www.zdravie-sk.eu > PRÍSTROJE PRE KOZMETIKU A DERMATOLÓGIU > Masážne vane a kabíny > Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-1 > HYDROJETT-1 Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu TOP 10 Bestsellers
01.Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-1 HYDROJETT-1
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-1 [HYDROJETT-1]

Info o cene telefonicky
Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-1
Predstavujeme vám praktickú Oscilačnú masážnu kabínu, ktorá spája účinnú oscilačnú masáž nôh a chrbta, infračervené lúče a aromaterapiu. Všetko podľa schémy, ktorú si sami navolíte, nie je nič jednoduchšie. Teraz sa nemusíte dlho rozhodovať, ktorého maséra navštívite a či sa vám to finančne oplatí. Teraz máte možnosť mať svojho osobného maséra doma dostupného 24 hodín, 7 dní v týždni. Oscilačná masážna kabína vám poskytne dokonalú regeneráciu, uvoľnenie, účinný odpočinok po práci alebo po športe v pokojnom pohodlí svojho domova. A čo navyše, vďaka prístroju môžete bez problémov zhodiť i pár kilogramom a skrášliť rôzne partie vášho tela. Takéto zázraky sú možné práve vďaka infračervenej masáži a relaxačným účinkom prístroja. Ak hľadáte prístroj, ktorý spojí relaxáciu, starostlivosť o pevné zdravie a príjemné zhadzovanie nadbytočných kilogramov, tak ste práve našli svojho favorita. Oscilačná masážna kabína je revolúciou v starostlivosti o ľudské blaho.

Technická špecifikácia
Model: SH-A812
Rozmery: 215*90*108 (cm)
Napätie: 220V pri 50hz +/-10%
Výkon: 2000W

Hlavné funkcie prístroja

Infračervená technológia
Naše oči sú schopné rozpoznať iba viditeľné žiarenie. Viditeľné svetlo je jedným z niekoľkých druhov žiarení, prenikajúcich atmosférou na povrch Zeme. A však rovnako ako infračervené, existuje niekoľko žiarení, ktoré človek nemôže vidieť. Z veľkého spektra žiarení, nazývaného elektromagnetické spektrum, môžeme vlastne vidieť iba jeho malú časť. Infračervené žiarenie, leží medzi viditeľnou a mikrovlnnou zložkou elektromagnetického spektra. Infračervené vlny majú dlhšiu vlnovú dĺžku ako viditeľné žiarenie a kratšiu ako mikrovlny. Dlhé infračervené žiarenie je forma svetelnej energie slnka a vďaka jeho fyzikálnym vlastnostiam má vysokú prenikajúcu silu. Môže preniknúť skrz kožu do podkožného tkaniva, kde zlepšuje cirkuláciu krvi podporujúcu celkový metabolizmus. Môže tiež telo zbaviť telesných toxínov a metabolických vedľajších produktov a tým zlepší bunkovú vitalitu. Pri prenikaní do kože premieňa dlhé infračervené žiarenie svetelnou energiou na tepelnú.

Oscilačná masážna kabínaTepelný efekt v hlbokých vrstvách podkožia spôsobuje cievne a kapilárne rozšírenie s následkom lepšej krvnej cirkulácie. Výhoda sauny využívajúcej dlhé infračervené žiarenie oproti bežnej saune, je že bežná sauna nahrieva vzduch v miestnosti na veľmi vysokú teplotu, čo striedavo nahrieva vaše telo. Sauna využívajúca dlhé infračervené žiarenie pracuje odlišne. Ani kyslíkové ani dusíkové molekuly nemôžu zabraňovať šírenie dlhých infračervených vĺn, teda môže dlhé infračervené žiarenie pri špecifickej vlnovej dĺžke prenikať do vášho tela niekoľko centimetrov hlboko. Toto nás zahrieva tak, že sa výdatne potíme, ale naša koža nie je porušovaná horúcim vzduchom. Časti niektorých ťažkých kovov sa nám hromadia pod pokožkou a sauna s dlhým infračerveným žiarením je veľmi dobrá pre vypotenie ložísk s ťažkými kovmi pod našou pokožkou. V spojení s naparovacou technológiou sa potom jedná o unikátnu možnosť, ako naozaj maximálne využiť možnosti Oscilačnej masážnej kabíny.

Prístroj ponúka štyri možné farby infračerveného žiarenia, pričom každý má svoje špecifiká.

Červená: Červená farba má vibráciu s najväčšou prenikavosťou. Povzbudzuje zmysly a pohlavnú potenciu a funguje ako akýsi vnútorný zdroj energie. Podporuje tvorbu červených krviniek, povzbudzuje srdce, dýchanie, zažívanie a vylučovanie. Jej energiu možno využiť tiež pri omrzlinách, zápaloch a ochoreniach kože, nízkom krvnom tlaku, chronickom kašli, astme a ochorení hrtanu. Červené svetlo obsahuje tzv. "rastové lúče", preto sa používa i na liečbu rán (na hnisavé rany je však vhodné modré svetlo).

Modrá: Jej vibrácie - tzv. "brzdiace lúče" - pôsobia upokojujúcim, chladivým, tíšiacim a harmonizačným účinkom. Modrá znižuje tepovú frekvenciu, pomáha preťaženým cievam k normalizácii. Má dezinfekčné účinky, preto pomáha pri hnisavých procesoch. Účinná je i pri bolestiach, prekrvení, pri krvácaní, nespavosti, očných infekciách, zápaloch čeľusti, hemoroidoch, pri zlej funkcii štítnej žľazy, bolestiach v krku, horúčke, zvýšenom krvnom tlaku, hyperaktivite, popáleninách, kožných infekciách, pľuzgieroch, edémoch, kolikách, bolestiach chrbta, gastritíde a zužovaní ciev. Priaznivý vplyv má rovnako na nadobličky. Posilňuje životnú silu, tíši nepokoj a stavy strachu a ako duchovná farba (farba mentálneho poľa) podporuje oslobodenie a meditáciu.

Oscilačná masážna kabína
Žltá: Ožarovanie solar plexu žltým svetlom uvoľňuje pozitívnu energiu, ktorá pôsobí hlavne na mozog a jeho činnosť. Povzbudzuje teda centrálny nervový systém, intelekt, študijnú snaživosť a duchovné postoje, pretože dáva duchu vzlet. Pôsobí proti únave, nechuti k práci, melanchólii, alergiám na potraviny, cukrovke typu hypoglykémie i hyperglykémie a plynatosti, pretože podporuje trávenie a látkovú výmenu - močový mechúr, obličky, žalúdok a pečeň, ktoré bývajú zodpovedné za celulitídu a akné. Pomáha pri dýchacích problémoch, žlčových kameňoch, posilňuje svalový tonus a povzbudzuje lymfu.

Zelená:Zelená je v prírode tou najčastejšou farbou, preto je často považovaná za neutrálny faktor. Je to farba harmónie, upokojenia, rovnováhy a prirodzenosti. Je to vegetatívna farba (farba vitálneho poľa), preto pozitívne ovplyvňuje nervový systém a celkový stav vôbec. Dodáva novú energiu, sviežosť a vnútorný pokoj a má relaxačné účinky. Pozitívne pôsobí proti pakostnici, vysokému krvnému tlaku, prejavom vyčerpania a malátnosti, bronchitickému kataru a čiernemu kašľu. Pomáha pri tvorbe kostí, posilňuje a spevňuje kožu, účinkuje proti seboree a akné. Užíva sa pri bolestiach srdca, vredoch, cystách, očných ochoreniach a poruchách spánku. Listová zeleň má omladzujúce účinky.

Aromaterapia
Aromaterapia je kompletnou liečbou, ktorá berie do úvahy stav tela, mysle a ducha človeka, i jeho životný štýl, diétne návyky, vzťahy a pod.

Aromaterapiu nemožno oddeliť od základných princípov prírodnej liečby, masáží, životosprávy, cvičenia a celkového postoja k životu, čiže od súčasného životného trendu – wellness.
Blahodarné účinky aromaterapie môžete využiť i vy na liečbu bežných zdravotných problémov, k posilneniu svojej fyzickej a zdravotnej pohody, ale i k spríjemneniu mnohých stránok svojho života. Pôsobí ako antistresovo, tak môže pomôcť pri bolestiach hlavy, pri upchaných dýchacích cestách. A čo viac, blahodarne pôsobí i na intímny život. Aromaterapia je preto naozajstným darom prírody.

Oscilačná masážna kabína využíva osvedčených princípov vibračnej masáže. Zabudované oscilačné agregáty vyvíjajú vibrácie, ktoré prenikajú hlboko do vášho svalstva. Podľa zvoleného programu pôsobí vibračná masáž jemne alebo silne, presne tak, ako svalstvo potrebuje. Podľa nastavenej intenzity potom dosahujeme uvoľňujúceho alebo oživujúceho účinku. Všetko je veľmi jednoduché a maximálne prispôsobivé potrebám jednotlivca.

Ozónová sterilizácia
Obvyklým javom vo vlhkých prostrediach sú baktérie. Prístroj ponúka špeciálnu funkciu ozónovej sterilizácie, ktorá celé zariadenie jednoducho vyčistí stlačením jediného tlačidla. Samočistiaci proces zabíja baktérie, vírusy a znemožňuje zárodkom v rozvoji pri ďalších použitiach.

Hlavné výhody prístroja
- Rozširuje cievne kanáliky, zlepšuje cirkuláciu krvi, pomáha k funkčnosti metabolizmu, odstraňuje únavu
- Podporuje tvorbu potu, redukuje podkožný tuk, pomáha znižovať hmotnosť a skrášľovať problémové partie
- Aktivuje bunky, zlepšuje imunitný systém, redukuje na minimum možné rakovinotvorné zárodky
- Stará sa o pleť, napína ju a zvlhčuje, navracia jej mladistvý vzhľad

Oscilačná masážna kabína zaznamenáva veľký boom a úspech po celom svete. Teraz máte konečne možnosť oceniť jej možnosti a výhody i vy zákazníci zo Slovenskej republiky. Pripojte sa k zástupom spokojných zákazníkov z celého sveta.
Zdielať na: Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-1 - facebook.com Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-1 - twitter.com Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-1 - google.com Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-1 - digg.com Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-1 - yahoo.com Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-1 - squidoo.com
 
 
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 05.03.2008 [Návod na používanie]
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Vyhrievané rukavice s infra žiarením GH-75D
Vyhrievané rukavice s infra žiarením GH-75D GH-75D
70,33 €
29,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
WELLMAX II Masážná posteľ  Jade-Roller-Infra-Tourmalin
WELLMAX II Masážná posteľ Jade-Roller-Infra-Tourmalin
1.350,00 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

» Ďalšie info o produktoch pre oblasť "Celé telo"
» Tovar rovnakého určenia
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný brucho celé chodidlá chrbát digitálny elastický glukomer hialurofrax hlava hydrojett jett jett1 kreslo lýtka magnetický masáž masážna masážne masážny matrac osobná podložka posteľ profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna starjett svetlo telo tens terapeutická terapeutický terapia tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový vaňa veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu