www.zdravie-sk.eu > PRÍSTROJE PRE KOZMETIKU A DERMATOLÓGIU > Plazmové toky > Plazmový prístroj Jett Plasma Lift > Jett Plasma Lift Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Platba vopred UPS kuriérom 3€

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Plazmový prístroj Jett Plasma Lift [Jett Plasma Lift]

Info o cene telefonicky
Plazmový prístroj Jett Plasma Lift
Pre zistenie dealerskej ceny nas prosím kontaktujte.
JETT PLASMA LIFT je moderný kozmetický prístroj vyrobený v Českej republike využívajúci revolučnú technológiu pre profesionálne kozmetické ošetrenie. Výsledky prístroja JETT PLASMA LIFT sú viditeľné ihneď po prvom ošetrení.
JETT PLASMA LIFT využíva technológiu plazmy. Generuje jej tok a ten pri pôsobení na biologické tkanivá spúšťa špecifický mechanizmus reakcií. Toto pôsobenie plazmových tokov na tkanivá umožňuje dosiahnuť veľmi efektívneho peelingu, obnovu tkanív, ich spevnenie a zlepšenie pružnosti a tiež posilňuje odolnosť tkanív a ich obranyschopnosť.Definícia plazmy
Plazma je ionizovaný plyn, zložený z iónov a elektrónov, ktorý vzniká odtrhnutím elektrónov z elektrónového obalu atómov plynu alebo roztrhnutím molekúl (ionizácie). Plazmu možno tiež definovať ako štvrté skupenstvo hmoty.
V našom prípade sa jedná o kvázi neutrálnu, nízkoteplotnú plazmu, kde je približná rovnosť kladne nabitých iónov a záporne nabitých elektrónov.
jettplasmalift
Podstata vzniku výboja:
Samotný plazmový výboj vzniká za pomoci vysokého napätia 4-6 kV a pri veľmi malom prúde. Pri ošetrení je nutné zvýšiť vodivosť kože nanesením špeciálneho gélu. Medzi ním a hrotom prístroja, umiestneným cca vo vzdialenosti 2 mm vzniká výboj. Elektrický obvod je uzavretý pomocou uzemňovacieho pásika na pravej ruky klientky. Ako náhle už výboj vznikne, prerazí v mieste ošetrenia vodivý gél a pôsobí priamo na pokožku.


Pôsobenie na bunky
Každá bunka má na svojej membráne membránový potenciál (rozdiel elektrického potenciálu medzi dvoma stranami membrány) . Na vnútornej strane bunkovej membrán je záporný náboj, na vonkajšej strane je náboj kladný. Starnutím pokožky dochádza k nerovnomernému rozdeleniu elektrického náboja (potenciálu) pozdĺž bunkovej membrány a tým pádom k zmene elektrického napätia membránou.
Membránový potenciál vytvárajú a ďalej ovplyvňujú draslíkové sodíkové katióny, pri čom sodíkové katióny veľmi ťažko prechádzajú cez bunkovú membránu, ale draslíkové katióny naopak prechádzajú veľmi ľahko.

jettplasmaliftPlazmový výboj dokáže prinútiť jednotlivé typy iónov (Na+, K+) k zmene pozície, prípadne k priechodu cez membránu. Správnym rozložením katiónov na vnútornej a vonkajšej strane membrány sa membránový potenciál znovu dostane do rovnovážneho stavu. Elektrické napätie bunkovej membrány vzrastie a membrána sa napne. Pokiaľ tento proces nastane u väčšiny kožných buniek v určitej oblasti, vypnutie pleti je potom viditeľné voľným okom. Ošetrenie pokožky plazmovým výbojom je úplne prirodzeným javom, kde k vytúženému efektu dochádza fyziologickou cestou. Do kože nie sú vpravované žiadne cudzie chemické látky.
jettplasmalift


Použitie:
Prístroj možno použiť na Ošetrenie :
• tváre
• dekoltu
• prsníkov
• rúk

Ošetrenie prístrojom JETT PLASMA LIFT je vhodné pre klientov, ktorí majú:

• Vrásky
Pred aplikáciou plazmových tokov je potrebné nahriať ručnou hlavicou kolagénové vlákna, ktoré sa roztiahnu a pri vpúšťaní plazmových výbojov sa vlákna v strednej vrstve tváre (dermis), "zmrštia" a znova sa napružia.
jettplasmalift

jettplasmalift


• Akné
Pustuly a papuly sa rýchlejšie hoja a nevznikajú jazvy. Toto ošetrenie je iba povrchové a malo by sa riešiť s kožným lekárom či dermatológom.
• Kuperózu (žilky)
V tomto prípade sa nahrievanie musí skrátiť, pretože teplom by sme naopak žilky podporili v ich tvorbe. Proces spočíva v tom, že vďaka aplikácii plazmových tokov sa žilky zneviditeľnia. Získajú telovú podobu a nemajú potrebu sa tvoriť ďalej. Na tomto princípe sú aj pigmentové škvrny.
• Pigmentové škvrny
Pozri kuperóza.
jettplasmalift

jettplasmalift


• Jazvy a strie
Je potrebné podotknúť, že jazvy či strie musia byt mladšie ako pol roka. Inak je ošetrenie bezvýznamné. Strie po aplikácii tiež získajú telovú podobu rapídne sa stiahnu.
Výsledok ošetrenia je vidieť okamžite. Maximálny efekt je dosiahnutý na druhý deň ráno.

Bezpečnosť
Prístroj je vybavený veľmi spoľahlivým bezpečnostným systémom SCS (bezpečnostný riadiaci systém), ktorý spĺňa aj najprísnejšie európske normy pre prístroje v nemocnici.
Jedným z mnohých bezpečnostných prvkov je napr. uzemňujúci pásik. Klientka ho musí mať vždy nasadený po celú dobu ošetrenia, aby nemohlo dôjsť k nechcenému výboju. Prístroj sám zistí, či je klientka pásikom uzemnená. Ak klientka nie je uzemnená, prístroj signalizuje problém červenou diódou a generátor plazmy je automaticky odpojený.

jettplasmaliftVlastnosti prístroja
Prístroj Plasma Lift nie je vo svojej kategórii jediný. Na svetovom trhu je niekoľko konkurentov pracujúcich na rovnakom princípe. Od iných prístrojov sa Plasma Lift ale podstatne líši:
-veľkosťou
Na rozdiel od konkurenčných prístrojov, je JETT PLASMA LIFT naozaj prístroj do vrecka. Je ľahký, vďaka ergonomickému tvaru sa dobre drží a s rozmermi 22x5x2 cm ho bez problémov prenesiete z miestnosti do miestnosti alebo aj ku klientke domov. Napájanie je zabezpečené pomocou adaptéra z elektrickej siete. K prístroju nie je potrebný žiadny neforemný stojan ani ďalšie hlavice. Dalo by sa povedať, že sa nám podarilo zmenšiť 40 kg vážiaci prístroj do príručnej veľkosti.
- spoľahlivosťou
JETT PLASMA LIFT bol od počiatku vyvíjaný ako zdravotnícky prístroj. Spĺňa teda aj najnáročnejšie európske normy pre prístroje používané v nemocniciach. Bezpečnosť je zaistená pomocou unikátneho kontrolného systému SCS.
- ovládaním
Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Ak zvládnete ovládať bežnú spotrebný elektroniku, ani JETT PLASMA LIFT pre vás nebude problém. Prístroj sa ovláda pomocou malého dotykového displeja. Je možné nastaviť intenzitu vyžarovaných plazmových tokov a čas ošetrenia.
- výkonom
Na rozdiel od konkurenčných prístrojov, má JETT PLASMA LIFT vyšší výkon vďaka vylepšenému technickému riešeniu generovania plazmového toku. Prístroj sa počas používania nezahrieva, preto nedochádza k zníženiu jeho výkonu.

Kontraindikácie:
epilepsia
tehotenstvo
prítomnosť kovových kĺbových náhrad v tele
kardiostimulátor
prebiehajúci zápal
kožné lézy
nádorové ochorenie
kŕčové žily
problémy s kosťami

POZOR: ošetrovaná osoba nesmie mať na tele žiadne kovové časti (hodinky, náramky ...)
Zdielať na: Plazmový prístroj Jett Plasma Lift - facebook.com Plazmový prístroj Jett Plasma Lift - twitter.com Plazmový prístroj Jett Plasma Lift - google.com Plazmový prístroj Jett Plasma Lift - digg.com Plazmový prístroj Jett Plasma Lift - yahoo.com Plazmový prístroj Jett Plasma Lift - squidoo.com
 
 
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 26.02.2014
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Masagemate VARIO II De luxe INFRAred vyhrievanie
Masagemate VARIO II De luxe INFRAred vyhrievanie Swiss
112,00 €
78,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Náplaste na Chudnutie InnovaGoods (5 kusov)
Náplaste na Chudnutie InnovaGoods (5 kusov)
2,50 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný biolampa body brucho celé chodidlá chrbát digitálny drogový elastický hialurofrax hlava jett kolená kreslo lampa lýtka magnetický masážna masážne masážny matrac osobná podložka posilňovací profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna stroj svetlo telo tens terapia test tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač Čistička
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu