www.zdravie-sk.eu > PRÍSTROJE PRE KOZMETIKU A DERMATOLÓGIU > Masážne vane a kabíny > Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-5 > HYDROJETT-5 Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu TOP 10 Bestsellers
01.Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-1 HYDROJETT-1
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-5 [HYDROJETT-5]

Info o cene telefonicky
Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-5
Luxusná masážna vaňa HYDROJETT-1 je produkt, ktorý spája moderné technológie a futuristický dizajn s vysokým užívateľským pohodlím. Masážna vaňa je vybavená programami pre vodnú masáž chodidiel, chrbta, hrudníku i celého tela. Ďalej je možné využiť parný kúpeľ, infrasaunu, Vichy sprchu a vibračnú terapeutickú masáž. Masážna vaňa je ovládaná elektronickým systémom, ktorý je napojený na dotykový LCD panel so senzorom času a teploty. S jeho pomocou možno automaticky ovládať napúšťanie, vypúšťanie i čistenie masážnej vane. Samozrejmosťou je možnosť počúvania FM alebo CD a pozeranie TV alebo obľúbeného filmu. Masážna vaňa má pozitívny účinok okrem iného na krvný obeh, regeneráciu organizmu, redukciu telesného tuku a obnovu kožných tkanív.

Masážna vaňa HYDROJETT-1


Masážna vaňa HYDROJETT-1 - základné informácie:
• vodné masáže: whirpool, perličkový kúpeľ a masážne trysky
• parný kúpeľ na redukciu tuku
• vibračná terapeutická masáž
• infrasauna
• Vichy sprcha (12 trysiek)
• Aromaterapia
• Chromoterapia 3 LED svetlá (červená, zelená, modrá)
• dotykový LCD panel obsluhujúci elektronický systém
• elektronické nastavovanie teploty pary (30º-60ºC)
• elektronické nastavovanie času masáže (5-90min)
• možnosť počúvania hudby (FM, CD)
• možnosť pozerania filmov (DVD)
• automatická ozónová dezinfekcia vane
• futuristický vzhľad
• použitie kvalitných akrylových materiálov (PMMA)


Masážna vaňa HYDROJETT-1 - vlastnosti:

V rámci vodnej terapie je k dispozícii whirpool, perličkový kúpeľ, či masážne trysky. Vodný kúpeľ je najjednoduchšia a najúčinnejšia metóda relaxácie, ktorá môže kompenzovať každodenné stresové situácie. Celý proces môže v masážnej vani HYDROJETT-1 prebehnúť pri pozeraní obľúbeného filmu alebo počúvania obľúbenej hudby. Vodná masáž zmierňuje bolesť tela a uvoľňuje svalový korzet. Masážna vaňa ponúka 3 základné programy vodnej masáže. Celkom je do masáže zapojených 10 masážnych trysiek (4 v oblasti chrbta, 2 po bokoch a 4 v oblasti chodidiel). V prvých dvoch programoch si možno vybrať zapnutie horných resp. dolných trysiek a tým pádom masáž dolných partií resp. dolných partií. Tretí program nastaví plynulé prechádzanie využitých trysiek od horných partií cez stredné až po dolné v cyklu 5s. Doba jedného programu masáže trvá klasicky 10-15min, pre predĺženie masáže stačí iba stlačenie jedného tlačidla.

Masážna vaňa HYDROJETT-1 Masážna vaňa ponúka ďalšiu formu relaxácie v podobe parného kúpeľa s nižšou teplotou (40 - 60°C) a vysokou vlhkosťou. Vysoká vlhkosť vzduchu (až 100%) je ideálna na uvoľnenie svalov, priedušiek, podporuje lepšie prekrvenie, čistí a oživuje pokožku. Zvlášť zdravá je horúca para pri ochorení dýchacích ciest a reumatických problémoch. Vysoké prekrvenie pri parnom kúpeli podporuje tiež liečbu celulitídy. Masážna vaňa HYDROJETT-1 ponúka možnosť regulácie teploty v rozmedzí 30-60°C. Horúca para prúdi do vane z otvorov umiestnených po obidvoch stranách vane. Dostatok vody pre správne fungovanie parného kúpeľu indikuje ikona na LCD panely.

Program infrasauny, ktorý využíva infračervené žiarenie, preniká pokožkou do hĺbky až 4 cm. Povrchom celého tela je prijímané upokojujúce teplo, ktoré odstraňuje únavu. Dochádza ku zvýšenému poteniu, pri ktorom sú z tela vylučované odpadové a toxické látky. Zvýšením prísunu živín a krvi bohatej na kyslík je podporovaná regenerácia, omladzovanie a obnova buniek a štruktúr pokožky. Vyžarované teplo poskytuje úľavu studeným, boľavým svalom, stuhnutým kĺbom i mäkkým tkanivám, pomáha tak urýchliť proces rekonvalescencie. Infrasauna tiež významne zvyšuje energetický výdaj organizmu a napomáha tak odbúravaniu tukov, teda redukciu telesnej hmotnosti. Oproti parnému kúpeľu nie je prítomna tak vysoká vlhkosť vzduchu, zato infračervené lúče dokážu prehriať telo výrazne hlbšie a preto má na telo pozitívny účinok popísaný vyššie.

Vibračná terapeutická masáž prináša bezprostredný pocit relaxácie, potlačuje stres a zmierňuje bolesti. Masáž urýchľuje metabolické procesy a zlepšuje funkčnosť pokožky, svalov a vnútorných orgánov. Vibračná masáž sa spúšťa stlačením tlačidla na ovládacom panely a jej dĺžku možno ľubovoľne nastaviť.
Na regeneráciu pokožky slúži Vichy sprcha. Stovky čiastočiek pary dopadajú na ľudské telo a umožňujú tým celkové premasírovanie každého miesta. Jej hlavnými prínosmi je spevnenie väzov, obnovenie prirodzenej energie ľudského organizmu a zníženie únavy svalov. Po Vichy sprche je pokožka dokonale zregenerovaná, vyčistená a zvlhčená. Masážna vaňa obsahuje celkom 12 trysiek, ktoré umožňujú využiť vichy sprchu. 10 z nich pôsobí na oblasť tela a 2 pôsobia na oblasť chodidiel. Možno zvoliť z ponuky 2 programov, z ktorých pri prvom pôsobia všetky trysky zároveň a pri druhom dochádza k plynulému prechodu pôsobiacich trysiek, podobne ako v programe 3 vodné masáže.

Aromaterapiu nemožno oddeliť od základných princípov prírodnej liečby, masáží, životosprávy, cvičenia a celkového postoja k životu. Masážna vaňa HYDROJETT-1 umožňuje i túto procedúru. Existujú 2 základné možnosti ako procedúru spustiť. Pod podhlavcom je otvor pre umiestnenie aromatickej esencie priamo do generátoru vodných pár, ďalšou možnosťou je esenciu v bavlnenom vrecku umiestniť priamo do vstupu vodných pár do vane. Na rozdiel od prvej možnosti nemôžu byť v druhej použité olejovité esencie z dôvodu ochrany generátoru.

Masážna vaňa ponúka tiež chromoterapiu. Chromoterapia využíva faktu, že farby pôsobia na náladu človeka, na jeho vnímanie teploty a času i schopnosť sústrediť sa. Vo vrchnej časti vane sú umiestnené 3 farebné LED svetlá (červené, modré, zelené), ktoéá túto procedúru sprostredkovávajú. Chromoterapia je vhodný doplnok napríklad k vodnej masáži. Každá farba má svoje špecifiká a pôsobí rozdielne. Červená farba povzbudzuje zmysly a pohlavnú potenciu a funguje ako akýsi vnútorný zdroj energie. Podporuje tvorbu červených krviniek, povzbudzuje srdce, dýchanie, zažívanie a vylučovanie. Modrá farba pôsobí upokojujúcim, chladivým, tíšiacim a harmonizačným účinkom. Modrá znižuje tepovú frekvenciu, pomáha preťaženým cievam k normalizácii.

Zelená farba je v prírode tou najčastejšou farbou, preto je často považovaná za neutrálny faktor. Je to farba harmónie, upokojenia, rovnováhy a prirodzenosti.
Masážna vaňa využíva dotykový LCD panel slúžiaci na pozeranie zvolenej TV alebo filmu, ale samozrejme i na ovládanie celej masážnej vane. Funkcie a programy sú jasne zakreslené na ploche panelu a preto je ovládanie veľmi jednoduché a nijak nenarušuje relaxáciu vo vani. Podrobný prehľad všetkých nastavení a programov možno nájsť v návode na použitie.

Masážna vaňa HYDROJETT-1 obsahuje zabudovaný stereo systém, ktorý ponúka možnosť počúvania rádia alebo hudby z externého zariadenia. Spoločne s LCD panelom umožní tiež pozeranie televízie alebo filmov. Súčasťou vane je priamo FM tuner, pomocou ktorého je možné naladiť frekvenciu obľúbeného rádia. Ovládanie je pomocou tlačidiel na ovládacom panely. Ďalšími možnosťami je pripojenie externých zariadení v podobe CD, mp3 alebo DVD prehrávača. V prípade prehrávania DVD je obraz zobrazený na LCD obrazovke riadiaceho panelu.

Masážna vaňa HYDROJETT-1
Masážna vaňa HYDROJETT-1 - popis ovládacích prvkov

A) Týmto otvorom vstupujú do vane vodné pary
B) Otvor pre odtok vody z vane
C) Otáčaním možno regulovať prietok vody v sprche
D) Otáčaním prívodu vody sa nastavuje a dolaďuje správna teplota vody vo vani
E) Otvor slúžiaci na vloženie pevných esencií (nie oleja!) pre aromaterapiu
F) Stlačením tlačidla možno spustiť alebo zastaviť perličkový kúpeľ
G) Stlačením tlačidla možno spustiť alebo zastaviť vodnú masáž

Masážna vaňa HYDROJETT-1 - technické parametre:

• rozmery: 235x93x116cm
• hmotnosť: 195kg
• objem: 240l
• výkon: 2.2kW
• tlak vody: 1.5~3.5 kg/cm2
• bezpečnostné ochrany: ochrana proti prehriatiu, elektronický časovač
• napájanie: káblom zo siete AC 230V / 50Hz

Masážna vaňa HYDROJETT-1 - Zhrnutie:

Masážna vaňa HYDROJETT-1 je multifunkčné relaxačné zariadenie so širokým pólom uplatnenia. V domácnostiach, ale i v hoteloch, wellness a relaxačných centrách si vaňa nájde svojich spokojných užívateľov. Komplexnosť procedúr, ktoré masážna vaňa ponúka je veľmi výhodná pre každého, kto sa stará o svoje zdravie. Investícia do zdravia je v dnešnej dobe plnej stresu práve tou správnou investíciou.
Zdielať na: Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-5 - facebook.com Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-5 - twitter.com Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-5 - google.com Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-5 - digg.com Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-5 - yahoo.com Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-5 - squidoo.com
Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-5  
 
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 26.02.2010
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Masagemate VARIO II De luxe INFRAred vyhrievanie
Masagemate VARIO II De luxe INFRAred vyhrievanie Swiss
112,00 €
78,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Bezdotykový Infračervený  teplomer P MEDICAL PC868
Bezdotykový Infračervený teplomer P MEDICAL PC868
96,00 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

» Ďalšie info o produktoch pre oblasť "Celé telo"
» Tovar rovnakého určenia
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný biolampa body brucho celé chodidlá chrbát digitálny drogový elastický glukomer hialurofrax hlava hydrojett jett kreslo lampa magnetický masážna masážne masážny matrac osobná podložka posilňovací posteľ profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna stroj svetlo telo test tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový vaňa veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač Čistička
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu