www.zdravie-sk.eu > MASÁŽE A MASÁŽNE PRÍSTROJE > Masážne prístroje TENS > Elektro-stimulačný prístroj na chudnutie GYMTONIX DUO > GYMTONIX DUO Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu TOP 10 Bestsellers
01.Náhradné elektródy pre TENS AK-2000III AK-2000ELEKT - 2 ks
02.Masážny prístroj TENS - AK-2000III AK-2000-III
03.Elektro-stimulačný prístroj na chudnutie GYMTONIX DUO GYMTONIX DUO
04.Náhradná elektróda pre masážny prístroj TENS & EMS HD2 HD2 ELEKTROD
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Platba vopred UPS kuriérom 3€

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Elektro-stimulačný prístroj na chudnutie GYMTONIX DUO [GYMTONIX DUO]

33,30 €
Elektro-stimulačný prístroj na chudnutie GYMTONIX DUO
• Zhoďte nadbytočné kila na bruchu a stehnách.
• Skvelý spôsob na precvičovanie brušných svalov – stačí iba 10 minút denne a dosiahnete rovnaký výsledok, ako keby ste urobili 600 sklápačiek.

Rýchle a jednoduché použitie:
• Nasaďte si opasok, zapnite váš prístroj a ste pripravení cvičiť.
• Napájané tromi AAA batériami.
• Tuba s vodivým gélom na vodnej báze.

Mikroprocesorom ovládaný Gymtronix:
• Vytvára elektrické impulzy, ktoré stimulujú nervy cez vodivé vankúšiky a vysoko kvalitné zadné postriebrené plôšky.
• Keď sú nervy podráždené, stimulujú svaly, ktoré sa sťahujú a celý proces je podobný ako pri bežnom cvičení.

Displej:
• Dobre čitateľný displej, ktorý zobrazuje všetky informácie o zvolenom programe, zatiaľ čo cvičíte.

Bezpečný:
• Všetci zdraví dospelí ľudia môžu používať Gymtronix-duo.
• Prístroj nie je určený pre ľudí s ochorením srdca alebo používajúcich kardiostimulátor.

Ako Gymtronix-duo pracuje?
Gymtronix-duo pracuje na princípe E.M.S, t.j. elektrickej svalovej (angl. muscle) stimulácie. Vytvára slabé elektrické pulzy privádzané na kožu elektródami uloženými v neoprénových vankúšikoch. Gymtronix duo vysiela signály nervom, ktoré kontrolujú sťahy svalov a tie sa potom sťahujú a povoľujú. Tieto impulzy boli navrhnuté tak, aby napodobňovali prirodzené nervové signály a tým sa dosiahlo efektívnych a príjemných svalových kontrakcií. Tie sa cyklicky opakujú a tak napodobňujú normálne cvičenie.

GYMTONIX DUOPoužitie
Prístroj Gymtronix môžete použiť dvomi spôsobmi.
- Prvý je pomocou štyroch elektród vychádzajúcich z dvoch drôtikov. Dvojicu elektród položíte na jeden sval a čo najďalej od seba. Budete tak precvičovať sval po celej jeho dĺžke. Výrobca uvádza mapu tela, podľa ktorej zistíte, kam sa presne majú elektródy prikladať. Precvičovať môžete celkom 13 svalových partií. Tie sú uvedené v návode i s popisom, čoho môžete dosiahnuť precvičovaním danej partie. Samotnú výkonnú jednotku dáte do kolísky a zaklapnite o opasok.

- Druhý spôsob je použitie opasku. Opasok má na vonkajšej strane držiak (kolísku) pre hlavnú jednotku a na vnútornej strane vodivé plochy, cez ktoré do vašich svalov privádza impulzy. Môžete tak pri cvičení vykonávať ďalšiu činnosť, celé zariadenie na vás pevne drží a nemáte s ním žiadne starosti. Opasky sa navyše dodávajú dva, kratší si môžete opásať okolo ruky a dlhší okolo pásu. Pokiaľ vám okolo pásu bude väčší opasok krátky, predĺžte ho menším opaskom. Opasky sa takto dajú použiť na obvody v rozmedzí 22 až 220 cm.

Dĺžka používania Gymtronix-duo je maximálne 30 minút pre jednu skupinu svalov, trikrát denne s minimálne 4 hodinovými odstupmi. A 10 minút maximálne dvakrát denne, pokiaľ prístroj používate menej ako jeden týždeň. Ďalšie obmedzenie používania sa týka zápalov a cievnych ochorení, a to hlavne pri hromadení krvných zrazenín. To isté platí pre kŕčové žily.

Funkcie
Gymtronix-duo vyvoláva sťahy svalov pomocou elektrických impulzov. Prístroj má 6 rozličných programov, z ktorých každý vysiela pulzy s inou frekvenciou. Dva z programov počas svojej činnosti frekvenciu menia. Toho môžete využiť pokiaľ prístroj používate dlhšiu dobu a chcete vaše svalstvo stále viac namáhať. Keď sú svaly dráždené stále v rovnakých intervaloch, časom si na to zvyknú a nenamáhajú sa toľko. Prístroj však frekvenciu obmieňa, svaly stále mätie a nedá im oddýchnuť. Každému však chvíľu trvá, kým si jeho telo na tento druh tréningu zvykne a preto má prístroj i program pre začiatočníkov. Ten strieda vysielanie impulzov s krátkymi pauzami.

Každý program trvá 10 minút. Pokiaľ prístroj vypnete počas cvičenia, program sa uloží do pamäte a pri ďalšom zapnutí bude aktívny posledný použitý program.

Na určovanie náročnosti tréningu slúži menenie intenzity impulzov. Stupňov intenzity je celkom 25.
Obsiahnutá je i bezpečnostná funkcia, ktorá zníži intenzitu prístroja na nulu pokiaľ jednotka nemá kontakt s telom. Predchádza sa tak nepríjemnostiam s chytaním z tela náhodne odpadnutých elektród. Keď prístroj ďalej nemá kontakt s telom, intenzita je na nule a nie je inak používaný, sám sa vypne.

Tlačidlá a displej
Tlačidlá sú na prístroji 3. Prostredné slúži na zapínanie, vypínanie pokiaľ ho stlačíte na 3 sekundy. Ak je prístroj zapnutý, ľahkým stlačením tohto tlačidla činnosť Gymtronixu pozastavíte. Tlačidlo napravo slúži na zvyšovanie alebo znižovanie intenzity. Posledné tlačidlo na ľavej strane mení programy alebo jeho podržaním uzamknete ovládanie prístroja.

Displej je umiestnený na vrchnej strane prístroja, aby bol viditeľný pri cvičení s opaskom. Je jednoduchý a poskytuje vám všetky prevádzkové informácie o prístroji t.j. zvolený program, intenzitu, uzamknutie tlačidiel, stav batérií, prípadné pozastavenie a zostávajúci čas do konca programu.

Súčasti balenia
Okrem častí na obrázku, výrobca dodáva tiež plastovú tašku so zipsom, ktorá je určená na úschovu elektród. Tie sú ešte umiestnené na PVC štítku, čím sa zabraňuje ich poškodeniu. Dodávané sú tiež 3 AAA batérie pre napájanie prístroja. V balení ďalej nájdete vodivý vankúšik, ktorý je priložený z vnútornej strany opasku, vyššie zmienený kratší opasok a návod na použitie.
Pretože bolo nezvratne preukázané, že miecha, ktorá je najviac citlivá na elektrický prúd je krytá stavcami chrbtice s vysokým elektrickým odporom, je možné ustúpiť od pôvodných veľmi striktných obmedzení použitia prístroja na krku a hlave. I tu je možné prístroj používať, ale len v najnižších intenzitách.
Zdielať na: Elektro-stimulačný prístroj na chudnutie GYMTONIX DUO - facebook.com Elektro-stimulačný prístroj na chudnutie GYMTONIX DUO - twitter.com Elektro-stimulačný prístroj na chudnutie GYMTONIX DUO - google.com Elektro-stimulačný prístroj na chudnutie GYMTONIX DUO - digg.com Elektro-stimulačný prístroj na chudnutie GYMTONIX DUO - yahoo.com Elektro-stimulačný prístroj na chudnutie GYMTONIX DUO - squidoo.com
 
 
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 12.10.2007 [Návod na používanie]
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Masagemate VARIO II De luxe INFRAred vyhrievanie
Masagemate VARIO II De luxe INFRAred vyhrievanie Swiss
112,00 €
78,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »

Masážna Pomôcka s Infračerveným LED InnovaGoods 28W Sivobiela
22,50 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

» Ďalšie info o produktoch pre oblasť "Celé telo"
» Tovar rovnakého určenia
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
analyzátor antidekubitný biolampa body brucho celé chodidlá chrbát digitálny drogový elastický hialurofrax hlava jett jett1 jett2 kreslo lampa magnetický masážna masážne masážny matrac osobná podložka posilňovací profesionálna profesionálny prístroj ruky rádiofrekvenčný sada sauna stroj svetlo telo test tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač Čistička
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu