www.zdravie-sk.eu > PRÍSTROJE PRE KOZMETIKU A DERMATOLÓGIU > Ošetrenie kyselinou hialuronovou > HIALUROFRAX III. generácie + PLAZMAFRAX > HIALUROFRAX table Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu TOP 10 Bestsellers
01.HIALUROFRAX III. generácie + PLAZMAFRAX HIALUROFRAX table
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

HIALUROFRAX III. generácie + PLAZMAFRAX [HIALUROFRAX table]

Info o cene telefonicky
HIALUROFRAX III. generácie + PLAZMAFRAX
Laserové ošetrenie kyselinou hyalurónovou HialuroFrax je taliansky patent v oblasti aplikácie kyseliny hyalurónovej do kože. Jedná sa o prvé zariadenie na svete, ktoré umožňuje ako neinvazívnu aplikáciu kyseliny hyalurónovje do kože, ako aj cielené pôsobenie na jednotlivé vrásky za pomoci špeciálne vytvoreného systému veľmi tenkých ihiel.
Kyselina hyalurónová - spája kolagénové a elastínové vlákna v podkoží. Tiež na seba viaže molekuly vody a vďaka tomu je pokožka veľmi hladká.
Laserové ošetrenie kyselinou hyalurónovou HialuroFrax je vhodné pre všetky typy pleti a pre všetky vekové skupiny klientov.

Laserové ošetrenie kyselinou hyalurónovou HialuroFrax využíva kombináciu troch technológií počas jedného ošetrenia :
- Diódový laser
- FraxPen
- PlazmaFrax
 
Diódový laser
Diodový laser umožňuje nanomolekulám kyseliny hyalurónovej preniknúť do kože.
Diódový laser má tiež biostimulačné vlastnosti – kožné bunky sú vďaka jeho pôsobeniu stimulované k rýchlej a účinnej regenerácii. Fibroblasty sú stimulované k produkcii kolagénových vláken.
Jedná sa o metódu, ktorá zaisťuje dlhotrvajúce účinky – odstraňuje vrásky, obnovuje hladkosť pokožky, zlepšuje stav a vzhľad kože.

FraxPen
používa sana regeneráciu a zlepšenie vzhľadu pleti, k celkovému omladeniu a hĺbkovej hydratácii pleti. Spoločné pôsobenie Intradermálnej injekcie a kyseliny hyalurónovej, zlepšuje cirkuláciu v podkoží. Koža je hydratovaná, vrásky sú vyplnené a pleť vyzerá mladšia. Nanokonštrukcia molekúl kyseliny hyalurónovej spolu s precíznou prácou FraxPenu zaručujú okamžitý a dlhotrvajúci efekt, tzn. linky a vrásky sú vyplnené a koža hydratovaná.

PlazmaFrax
Hlavica prístroja PlazmaFrax je ideálny spôsob, akým dosiahnuť rejuvenáciu pleti a znovuobnovenie jej zdravia a vitality. Ošetrenie je založené na využití plazmy – elektrického oblúku so špeciálnymi parametrami a selektívneho elektrického prúdu.
Vďaka aplikácii týchto technológií prostredníctvom špeciálnych hlavíc potiahnutých zlatom dokážeme bezdotykovým spôsobom odstrániť staré vrstvy epidermis a tým pádom zlepšiť priepustnosť pokožky a vstrebávania aktívnych zložiek kozmetických prípravkov. Vďaka tomuto prístroju je tiež možné stimulovať fibroblasty k vyššej produkcii kolagénu a selektívne ošetrovať jednotlivé problémy pleti, napríklad vrásky.
Plazma je skupenstvo podobné plynu, v ktorom je určitá časť častíc ionizovaná. Obsahuje nabité častice: pozitívne ióny a negatívne elektróny alebo ióny. Ako celok je však plazma elektricky neutrálna.
V priebehu starnutia naše pleťové bunky strácajú svoju pôvodnú vitalitu (mení sa rovnováha medzi zápornými a kladnými iónmi. S postupom času tak regeneračné procesy pleti trvajú dlhšiu dobu. Plazma pomáha znovunastoliť energetickú štruktúru buniek a tým pádom spomaľuje starnutie a eliminuje jeho príznaky.
Je tiež dokázané, že plazma je veľmi efektívny prostriedok redukujúci baktérie v pokožke, pretože vďaka svojim unikátnym vlastnostiam dokáže preniknúť hlboko do pokožky.


 
Laserové ošetrenie kyselinou hyalurónovou HialuroFrax sa najčastejšie používa pri riešení týchto problémov pleti :
- dehydratácia pleti, suchá koža
- chýbajúca elasticita kože
- viditeľné a hlboké vrásky
- celkový zlý stav pokožky
- ochabnutá pleť v okolí očí
- ošetrenie akné
- lifting pletiHIALUROFRAXTechnológia Hialurofrax bola navrhnutá tak, aby ju mohli používať nielen lekári, ale tiež kozmetičky.
 


Ako pracuje Laserové ošetrenie kyselinou hyalurónovou HialuroFrax:
HIALUROFRAX 
- Veľkosť molekuly kyseliny hyalurónovej je 75 mikrónov. Veľkosť kožných pórov je približne 40 mikrónov. Je teda nemožné, aby molekuly kyseliny hyalurónovej prenikli pod kožu. Jediná možnosť teda je, za pomoci injekcie vstreknúť kyselinu hyalurónovú priamo pod kožu.- Pre ošetrenie pokožky HialuroFraxom boli molekuly kyseliny hyalurónovej upravené pomocou nanotechnológie. (tzn. veľké molekuly kyseliny hyalurónovej boli rozdelené na menšie a zapuzdrené do nanočastíc.) V tejto podobe môžu ľahšie a hlbšie prestupovať do kože. Nanokapsule zároveň chránia kyselinu hyalurónovú proti poškodeniu a modifikácii, ku ktorým môže dôjsť v priebehu prieniku pokožkou.- Pôsobením laseru je vonkajšia membrána nanokapsule zničená a uvoľnené malé čiastočky kyseliny hyalurónovej sa môžu opäť zlúčiť do prirodzenej veľkosti molekuly kyseliny hyalurónovej. Novo zlúčené molekuly vďaka svojej veľkosti nemôžu prestupovať hlbšie a zostávajú v kožnej vrstve.- Kyselina hyaluróová má schopnosť na seba viazať molekuly vody. Jedna molekula kyseliny hyalurónovej je schopná na seba naviazať minimálne 250 molekúl vody, čím zaisťuje správny stupeň hydratácie a zároveň hrá dôležitú roľu v vyplnení hlbokých vrások. Správny stupeň zvlhčenia pokožky má vplyv na jej celkový stav.
 

Spôsoby ošetrenia
- Soft systém – aplikácia kyseliny hyalurónovej iba za pomoci diódového laseru – je to najlepšie hydratačné ošetrenie pleti za pomoci kozmetických prípravkov, ktoré sú pripravené za pomoci nano-technológie. Ošetrenie je vhodné pre všetky vekové skupiny.
- Frax systém – táto metóda je určená pre klientov s viditeľnými a hlbokými vráskami . Toto ošetrenie je cielene zamerané na hĺbkovú hydratáciu pokožky a rýh hlbokých vrások. Frax systém môžeme rozdeliť ďalej na dve metódy:
- plytká aktivácia ihlami - táto metóda stimuluje kožu k rýchlej regenerácii. Patent formule prípravku používaného k ošetreniu dáva záruku dlhotrvajúceho účinku.
- hlboká aktivácia ihlami - vďaka tejto metóde môžeme pôsobiť na hlbšie vrstvy pokožky a stimulovať fibroblasty k produkcii kolagénových vláken = pokožka vyzerá mladšia a je vypnutá.
 Postup ošetrenia (Preklad k inštruktážnemu videu)
- 1.Príprava pokožky na ošetrenie Hialurofraxem – Pokožku vyčistíme neokluzívnou čistiacou penou a následne umyjeme teplým obkladom. Pokožka musí zostať dokonale suchá.

- 2. Prvé laserové ošetrenie – Nasadiť ochranné okuliare (ošetrujúci personál i klient)! Pracujeme na suchej pokožke tváre, ktorú si rozdelíme na štyri oblasti. Každú oblasť masírujeme za pomoci diódového laseru po dobu 2 minút.

- 3. Druhé laserové ošetrenie s aplikáciou Nanocell Hyaluroacid Short + Long Chain Photoformula Ampule – Pokožku tváre si rozdelíme na šesť oblastí a každú masírujeme po dobu 3 minút za pomoci diódového laseru. Potom aplikujeme ampulku s kyselinou hyalurónovou na každú oblasť. Tempo by malo byť plynulé.

- 4. Následné ošetrenie diódovým laserom – Tvár si rozdelíme na štyri časti. Každú masírujeme po dobu 4 minút. Aplikujeme obsah ampulky s kyselinou hyalurónovou a vykonáme jemnú masáž diódovým laserom v oblasti viditeľných vrások.

- 5. Použitie FraxPenu na hlboké vrásky s kyselinou hyalurónovou – Aplikujte kyselinu hyalurónovú na najviditeľnejšie vrásky v tvári. A zapracujte pomocou FraxPenu. Hlava FraxPenu je opatrená 12 ultratenkými ihličkami, ktorými je kyselina hyalurónová zavedená pod kožu. Personál tento zákrok musí vykonávať v rukaviciach a na každé ošetrenie použiť novú hlavu.

- experiment s balónikom – Ako môžeme vidieť, balónik pri pôsobení FraxPen nepraskne = ultra tenké ihličky neponičia pokožku, iba ju stlačia.

- 6. Ukľudenie pokožky pomocou Aktive Lift Mask – Okluzívna Aktive Lift Maska sa ľahko pripravuje. Napomáha redukovať červené škvrnky, ktoré vznikajú po ošetrení ihličkami FraxPenu. Masku necháme pôsobiť 20 minút a potom jednoduchým spôsobom odstránime.

- 7. Aplikácia stabilizačného Hialurofrax Protection Cream – Finálnym stupňom celého ošetrenia je aplikácia stabilizačného krému.

Intenzívna fáza ošetrenia – ošetrenie hlbokých vrások a začiatok terapie – klientka by mala toto ošetrenie podstúpiť 2x týždenne, ošetrenie s použitím FraxPen 1x týždenne (doporučená dávka intenzívnych ošetrení je 6)
Výsledný efekt vydrží až 5 mesiacov.
Na predĺženie efektu sa odporúča opakovať ošetrenie 1x mesačne.

Neustály pokrok technológie Hialurofrax umožnil rozšírenie druhov ošetrení diódovým laserom. V tejto chvíli prístroj Hialurofrax dokáže poskytnúť kvalitný lifting pleti a efektívne ošetrenie akné.

Ošetrenie Nanolift gél - Inovatívna liftingová procedúra so silne regeneračným účinkom. Po tomto ošetrení je pleť nádherné vypnutá a omladená. Špeciálne zloženie prípravkov efektívne zvyšuje hydratáciu a stimuluje pleť k intenzívnej regenerácii. Procedúra Nanolift Gél zaručuje vysoko efektívny lifting, pružnosť a mladistvý vzhľad vašej pleti. Efekt je viditeľný už po prvom ošetrení.

HIALUROFRAX


Anti Propionibacterium Acne-Photo NanoFormula – Ošetrenie, ktoré obsahuje antibakteriálne a čistiace látky je určené pre pleť so zvýšenou sekréciou kožného mazu a ku zvýšenej tvorbe komedónov. Táto procedúra zaručuje viditeľnú redukciu akné, škvrniek a mazových žliaz. Zároveň zaručuje optimálnu hydratáciu pokožky.

 

HIALUROFRAX

 
Príprava na ošetrenie - Laserové ošetrenie kyselinou hyalurónovou HialuroFrax
- Klient musí vypiť minimálne 2 litre vody/deň
- Klient sa nesmie niekoľko dní pred ošetrením opaľovať
- Klient nesmie používať žiadnu okluzívnu kozmetiku
  
Kontraindikácie - Laserové ošetrenie kyselinou hyalurónovou HialuroFrax:
- neoplázia (nádor, rakovina)
- tehotenstvo a kojenie
- poruchy štítnej žľazy
- diabetes
- vírusové, bakteriálne a plesňové infekcie
- čerstvé jazvy a porušená koža v oblasti ošetrenia
- lupienka
- sklon ku keloidným jazvám (zvýšené bujnenie väziva v jazve)
- užívanie fotosenzitívnych liekov (citlivosť na slnečné žiarenie)

  
Príslušenstvo na dokúpenie:

- sada prípravkov pre 6 ošetrení
- stabilizačný krém Hialurofrax Protection

 
Zdielať na: HIALUROFRAX III. generácie + PLAZMAFRAX - facebook.com HIALUROFRAX III. generácie + PLAZMAFRAX - twitter.com HIALUROFRAX III. generácie + PLAZMAFRAX - google.com HIALUROFRAX III. generácie + PLAZMAFRAX - digg.com HIALUROFRAX III. generácie + PLAZMAFRAX - yahoo.com HIALUROFRAX III. generácie + PLAZMAFRAX - squidoo.com
HIALUROFRAX III. generácie + PLAZMAFRAX HIALUROFRAX III. generácie + PLAZMAFRAX   HIALUROFRAX III. generácie + PLAZMAFRAX HIALUROFRAX III. generácie + PLAZMAFRAX
HIALUROFRAX III. generácie + PLAZMAFRAX HIALUROFRAX III. generácie + PLAZMAFRAX   HIALUROFRAX III. generácie + PLAZMAFRAX HIALUROFRAX III. generácie + PLAZMAFRAX
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 14.05.2011 [Návod na používanie]
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Vyhrievané rukavice s infra žiarením GH-75D
Vyhrievané rukavice s infra žiarením GH-75D GH-75D
70,33 €
29,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Magnetický  bedrový pás eleastický
Magnetický bedrový pás eleastický
16,00 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

» Ďalšie info o produktoch pre oblasť "Hlava-Tvár"
» Tovar rovnakého určenia
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný brucho celé chodidlá chrbát digitálny elastický glukomer hialurofrax hlava hydrojett jett jett1 kreslo lýtka magnetický masáž masážna masážne masážny matrac osobná podložka posteľ profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna starjett svetlo telo tens teplomer terapeutický terapia tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový vaňa veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu