, či nedostatok kyslíku nie je i vašim problémom.
Problémy s nedostatkom kyslíku, označované ako tzv. hypoxia alebo častejšie kyslíkové hladovenie, majú určitý podiel na všetkých bežných ochoreniach, ale môžu spôsobovať i vážne srdcové problémy, respiračné ochorenia, rakovinu alebo infarkt. Kyslík predstavuje základnú životnú zložku pre činnosť všetkých orgánov v tele a preto je jeho dostatočný prísun a kvalita viac ako dôležitá. V prípade nedostatku kyslíku dochádza k nadmernej stimulácii sympatického nervového systému a nežiaducemu zvýšeniu srdcového tepu.

Príčiny nedostatku kyslíku
Ľudské telo čelí mnohým faktorom, ktoré majú za následok nedostatok kyslíku. Zvýšená hladina hemoglobínu má za následok zníženie úrovne kyslíku v krvi. Problémom potom je, že sa telo snaží kompenzovať nedostatočné zásobovanie kyslíkom (vplyvom zvýšenej úrovne hemoglobínu) zahustením krvi. Tým však dochádza ku zníženiu schopnosti krvi ľahko cirkulovať krvným obehom a správne zásobovať potrebné orgány.

Ďalšou vážnou príčinou, spôsobujúcou nedostatok kyslíku je tlak v pľúcach a srdci. Tepny, ktoré vedú krv zo srdca do pľúc, pociťujú nízky obsah kyslíku a zadržujú krv v určitých častiach. To má potom za následok zvýšenie tlaku v pľúcnych tepnách. Na tento stav reaguje srdce neefektívnym rozťahovaním a sťahovaním sa, čo v krajných prípadoch vedie až k infarktu. Bežné príznaky, upozorňujúce na tento stav, sú opuchy a zdureniny nôh.

Najčastejším zdrojom nedostatku kyslíku v tele je však veľmi rozšírená astma, bežný zápal priedušiek, emfyzém pľúc a ďalšie pľúcne ochorenia. Dá sa teda povedať, že problémy, ktoré spôsobuje nedostatok kyslíku, môžu stretnúť veľkú časť z nás.

Príznaky nedostatku kyslíku
• únava
• závraty
• depresie
• podráždenosť
• strata pamäti
• celková telesná slabosť
• prekyslený žalúdok
• bolesti svalov
• zlé trávenie
• zvýšený počet infekcií
• nádor, opuchy

Čo robiť pri zistení nedostatku kyslíku v tele
Pokiaľ zistíte, že príznaky, zodpovedajúce stavu nedostatku kyslíku v tele, zodpovedajú vášmu aktuálnemu fyzickému stavu, čo najskôr navštívte svojho lekára! Pokiaľ má vaše telo skutočne nedostatok kyslíku, predstavuje odkladanie riešenia tohto problému väčšie a väčšie hazardovanie s vašim zdravím.

Pokiaľ vám lekár potvrdí, že sa vás nedostatok kyslíku týka, mal by vám odporučiť začať tzv. kyslíkovú terapiu. Vďaka nej, dnes nemusí nedostatok kyslíku byť hrozbou. Náš prístroj Generátor kyslíku JETT-5AN, je potom ideálnym zariadením, ktoré zbaví problémov s nedostatkom kyslíku nielen vašich pacientov, ale pri jeho kúpe do domácnosti členov celej rodiny. Vyskúšajte ho a zistíte, ako prospešné a príjemné je dýchať kvalitný vzduch, nech už žijete kdekoľvek.

Technické parametre produktu Generátor kyslíku JETT-5
Prúd kyslíku: 0,5-5 l/min
Čistota kyslíku: 93 % (+/- 3 %)
Vonkajší tlak: 0,04-0,06 MPa
Hlučnosť: 50 dB
Napätie: AC 220 V / 50/60 Hz
Výkon: <450 W
Časovač: áno
Alarm: v prípade prerušenia napájania, nízkeho/vysokého tlaku
Váha: 27 kg
Rozmery: 365 x 375 x 600 mm
Zdielať na: Generátor kyslíku JETT-5AN - facebook.com Generátor kyslíku JETT-5AN - twitter.com Generátor kyslíku JETT-5AN - google.com Generátor kyslíku JETT-5AN - digg.com Generátor kyslíku JETT-5AN - yahoo.com Generátor kyslíku JETT-5AN - squidoo.com
Generátor kyslíku JETT-5AN  
 
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 30.03.2010 [Podrobné info - Recenzia] [Návod na používanie]
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Vyhrievané rukavice s infra žiarením GH-75D
Vyhrievané rukavice s infra žiarením GH-75D GH-75D
70,33 €
29,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
MediWell 6v1 magnetická rolovacia masážna podložka s vyhrievaním
MediWell 6v1 magnetická rolovacia masážna podložka s vyhrievaním
165,00 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

» Ďalšie info o produktoch pre oblasť "Celé telo"
» Tovar rovnakého určenia
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný brucho celé chodidlá chrbát digitálny elastický glukomer hialurofrax hlava jett jett1 kreslo lýtka magnetický masáž masážna masážne masážny matrac osobná podložka posteľ profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna starjett svetlo telo tens teplomer terapeutická terapeutický terapia tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový vaňa veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu