www.zdravie-sk.eu > MASÁŽE A MASÁŽNE PRÍSTROJE > Masážne postele > Masážna terapeutická posteľ StarJETT 4 > StarJETT 4 Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu TOP 10 Bestsellers
01.Masážna terapeutická posteľ StarJETT 3 StarJETT 5
02.Masážna terapeutická posteľ StarJETT 2 StarJETT 2
03.Masážna terapeutická posteľ StarJETT 4 StarJETT 4
04.Masážna terapeutická posteľ StarJETT 1 StarJETT 1
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Masážna terapeutická posteľ StarJETT 4 [StarJETT 4]

1.490,00 €
Masážna terapeutická posteľ StarJETT 4
VYŠŠIE UVEDENÁ CENA NEZAHŔŇA DOPRAVNÉ NÁKLADY VO VÝŠKE 20,- EUR !
Pri objednávke budú k cene zaúčtované (neplatí samozrejme pri osobnom odbere v našej predajni).Trápia vás bolesti hlavy, chrbtice či kĺbov? Máte nedostatok energie a cítite sa unavení? Trpíte stresom a potrebujete uvoľniť svoju myseľ? Chceli by ste sa lepšie koncentrovať? Trávite veľa času pri počítači? Vhodná masáž je odpoveďou na dnešný hektický spôsob života. Masáž sa môže stať prostriedkom, ktorý nám môže pomôcť vzoprieť sa návalu práce a nezhôd vo svojom okolí. Je to reč dotyku. Reč každému zrozumiteľná, ktorú môžeme použiť na utíšenie bolesti a zmiernenie napätia. Pre mnohých z nás je pocit stuhnutých kĺbov, bolesť vo svaloch a chrbte bežným pocitom, na ktorý sme si už zvykli. Často si až po masáži uvedomíme, že naše svaly boli bolestivo napäté a že prekonávanie nepríjemných pocitov s tým spojených nás stojí veľa energie.

Predstavujeme vám masážnu terapeutickú posteľ PR-B003. Vďaka modernej technológii prístroj PR-B003 využíva poznatkov z orientálnej medicíny. Masáž je založená na výraznej stimulácii dôležitých akupunktúrnych bodov, čo umožňuje telu uvoľniť napätie v potrebných partiách a výrazne zlepšiť krvný obeh celého tela. Masážna terapeutická posteľ PR-B003 je vybavená úplne revolučným masážnym mechanizmom. Masážny matrac určený pre masáž hornej polovice tela obsahuje päť masážnych valčekov, ktoré sú vyrobené z prírodného liečivého kameňa jade. Masážny systém je špeciálne navrhnutý do tvaru písmena „S“, čo zaisťuje, že masážne valčeky jazdia počas masáže po tvarovaných koľajniciach a presne kopírujú zakrivenie ľudského tela. Päť masážnych valčekov teda zaisťuje masáž chrbtovej časti (od oblasti bokov až k hlave a späť). Ďalšie štyri masážne valčeky umiestnené v dolnej masážnej matraci vykonávajú masáž spodnej polovice tela (od oblasti chodidiel k bokom a späť). Všetky masážne valčeky sú po celú dobu masáže vyhrievané. Teplotu vyhrievania je možné nastaviť v rozmedzí 40°C – 70°C, čo napomáha pri odstraňovaní bolesti stuhnutých svalov. Tento prístroj je ideálnou voľbou na posilnenie vášho imunitného systému.

Masážna terapeutická posteľ StarJETT 4Počúvanie hudby počas masáže
Počas príjemne uvoľňujúcej masáže si môžete zároveň vychutnať počúvanie uvoľňujúcej relaxační hudby, ktorá je dodávaná spoločne s prístrojom. Na boku postele je umiestnený USB konektor pre flash disk). Spolu s masážnou posteľou sú dodávané tiež kvalitné Hi-Fi slúchadlá, ktoré hudobný prežitok ešte viac umocnia. Môžete samozrejme počúvať i vašu obľúbenú hudbu. Do USB konektoru možno pripojiť akýkoľvek flash disk a prehrávať hudbu vo formáte MP3.


Automatické masážne programy
Masážna terapeutická posteľ PR-B003 ponúka dva režimy prevádzky (automatický a manuálny). Pri automatickom režime je možné voliť medzi ôsmimi masážnymi programami pre masáž horných partií tela a medzi štyrmi masážnymi programami pre masáž dolných partií tela. Jednotlivé programy sa líšia v časti tela, ktorú masážne hlavice masírujú. Pri automatických masážnych programoch je nastavený časovač na dobu 30 minút a po uplynutí tejto doby sa masáž automaticky zastaví. Pri manuálnom režime si môžete sami zvoliť spôsob masáže. Masážna terapeutická posteľ PR-B003 umožňuje vďaka špeciálnej konštrukcii a kombinácii účinkov jade kameňov, akupunktúry, shiatsu masáže a infračerveného žiarenia veľmi účinnú masáž celého tela, čím udržiava dobrú pohyblivosť chrbtice, odvádza z tela toxické látky, spomaľuje proces starnutia buniek, zázračne pôsobí na preťažené orgány a posilňuje imunitný organizmus ľudského tela. Ovládanie terapeutickej masážnej postele PR-B003 je zaistené pomocou diaľkového ovládania vybaveným LCD displejom. Týmto diaľkovým ovládaním je možné jednoducho nastavovať jednotlivé prevádzkové režimy a teplotu vyhrievania.

Ručný masážny projektor
K masážnej terapeutickej posteli PR-B003 sa dodávajú tiež dva ručné masážne projektory. Prvý je vybavený jedenástimi masážnymi jade valčekmi a druhý piatimi masážnymi jade valčekmi. U týchto ručných masážnych projektorov možno regulovať teplotu vyhrievania jade valčekov od 40 °C do 70 °C. Týmito ručnými masážnymi prístrojmi môžete vykonávať masáž kombinovanú s prehrievaním prakticky akejkoľvek časti vášho tela. Vďaka špeciálnemu výhrevnému systému je možné vykonávať termoterapiu celého vášho tela. Termoterapia znamená liečbu teplom a jedná sa o jednu z najstarších, ale zároveň najúčinnejších techník pri zlepšovaní krvného obehu, čím dochádza k uvoľňovaniu stuhnutých a bolestivých svalov. Vďaka zahrievaniu sa zároveň tiež zrýchľuje metabolizmus, čo má za následok rýchlejšie odstraňovanie toxických látok z tela.

Liečivé kamene Jade:
Jade je zelený kameň liečivých schopností. Staroveké civilizácie tento kameň považovali za posvätný a bol dokonca cennejší ako zlato. Jadeit je kameň lásky, pokoja a harmónie. V citovom živote prináša mier, harmóniu, tichú radosť, pochopenie, ohľaduplnosť vychádzajúcu z hĺbky našej duše. Jade kamene vyžarujú „Oi žiarenie“ s rovnakou vlnovou dĺžkou akú majú ľudské bunky. Žiarenie kameňov sa tak jednoducho dostane až k bunkám organizmu a tým podporuje imunitný systém organizmu, lieči ochorenia obličiek, upravuje zlú filtráciu a odvodňovanie tela. Zmierňuje priebeh chrípkových ochorení, bolesti hlavy a migrény.
Jadeit je známy po celom Oriente pre svoj blahodarný vplyv na plodnosť. Jeho zelená farba znižuje horúčku. Vyrovnáva srdce a emócie. Už starí Číňania poznali a veľmi využívali jeho blahodarných vplyvov na ľudský organizmus a preto ho tiež často nazývali „Nebeský kameň“. Pri nepokoji a pri neúnavnosti odstraňuje kŕčovitosť a dodáva telu pocit pokoja a spokojnosti. Verilo sa, že lieči choroby obličiek. Parapsychológovia tvrdia, že uľahčuje rozpamätanie sa na minulé existencie. Uľahčuje medziľudskú komunikáciu, napomáha vedomiu vyšších rovín bytia, je symbolom božej lásky. Je spájaný s hudbou. Zabraňuje únave, predlžuje život a zabraňuje rozkladu tela po smrti. Lieči obličkové kamene, ženské choroby a odstraňuje poruchy plodnosti. Ovplyvňuje srdečnú a korunnú čakru. Ďalej sú Jade kamene známe tiež pre svoje prirodzene vyžarované infračervené svetlo, ktoré má blahodárne účinky na ľudský organizmus.

A práve z kameňov Jade sú v masážnej posteli B003 vyrobené špeciálne masážne valčeky – tzv. „Jade rollers“, ktoré sú pripevnené na koľajniciach a pri masáži pomaly prechádzajú tam a späť pozdĺž celej chrbtice. Jade rollers sú tiež zároveň vyhrievané, čím teda plnia jednak funkciu masáže, tak tiež funkciu prehrievania, ktorá vychádza zo starej čínskej metódy moxibuscie.
Úlohou moxibuscie je nahrievanie akupunktúrnych bodov. Táto technika sa používa pri rôznych prechladnutiach, napríklad pri reumatických bolestiach pohybového aparátu. Moxibusciou sa liečia hlavne dlhotrvajúce, vysiľujúce a chronické ochorenia.

Technické parametre produktu masážna terapeutická posteľ PR-B003:
• Model: PR-B003
• Napájanie: 230V / ~ 50Hz
• Rozsah teplôt: 40 °C – 70 °C
• Príkon: 300 W max.
Prístroj je určený pre posilnenie svalstva a formovanie postavy zdravých osôb v domácom prostredí, fitness a wellness centrách apod. mimo zdravotníckych zariadení. Prístroj nie je zdravotnícky prostriedok a nie je určený pre pacientov za účelom liečby porúch pohybového aparátu ani iných ochorení.
Zdielať na: Masážna terapeutická posteľ StarJETT 4 - facebook.com Masážna terapeutická posteľ StarJETT 4 - twitter.com Masážna terapeutická posteľ StarJETT 4 - google.com Masážna terapeutická posteľ StarJETT 4 - digg.com Masážna terapeutická posteľ StarJETT 4 - yahoo.com Masážna terapeutická posteľ StarJETT 4 - squidoo.com
Masážna terapeutická posteľ StarJETT 4  
 
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 03.09.2009 [Návod na používanie]
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Vyhrievané rukavice s infra žiarením GH-75D
Vyhrievané rukavice s infra žiarením GH-75D GH-75D
70,33 €
29,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Masáž hlavy masážna metlička
Masáž hlavy masážna metlička
2,29 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

» Ďalšie info o produktoch pre oblasť "Celé telo"
» Tovar rovnakého určenia
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný brucho celé chodidlá chrbát digitálny elastický glukomer hialurofrax hlava hydrojett jett jett1 kreslo lýtka magnetický masáž masážna masážne masážny matrac osobná podložka posteľ profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna starjett svetlo telo tens terapeutická terapeutický terapia tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový vaňa veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu