www.zdravie-sk.eu > PRÍSTROJE PRE KOZMETIKU A DERMATOLÓGIU > Masážne vane a kabíny > Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-2 > HYDROJETT-2 Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu TOP 10 Bestsellers
01.Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-1 HYDROJETT-1
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-2 [HYDROJETT-2]

Info o cene telefonicky
Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-2
Objavte čaro rôznych druhov masáží, bez toho aby ste museli opustiť pohodlie vášho domova. Že je to nemožné? Teraz už nie, na slovenský trh prichádza horúca novinka v relaxácii a oblasti domácich masáží. Masážna kabína vám umožní vypnúť z ruchu každodenného života a užívať si príjemnú virtuálnu dovolenku. Vstúpte ďalej do našej skvelej Masážnej kabíny a započúvajte sa do upokojujúcich zvukov prírody a užívajte si súčasne jednej z deviatich možných masáží. Áno čítate správne, prístroj ponúka deväť rôznych druhov masáží, už nikdy nebudete musieť navštevovať drahé masáže. Teraz na vás relaxácia a pohoda čaká priamo doma. Masážna kabína je užitočná i pre údržbu psychickej pohody.

Počas masáže sa uvoľňujú upokojujúce hormóny, odbúrava sa stres a telo sa dostáva do celkovej rovnováhy. Takto sa nielen zlepší váš psychický stav, ale zlepší sa i obeh krvi, zníži sa napätie svalov a zvýši sa hladina vašej energie. To všetko len za 20-30 minút denne, všetko je jednoduché a rýchle. Dokonca sa pri masáži bez vody ani nemusíte vyzliekať, môže to byť ešte jednoduchšie? Vďaka tejto možnosti sa Masážna kabína môže stať i vítaným pomocníkom pri konaní domácej party. Verte, že na túto party vaši známi budú ešte dlho spomínať. Masážna kabína sa môže stať takmer čímkoľvek si budete želať v oblasti relaxácie, masáže a zdravia. Objavte jeho skvelé vlastnosti na vlastnej koži.

Hlavné funkcie Masážnej kabíny SPA-201

1.Parný kúpeľ
Masážna kabína SPA–201
Pôsobí na človeka maximálnou vlhkosťou vzduchu pri teplote cca 40°C. Základom parného kúpeľu sú generátory vyvíjajúce blahodarnú paru. Kvalitná funkcia generátorov je zaručená mikroprocesorovým riadením, automatickým výkonnostným prispôsobením vyhrievania, programom zabraňujúcim usadzovaniu vodného kameňa alebo časovačom pre dávkovaciu aróma pumpu.

Parný kúpeľ je trošku iný ako typické saunovanie. Nedochádza k takému prehriatiu tela ako pri suchej saune, pretože teplota v pare sa pohybuje medzi 40 – 60°C. Vlhkosť vzduchu až 100% je ideálna na uvoľnenie svalov, priedušiek, podporuje lepšie prekrvenie, čistí a oživuje pokožku. Zvlášť zdravá je horúca para pri ochorení dýchacích ciest a reumatických problémoch.

2. Vichy kúpeľ
Stovky malých čiastočiek pary a vody „ostreľujú“ vaše telo a tým umožňujú celkové premasírovanie každého zákutia. Jeho hlavným prínosom je spevnenie väzov, obnovenie prirodzenej energie ľudského organizmu, zníženie únavy svalov a ich napätia. Po procedúre navyše pokožka vyzerá vyčistene, zvlhčene a má mladistvý vzhľad. Procedúra trvá približne 15 minút.

3. Masážna sprcha
Masážna kabína SPA–201
Pôsobí relaxačne, zvyšuje pohyblivosť kĺbov, zlepšuje krvný obeh a pohyblivosť kĺbov. Čaká vás intenzívne masírovanie prúdom vody pomocou 6 trysiek, ktoré spoľahlivo namasírujú celé telo. Vynikajúci spôsob uvoľnenia iba 15 minút.

4. Kúpeľ z morských rias
Masážna kabína SPA–201
Aplikovaním modrej „morskej vody“ na povrchu vášho tela v kombinácii s parnou masážou umožňuje pokožke ľahko absorbovať živiny a navrátiť jej mladistvý vzhľad. Masáž je jednoduchá a veľmi príjemná. Jej účinok môžete znásobiť použitím rôznych prírodných výťažkov. Najvhodnejšie sú na to pravé morské riasy.

5. Parfémový kúpeľ - aromaterapia
Masážna kabína SPA–201
Aromaterapia je kompletná liečbou, ktorá berie do úvahy stav tela, mysle a ducha človeka, i jeho životný štýl, diétne návyky, vzťahy a pod.

Aromaterapiu nemožno oddeliť od základných princípov prírodnej liečby, masáží, životosprávy, cvičenia a celkového postoja k životu, čiže od súčasného životného trendu – wellness.

Formy aplikácie aromaterapie:
- masáž
- inhalácia
- kúpeľ
- rozprašovanie

Blahodarné účinky aromaterapie môžete využiť i vy na liečbu bežných zdravotných problémov, na posilnenie svojej fyzickej a zdravotnej pohody, ale i na spríjemnenie mnohých stránok svojho života. Pôsobí ako antistresovo, tak môže pomôcť pri bolestiach hlavy, pri upchaných dýchacích cestách. A čo viac, blahodarne pôsobí i na intímny život. Aromaterapia je preto naozajstným darom prírody.

6. FM rádio/ CD prehrávač
Kombinované FM rádio s prehrávačom pomôže navodiť tú správnu atmosféru za pomoci hudby, ktorú máte radi. Tým zvyšuje relaxačný a zdravotný účinok celého prístroja.

7. Terapia pomocou farieb - fotónová terapia
Prístroj má zabudovanú technológiu pre fotónovú terapiu, navrhnutú pre ošetrenie a skrášlenie pleti, využívajúcu prirodzených svetelných vĺn špecifických dĺžok, ktoré sú prostredníctvom LED diód predávané do kože. Štúdie ukazujú, že svetlo vstupujúce do tela ako prúd fotónov (energie) je vstrebávané fotoreceptormi vnútri buniek. Svetlo aktivuje fotoreceptory v bunkách, ktoré túto energiu vstrebávajú zložkami kože. Fotónová terapia vyrovnáva odtiene kože, podporuje cirkuláciu a brzdí tvorbu melanínového pigmentu, bojuje proti akné a zápalom kože, vyhladzuje jamky, jazvy a vrásky.

Prístroj ponúka dve možné farby:
Červená: Červená farba má vibráciu s najväčšou prenikavosťou. Povzbudzuje zmysly a pohlavnú potenciu a funguje ako akýsi vnútorný zdroj energie. Podporuje tvorbu červených krviniek, povzbudzuje srdce, dýchanie, zažívanie a vylučovanie. Jej energiu možno využiť tiež pri omrzlinách, zápaloch a ochoreniach kože, nízkom krvnom tlaku, chronickom kašli, astme a ochorení hrtanu. Červené svetlo obsahuje tzv. "rastové lúče", preto sa používa i na liečbu rán (na hnisavé rany je však vhodné modré svetlo).

Modrá: Jej vibrácie - tzv. "brzdiace lúče" - pôsobia upokojujúcim, chladivým, tíšiacim a harmonizačným účinkom. Modrá znižuje tepovú frekvenciu, pomáha preťaženým cievam k normalizácii. Má dezinfekčné účinky, preto pomáha pri hnisavých procesoch. Účinná je i pri bolestiach, prekrvení, pri krvácaní, nespavosti, očných infekciách, zápaloch čeľusti, hemoroidoch, pri zlej funkcii štítnej žľazy, bolestiach v krku, horúčke, zvýšenom krvnom tlaku, hyperaktivite, popáleninách, kožných infekciách, pľuzgieroch, edémoch, kolikách, bolestiach chrbta, gastritíde a zužovaniu ciev. Priaznivý vplyv má rovnako na nadobličky. Posilňuje životnú silu, tíši nepokoj a stavy strachu a ako duchovná farba (farba mentálneho poľa) podporuje oslobodenie a meditáciu.

Masážna kabína SPA–2018. Zoštíhľovanie tela
Pomocou kombinácií rôznych masáží sa aktivujú tukové bunky pod povrchom vášho tela a umožňujú tak ich pozvoľný úbytok. Najväčší efekt je poznať pri spojení fotónovej terapie a parného kúpeľu. Prístroj vám teda môže pomôcť i pomerne jednoduchou cestou ku skrášleniu rôznych partií vášho tla.

9. Relaxačné cvičenia
Celý návrh prístroja je postavený na maximálnom pohodlí a spríjemnení všedného dňa. Počúvanie hudby a relaxačné masáže pomáhajú k obnoveniu rovnováhy organizmu a ku zlepšeniu psychického stavu jedinca.


Ďalšie vlastnosti prístroja
Ozónová sterilizácia - Obvyklým javom vo vlhkých prostrediach sú baktérie. Prístroj ponúka špeciálnu funkciu ozónovej sterilizácie, ktorá celé zariadenie jednoducho vyčistí stlačením jediného tlačidla. Samočistiaci proces zabíja baktérie, vírusy a znemožňuje zárodkom v rozvoji pri ďalších použitiach.
Vodné lôžko vytvarované pre pohodlné usadenie ľudského tela – v Masážnej kabíne sa budete cítiť pohodlne, či ste akejkoľvek postavy alebo pohlavia. Vodné lôžko bolo špeciálne navrhnuté pre maximálnu adaptabilitu pre širokú verejnosť.

Technická špecifikácia
Model: SPA 102
Veľkosť: 2330x900x1160(mm)
Váha: 175 kg
Používané napätie: 3000W
Materiál: Najkvalitnejšie akrylové plastické hmoty


Príde vám neskutočné čo všetko naša Masážna kabína dokáže? Áno je to neskutočné a oceňujú to tisíce spokojných ľudí po celom svete. Teraz máte možnosť tento jedinečný prístroj vyskúšať i vy. Revolúcia v relaxácii a masážach prichádza do SR!!!
Zdielať na: Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-2 - facebook.com Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-2 - twitter.com Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-2 - google.com Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-2 - digg.com Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-2 - yahoo.com Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-2 - squidoo.com
 
 
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 05.03.2008 [Návod na používanie]
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Masagemate VARIO II De luxe INFRAred vyhrievanie
Masagemate VARIO II De luxe INFRAred vyhrievanie Swiss
112,00 €
78,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Akupunktúrna masážna podložka VIVAMAX
Akupunktúrna masážna podložka VIVAMAX
25,50 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

» Ďalšie info o produktoch pre oblasť "Celé telo"
» Tovar rovnakého určenia
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný biolampa body brucho celé chodidlá chrbát digitálny drogový elastický glukomer hialurofrax hlava hydrojett jett kreslo lampa magnetický masážna masážne masážny matrac osobná podložka posilňovací posteľ profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna stroj svetlo telo test tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový vaňa veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač Čistička
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu