www.zdravie-sk.eu > PRÍSTROJE PRE KOZMETIKU A DERMATOLÓGIU > Ošetrenie kyselinou hialuronovou > Hialurofrax III.generácie trolley > HIALUROFRAX Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Hialurofrax III.generácie trolley [HIALUROFRAX]

Info o cene telefonicky
Hialurofrax III.generácie trolley
Laserové ošetrenie kyselinou hyalurónovou HialuroFrax je taliansky patent v oblasti aplikácie kyseliny hyalurónovej do kože. Jedná sa o prvé zariadenie na svete, ktoré umožňuje ako neinvazívnu aplikáciu kyseliny hyalurónovje do kože, ako aj cielené pôsobenie na jednotlivé vrásky za pomoci špeciálne vytvoreného systému veľmi tenkých ihiel.
Kyselina hyalurónová - spája kolagénové a elastínové vlákna v podkoží. Tiež na seba viaže molekuly vody a vďaka tomu je pokožka veľmi hladká.
Laserové ošetrenie kyselinou hyalurónovou HialuroFrax je vhodné pre všetky typy pleti a pre všetky vekové skupiny klientov.

Laserové ošetrenie kyselinou hyalurónovou HialuroFrax využíva kombináciu dvoch technológií počas jedného ošetrenia :
- Diódový laser
- FraxPen
 
Diódový laser
Diodový laser umožňuje nanomolekulám kyseliny hyalurónovej preniknúť do kože.
Diódový laser má tiež biostimulačné vlastnosti – kožné bunky sú vďaka jeho pôsobeniu stimulované k rýchlej a účinnej regenerácii. Fibroblasty sú stimulované k produkcii kolagénových vláken.
Jedná sa o metódu, ktorá zaisťuje dlhotrvajúce účinky – odstraňuje vrásky, obnovuje hladkosť pokožky, zlepšuje stav a vzhľad kože.

FraxPen sa používa na regeneráciu a zlepšenie vzhľadu pleti, k celkovému omladeniu a hĺbkovej hydratácii pleti. Spoločné pôsobenie Intradermálnej injekcie a kyseliny hyalurónovej, zlepšuje cirkuláciu v podkoží. Koža je hydratovaná, vrásky sú vyplnené a pleť vyzerá mladšia. Nanokonštrukcia molekúl kyseliny hyalurónovej spolu s precíznou prácou FraxPenu zaručujú okamžitý a dlhotrvajúci efekt, tzn. linky a vrásky sú vyplnené a koža hydratovaná.
 
Laserové ošetrenie kyselinou hyalurónovou HialuroFrax sa najčastejšie používa pri riešení týchto problémov pleti :
- dehydratácia pleti, suchá koža
- chýbajúca elasticita kože
- viditeľné a hlboké vrásky
- celkový zlý stav pokožky
- ochabnutá pleť v okolí očí
 

HIALUROFRAXTechnológia Hialurofrax bola navrhnutá tak, aby ju mohli používať nielen lekári, ale tiež kozmetičky.
 


Ako pracuje Laserové ošetrenie kyselinou hyalurónovou HialuroFrax:
HIALUROFRAX 
- Veľkosť molekuly kyseliny hyalurónovej je 75 mikrónov. Veľkosť kožných pórov je približne 40 mikrónov. Je teda nemožné, aby molekuly kyseliny hyalurónovej prenikli pod kožu. Jediná možnosť teda je, za pomoci injekcie vstreknúť kyselinu hyalurónovú priamo pod kožu.- Pre ošetrenie pokožky HialuroFraxem boli molekuly kyseliny hyalurónovej upravené pomocou nanotechnológie. (tzn. veľké molekuly kyseliny hyalurónovej boli rozdelené na menšie a zapuzdrené do nanočastíc.) V tejto podobe môžu ľahšie a hlbšie prestupovať do kože. Nanokapsule zároveň chránia kyselinu hyalurónovú proti poškodeniu a modifikácii, ku ktorým môže dôjsť v priebehu prieniku pokožkou.- Pôsobením laseru vonkajšia membrána nanokapsule zničená a uvoľnené malé čiastočky kyseliny hyalurónovej sa môžu opäť zlúčiť do prirodzenej veľkosti molekuly kyseliny hyalurónovej. Novo zlúčené molekuly vďaka svojej veľkosti nemôžu prestupovať hlbšie a zostávajú v kožnej vrstve.- Kyselina hyaluróová má schopnosť na seba viazať molekuly vody. Jedna molekula kyseliny hyalurónovej je schopná na seba naviazať minimálne 250 molekúl vody, čím zaisťuje správny stupeň hydratácie a zároveň hrá dôležitú roľu v vyplnení hlbokých vrások. Správny stupeň zvlhčenia pokožky má vplyv na jej celkový stav.
 

Spôsoby ošetrenia
- Soft systém – aplikácia kyseliny hyalurónovej iba za pomoci diódového laseru – je to najlepšie hydratačné ošetrenie pleti za pomoci kozmetických prípravkov, ktoré sú pripravené za pomoci nano-technológie. Ošetrenie je vhodné pre všetky vekové skupiny.
- Frax systém – táto metóda je určená pre klientov s viditeľnými a hlbokými vráskami . Toto ošetrenie je cielene zamerané na hĺbkovú hydratáciu pokožky a rýh hlbokých vrások. Frax systém môžeme rozdeliť ďalej na dve metódy:
- plytká aktivácia ihlami - táto metóda stimuluje kožu k rýchlej regenerácii. Patent formule prípravku používaného k ošetreniu dáva záruku dlhotrvajúceho účinku.
- hlboká aktivácia ihlami - vďaka tejto metóde môžeme pôsobiť na hlbšie vrstvy pokožky a stimulovať fibroblasty k produkcii kolagénových vláken = pokožka vyzerá mladšia a je vypnutá.
 Postup ošetrenia (Preklad k inštruktážnemu videu)
- 1.Príprava pokožky na ošetrenie Hialurofraxem – Pokožku vyčistíme neokluzívnou čistiacou penou a následne umyjeme teplým obkladom. Pokožka musí zostať dokonale suchá.

- 2. Prvé laserové ošetrenie – Nasadiť ochranné okuliare (ošetrujúci personál i klient)! Pracujeme na suchej pokožke tváre, ktorú si rozdelíme na štyri oblasti. Každú oblasť masírujeme za pomoci diódového laseru po dobu 2 minút.

- 3. Druhé laserové ošetrenie s aplikáciou Nanocell Hyaluroacid Short + Long Chain Photoformula Ampule – Pokožku tváre si rozdelíme na šesť oblastí a každú masírujeme po dobu 3 minút za pomoci diódového laseru. Potom aplikujeme ampulku s kyselinou hyalurónovou na každú oblasť. Tempo by malo byť plynulé.

- 4. Následné ošetrenie diódovým laserom – Tvár si rozdelíme na štyri časti. Každú masírujeme po dobu 4 minút. Aplikujeme obsah ampulky s kyselinou hyalurónovou a vykonáme jemnú masáž diódovým laserom v oblasti viditeľných vrások.

- 5. Použitie FraxPenu na hlboké vrásky s kyselinou hyalurónovou – Aplikujte kyselinu hyalurónovú na najviditeľnejšie vrásky v tvári. A zapracujte pomocou FraxPenu. Hlava FraxPenu je opatrená 12 ultratenkými ihličkami, ktorými je kyselina hyalurónová zavedená pod kožu. Personál tento zákrok musí vykonávať v rukaviciach a na každé ošetrenie použiť novú hlavu.

- experiment s balónikom – Ako môžeme vidieť, balónik pri pôsobení FraxPen nepraskne = ultra tenké ihličky neponičia pokožku, iba ju stlačia.

- 6. Ukľudenie pokožky pomocou Aktive Lift Mask – Okluzívna Aktive Lift Maska sa ľahko pripravuje. Napomáha redukovať červené škvrnky, ktoré vznikajú po ošetrení ihličkami FraxPenu. Masku necháme pôsobiť 20 minút a potom jednoduchým spôsobom odstránime.

- 7. Aplikácia stabilizačného Hialurofrax Protection Cream – Finálnym stupňom celého ošetrenia je aplikácia stabilizačného krému.
  
Príprava na ošetrenie - Laserové ošetrenie kyselinou hyalurónovou HialuroFrax
- Klient musí vypiť minimálne 2 litre vody/deň
- Klient sa nesmie niekoľko dní pred ošetrením opaľovať
- Klient nesmie používať žiadnu okluzívnu kozmetiku
  
Kontraindikácie - Laserové ošetrenie kyselinou hyalurónovou HialuroFrax:
• Neoplázia (nádor, rakovina).
• Tehotenstvo a kojenie.
• Porucha štítnej žľazy.
• Cukrovka.
• Vírusová, bakteriálna či plesňová infekcia.
• Fotosenzitívne lieky.
• Porušená pokožka v ošetrovanej oblasti, nové jazvy.
• Lupienka.
• Tendencia k tvorbe keloidov.
  
Príslušenstvo na dokúpenie:

- sada prípravkov pre 6 ošetrení
- stabilizačný krém Hialurofrax Protection

 
Zdielať na: Hialurofrax III.generácie trolley - facebook.com Hialurofrax III.generácie trolley - twitter.com Hialurofrax III.generácie trolley - google.com Hialurofrax III.generácie trolley - digg.com Hialurofrax III.generácie trolley - yahoo.com Hialurofrax III.generácie trolley - squidoo.com
Hialurofrax III.generácie trolley Hialurofrax III.generácie trolley   Hialurofrax III.generácie trolley Hialurofrax III.generácie trolley
Hialurofrax III.generácie trolley Hialurofrax III.generácie trolley   Hialurofrax III.generácie trolley Hialurofrax III.generácie trolley
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 06.02.2012 [Návod na používanie]
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Masážne kreslo JETT 15 s masážou hlavy a ramien
Masážne kreslo JETT 15 s masážou hlavy a ramien JETT15
1.420,00 €
950,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Masážny elektrostimulačný prístroj VIVAMAX
Masážny elektrostimulačný prístroj VIVAMAX
59,00 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

» Ďalšie info o produktoch pre oblasť "Hlava-Tvár"
» Tovar rovnakého určenia
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný biolampa body brucho celé chodidlá chrbát digitálny drogový elastický hialurofrax hlava jett jett1 jett2 kreslo lampa magnetický masážna masážne masážny matrac osobná podložka posilňovací profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna stroj svetlo telo teplomer test tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový vaňa veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač Čistička
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu