www.zdravie-sk.eu > STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ > Horské slnko na tvár RT8801 > RT8801 Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu TOP 10 Bestsellers
01.Profesionálny ultrazvukový čistič pleti UD-039 UD-039
02.Horské slnko na tvár RT8801 RT8801
03.Biolampa SD-956IR - infračervené SD-956IR
04.Biolampa SD-956R - červené svetlo SD-956R
05.JETT Beauty Expert
06.Biolampa SD-956G - zelené svetlo SD-956G
07.Prístroj na Omladenie Pleti Oxy Care Pro DAR0100116
08.Bylinná magnetická maska MEDIWELL Multimedia
09.Prístroj proti vráskam SAFETOX SAFETOX
10.Jett UP5
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Platba vopred UPS kuriérom 3€

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Horské slnko na tvár RT8801 [RT8801]

51,82 €
Horské slnko na tvár RT8801
Málokto asi tuší, akú významnú roľu hrá v našom živote koža. Jej celková plocha sú necelé 2m² a je teda najväčším ľudským orgánom. Koža nie je len naším vonkajším obalom a ochranou proti vonkajším vplyvom. Je tiež dôležitým vylučovacím orgánom. Kožou sa totiž vylučuje voda a niektoré škodliviny. Sú v nej uložené telieska, pomocou ktorých vnímame ako teplo tak tlak i bolesť. V neposlednom rade sa v koži tvorí pôsobením slnečného žiarenia vitamín D.

Rozumné opaľovanie je teda v každom prípade prospešné. Naopak prílišné slnenie má následky opačné. Nedostatok slnka v nás vyvoláva pocity únavy a depresie. Nadmerné slnenie vede k predčasnému starnutiu kože, strate prirodzenej vlhkosti a elasticity. A to je príčinou tvorby vrások. Bohužiaľ, veľmi nepríjemným faktorom je skutočnosť, že kože má obmedzenú schopnosť regenerácie. Inými slovami, všetky poškodenia kože a nešetrné zachádzanie sa veľmi ťažko naprávajú. Kožné problémy, sa však nemusia prejaviť okamžite, ale až po rokoch.

Koža každého človeka reaguje na slnečné lúče individuálne. V zásade však rozdeľujeme typy pokožky na IV druhy- tzv. fototypy.

I- veľmi citlivá- pri slnení vždy sčervenie, nikdy nehnedne- dĺžka slnenia 5-10 minút
II- citlivá- pri slnení vždy sčervenie, hnedne málo- dĺžka slnenia 10-20 minút
II- normálna- pri slnení niekedy sčervenie, dobre hnedne- dĺžka slnenia 20-30 minút
IV- odolná- pri slnení takmer nečervenie, jednoducho hnedne- dĺžka slnenia až 45 minút

Tvárové solárium RT8801Zhnednutie kože je spôsobené tvorbou kožného farbiva melanínu, ktorý je prirodzeným ochranným filtrom, schopným pohltiť niektoré zložky slnečného žiarenia. Čím menšia je schopnosť tvoriť melanín, tým väčšie je riziko poškodenia kože. Slnečné žiarenie samo o sebe nie je škodlivé. Nebezpečné je UV žiarenie, ktoré obsahuje tri zložky - typ A, typ B a typ C. Tieto lúče prenikajú do všetkých vrstiev pokožky. Sú filtrované iba v ozónovej vrstve atmosféry, ktorej stav nie je práve ideálny a veľmi sa mení. Sčervenanie nás upozorňuje, že sme pobyt na slnku prehnali.

Na druhú stranu, my ženy veľmi dobre vieme, ako nám také krásne opálenie svedčí. Preto teraz máme možnosť využiť opaľovanie pomocou špeciálneho opaľovacieho solária. Opaľovanie s ním je zdravé a máme ho plne pod kontrolou. Pokiaľ teda dodržíme návod na to, ako správne zachádzať s týmto soláriom, budeme si môcť užívať celoročné opálenie. Už sa nám nikdy nestane, že cez zimu sa nám z tváre vytratí ta nádherná farba, ktorú sme v lete tak prácne získali. Už sa nám nemusí stať, že by sa nám spálila koža alebo nos na prvom ostrejšom jarnom slniečku.

Tvárové solárium RT8801Tvárové solárium RT8801 je vyrobené z pekného a odolného bieleho plastu, do ktorého sú vsadené štyri 15W UV elektronické žiarovky. V základnom balení sú i dva páry ochranných okuliarov, ktoré chránia váš zrak. Solárium je i napriek svojmu tvaru veľmi stabilné v oboch polohách. Prístroj je vybavený vkusnými ovládacími kolieskami pre nastavenie dĺžky opaľovania. Vzhľadom k jednoduchosti ovládania tu nie je žiadny nadbytočný displej, ktorý by ukazoval to isté ako ručička časovacieho kolieska. Zariadenie funguje na 230V, 50Hz, takže nepotrebujete žiadne batérie. Vďaka svojim rozmerom sa môže tvárové solárium stať vašim spoločníkom na cestách.

Použitie solária
Solárium na tvár je určené na opaľovanie pokožky a to obzvlášť na tvári. Je výkonný a napriek tomu veľmi šetrný. Jeho použitie je veľmi jednoduché až intuitívne. Vždy keď sa budete opaľovať, nezabudnite si vziať ochranné okuliare, ktoré sú súčasťou balenia.

Počas opaľovania sa odporúča dodržiavať nasledujúcu schému
Trvanie opaľovacích kúr v minútach pre: typ pleti I typ pleti II typ pleti III a IV
1. kúra- 10(typ 1) 10(typ2) 10(typ3 a4)
Pauza 48 hodín
2. až 10. kúra- 15(typ 1) 20(typ2) 30(typ3 a4)

Záverečné zhrnutie
Solárium na tvár RT 8801 je vhodným doplnkom do každej domácnosti, kde je nejaká žena čo sa chce páčiť svojim opálením nielen v letných mesiacoch. Solárium nájde určite svojich spokojných užívateľov tiež z radov mužov, ktorým ich vzhľad nie je úplne ľahostajný. Vďaka tomuto soláriu budete môcť byť stále krásne opálení a užívať si ho za každého počasia a ročnej doby v pohodlí svojho domova.
Zdielať na: Horské slnko na tvár RT8801 - facebook.com Horské slnko na tvár RT8801 - twitter.com Horské slnko na tvár RT8801 - google.com Horské slnko na tvár RT8801 - digg.com Horské slnko na tvár RT8801 - yahoo.com Horské slnko na tvár RT8801 - squidoo.com
Horské slnko na tvár RT8801  
 
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 30.07.2007 [Podrobné info - Recenzia] [Návod na používanie]
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Masážne kreslo JETT 15 s masážou hlavy a ramien
Masážne kreslo JETT 15 s masážou hlavy a ramien JETT15
1.420,00 €
950,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Masážna podložka s INFRA vyhrievaním JETT 1001
Masážna podložka s INFRA vyhrievaním JETT 1001
89,00 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

» Ďalšie info o produktoch pre oblasť "Hlava-Tvár"
» Tovar rovnakého určenia
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný biolampa body brucho celé chodidlá chrbát digitálny drogový elastický hialurofrax hlava hydrojett jett kreslo lakeť lampa magnetický masážna masážne masážny matrac osobná podložka posilňovací profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna stroj svetlo telo terapeutická test tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový vaňa veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač Čistička
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu