www.zdravie-sk.eu > PRÍSTROJE PRE KOZMETIKU A DERMATOLÓGIU > Kyslíková mezoterapia > Kyslíková mezoterapia M307+ > Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Kyslíková mezoterapia M307+

Info o cene telefonicky
Kyslíková mezoterapia M307+
Úvodom:
Metóda kyslíkovej mezoterapie predstavuje efektívny spôsob eliminácie celej rady nedostatkov pleti. Technológia prístroja m307+ spočíva v vstrekovaní prúdu čistých aktívnych látok a kyslíku, respektíve vody, pod tlakom do kože a potom sú tieto látky absorbované do hlbších vrstiev kože.
Po aplikácii účinného roztoku a kyslíku dochádza k obnoveniu jasu, posilneniu vitality, vyhladeniu vrások a odstráneniu celej rady ďalších problémov. Medzi nezanedbateľné priaznivé prejavy tohto procesu patrí spomalenie starnutia pleti a urýchlenie jej metabolizmu.

Výhody neinvazívnej mezoterapie:

Nespornou výhodou metódy kyslíkovej mezoterapie pomocou prístroja m307+ je fakt, že tlakové vstrekovanie kyslíku a vyživujúcich látok umožňuje aplikáciu kozmetických a liečivých prípravkov do takej hĺbky, v ktorej dané zložky pôsobia najefektívnejšie. Kyslík cestou pulzného dávkovania dopraví účinnú látku na požadované miesto.

Kyslíková mezoterapia je na rozdiel od klasickej tradičnej mezoterapie, kedy dochádza ku vpichovaniu vyživujúcich látok do spodnej vrstvy pleti, bezbolestná. Jedná sa o neinvazívnu metódu, kedy sa tlakovým nástavcom vpravujú účinné látky do hlbších vrstiev kože pomocou kyslíku, ktorý vďaka priepustnosti kože dopraví vyživujúce látky tam, kde z nich ľudský organizmus získa najväčší úžitok.
Ako už bolo zmienené, procedúra pomocou prístroja m307+ sa nevykonáva ihlami, je teda bezbolestná, neagresívna, napriek tomu však účinná a jemná. Po aplikácii nedochádza k ovplyvneniu mimiky či zmene výrazu tváre, ako tomu býva napríklad v prípade eliminácie vrások botoxom.
Metóda so sebou nenesie žiadne riziko a je vhodná pre ženy i mužov v každom veku a pre všetky typy pleti, dokonca i pre alergikov. Efekt dosiahnutý prístrojom m307+ je výrazný, jasne viditeľný a dlhotrvajúci.

Medzi hlavné výsledky prístroja m307+ patrí:

• Okysličenie pleti
• Výrazná redukcia jemných vrások
• Obnovenie pružnosti a sily pokožky
• Redukcia pigmentácií
• Obmedzenie mimických vrások
• Očista pleti
• Stiahnutie pórov
• Omladenie pleti
• Podpora tvorby kolagénu
• Zlepšenie hydratácie pokožky
• Úprava problematickej pleti – hlavne akné, podráždení a ekzémov


Kyslíková mezoterapia M307+


 
Prístroj m307+ nájde uplatnenie pri:
• Akné
• Chloazme
• Povädnutej koži
• Zažltnutej koži
• Ošetrení jaziev
• Znečistenej koži
• Hĺbkovom očistení pleti
• Mastnej koži
• Kruhoch a vačkoch pod očami
• Vráskach okolo úst a očí
• Dehydrovanej koži
• Alergickej pokožke
• Rozjasnení a omladení

Princíp fungovania prístroja m307+
Stlačený vzduch a voda spolu s výživnými látkami pôsobí priaznivo a efektívne na kožu tým, že prejdú skrz vrstvu kože epidermis do dermis, a tak podporujú bunkovú obnovu, rýchle a cielene – pôsobia teda priamo tam, kde sú účinné látky najviac potrebné a ľudský organizmus z nich najviac vyťaží. Koži je tak poskytnutá potrebná výživa, pričom stlačený vzduch a voda obsahujúce výživné látky očisťujú kožu od hlboko usadených nečistôt, stimulujú obnovu fibrózneho tkaniva v dermis a podporujú metabolizmus buniek.

Aplikácia stlačeného vzduchu pomocou prístroja m307+ tiež efektívne zlepšuje vzhľad a stav povädnutej či zažltnutej pleti, chloazmy a vrások. Metóda je tiež veľmi vhodná pri ošetrení akné, kedy anaeróbne propionibakteriálne akné po stretnutí s kyslíkom odumiera.

Kyslíková mezoterapia M307+Odstránenie akné:
Akné je teda v zásade odstránené takto: stlačený vzduch a voda vyčistia hĺbkové nečistoty usadené v epidermálnej vrstve a vstreknuté výživné a liečivé látky vo výsledku zlepšujú objem výmeškov mazových žliaz, čo vedie k úplnému odstráneniu akné bez jeho ďalšieho návratu.

Korekcia jaziev:
Pri korekcii jaziev kyslík pôsobí priamo na jazvu, čo vedie k aktivácii už mŕtvych buniek bunkového tkaniva v epidermálnej vrstve. Tým dochádza k obnove kolagénových a elastických vláken, k efektivite obnovujúceho procesu ďalej prispieva pôsobenie vyživujúcich látok. Nakoniec je jazva vyhladená.

Vypínanie pokožky:
Pri vypínaní pokožky stlačený kyslík pôsobí na kožu a stimuluje cirkuláciu krvi, rovnako tak zlepšuje metabolizmus buniek. Tak je znížené množstvo tukového tkaniva v tvári a naopak zvýšená elasticita.
Ošetrenie prístrojom m307+ má antivirotické a antibakteriálne účinky, hojí teda akné a priaznivo pôsobí na iné kožné problémy, ako je chloazma či atopický ekzém. Kyslíková mezoterapia blahodarne pôsobí pri stresových situáciách a inak záťažových stavoch, podporuje regeneráciu pleti, pôsobí proti predčasnému starnutiu, upokojuje podráždenú pleť, odstraňuje prebytočný maz, odstraňuje drobné vrásky a pigmentové škvrny.

Využitie technológie pred IPL či RF procedúrou:

Táto metóda je tiež vhodná na použitie pred a po procedúrach využívajúcich intenzívneho pulzného svetla a rádiofrekvenčného vlnenia, pretože do hĺbky vyčistí kožu, otvorí kožné póry, a tým umocňuje následnú efektivitu týchto metód. Pred aplikáciou intenzívneho pulzného svetla a rádiofrekvencie sa používa špeciálny vodivý gél, ktorý sa pomocou prístroja m307+ dá efektívne odstrániť a možno tak zabrániť zbytočnému zaneseniu kože.

Aplikácia sér:
Aby sme mohli byť s kyslíkovou mezoterapiou viac selektívni a boli schopní odstrániť presný problém, poskytujeme k prístroju špeciálne vyrobené séra, ktoré obsahujú čistú vodu, kyslík, horčík, vápnik a ďalšie látky a stopové prvky.
Séra sa plnia do malej nádobky v pištoli, ktorou sa procedúra vykonáva. Kombináciou sér môžeme klientovi/klientke dopriať celkovú kúru prejasnenia, omladenia, vypnutia kože a veľa ďalších.

Príslušenstvo na dokúpenie:
- sada prípravkov pre 6 ošetrení
- stabilizačný krém Hialurofrax Protection
Zdielať na: Kyslíková mezoterapia M307+ - facebook.com Kyslíková mezoterapia M307+ - twitter.com Kyslíková mezoterapia M307+ - google.com Kyslíková mezoterapia M307+ - digg.com Kyslíková mezoterapia M307+ - yahoo.com Kyslíková mezoterapia M307+ - squidoo.com
Kyslíková mezoterapia M307+  
 
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 17.05.2011 [Návod na používanie]
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Masážne kreslo JETT 15 s masážou hlavy a ramien
Masážne kreslo JETT 15 s masážou hlavy a ramien JETT15
1.420,00 €
950,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Sterilizátor vecí s ozónom a UV žiarením
Sterilizátor vecí s ozónom a UV žiarením
98,00 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

» Ďalšie info o produktoch pre oblasť "Celé telo"
» Tovar rovnakého určenia
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný biolampa body brucho celé chodidlá chrbát digitálny drogový elastický hialurofrax hlava jett jett1 jett2 kreslo lampa magnetický masážna masážne masážny matrac osobná podložka posilňovací profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna stroj svetlo telo teplomer test tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový vaňa veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač Čistička
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu