www.zdravie-sk.eu > PRÍSTROJE PRE KOZMETIKU A DERMATOLÓGIU > CRYOWAVE kryolipolýza s rázovou vlnou > CRYOWAVE Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu TOP 10 Bestsellers
01.HIALUROFRAX III. generácie + PLAZMAFRAX HIALUROFRAX table
02.Profesionálna masážna vaňa HYDROJETT-1 HYDROJETT-1
03.Rolletic Original - Classic PRO PRO
04.Teeth whitening gel 10 ml
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

CRYOWAVE kryolipolýza s rázovou vlnou [CRYOWAVE]

31.444,00 €
CRYOWAVE kryolipolýza s rázovou vlnou
Přístroj CRYOWAVE kryolipolýza s rázovou vlnou je určen ke klinickému ošetření celulitidy, strií, lymfatické kongesce, ochablých svalů a jiných problému.

CRYOWAVE kryolipolýza s rázovou vlnou provádí ošetření indikací pomocí radiálních, pneumaticky generovaných, nízkoenergetických akustických vln (nazývaných také nárazové vlny) nebo tlakových impulsů.

CRYOWAVE kryolipolýza s rázovou vlnou je generátor balistických nárazových vln vytvořených za pomoci stlačeného vzduchu. Součástí přístroje jsou vysoce přesné balistické komponenty v aplikátoru generujícím vlny. Pohyb a hmotnost projektilu zrychlenému stlačeným vzduchem produkují kinetickou energii, která je pak proměněna ve zvukovou energii v momentě, kdy se projektil setká s nehybným povrchem (nárazový přenašeč - transmiter). Akustický puls je pak převeden přímo do cílové tkáně.

Tyto vlny jsou pak fyzicky klasifikovány jako radiální nárazové vlny. Aplikovaný tlakový impuls se pak v tkáni výrazně šíří a v okolí tkáně vyvolává terapeutický efekt.

Základní informace
Celý systém je realizován pomocí dvojice designově a programově propojených přístrojů Cryojett a Shockjett.

Tato metoda umožnuje rychlejší redukci podkožního tuku pomocí synergického používání thermo-kryolipolýzy /Thermocryolipide-ochranná známka ve vlastnictví firmy Compex spol. s r.o./ s následnou aplikací rázové vlny. Vycházíme z mnoha klinických studií provedených po celém světě, například studie Zeltiq-Zimmer a studie Ferrara, de Francesca a Catalda. V těchto studiích bylo dokázáno, že celková účinnost kryolipolýzy a výsledný efekt je mnohonásobně vyšší díky následné aplikaci akustické rázové vlny, která nejen výrazně urychluje rozpad tukových buněk, ale zároveň stimuluje novotvorbu kolagenu a vypíná pokožku. Také v současné době provádíme vlastní studii, kde předpokládáme dvojnásobné zrychlení redukce adipocytů.

Thermocryolipide
Obecně je známé, že buňka tukové tkáně je mnohonásobně citlivější na chlad než buňky ostatních tkání. Po působení chladu, teplotních šoků a elektrostimulace dochází v průběhu týdne k rozvoji zánětu v tukové tkáni. Zhruba měsíc po aplikaci dochází k útlumu zánětlivé reakce. Adipocyty jsou v tomto okamžiku na pokraji své buněčné smrti a je zahájeno jejich odstranění imunitním systémem.

Metoda Thermocryolipide byla prokázána klinickými studiemi od prof. MUDr. Petr Dobšáka CSc a MUDr. Matúše Barana.

Přístroj disponuje čtyřmi příložnými aplikátory s elektrodami pro elektrostimulaci. Doba ošetření je 60 minut. Každá elektroda je vybavena speciálním ve světě unikátním mikropočítačem s termistory, který udrží aplikační teplotu v bezpečném rozmezí 4-39,5 stupňů celsia.

Uvolněná energie je zpracována v metabolismu tuků, proto je nutné se pro dobrý výsledek po doporučenou dobu po ošetření dostat do kalorického deficitu (pohybem- alespoň 30 minut denně, úpravou životosprávy). Samozřejmě důležitý je i pitný režim cca 2-2,5 l denně. Pokud dojde k nárůstu hmotnosti, terapie nemůže být logicky účinná, protože tělo uvolněnou energii spolu s kalorickým přebytkem, který klient přijal nadbytečnou stravou, uloží do ostatních tukových zásob.

Indikace ošetření
Přístroj se zaměřuje zejména na ošetření kosmetických a medicínských problémů spojených s přibýváním věků a způsobených nesprávnou životosprávou. Mezi hlavní problémy, které dokáže řešit, patří:

Ošetření celulitidy - Vhodné pro celulitidu I-III v oblasti stehen, břicha, boků a hýždí
Ošetření lymfatické kongesce - Podporuje proudění krve a zlepšuje metabolismus
Ošetření slabosti svalů a pojivových vaziv - Zpevňuje slabé svaly a pojivové vazivo v různých částech těla, vyhlazuje pokožku
Ošetření nepravidelnosti svalů po liposukci
Ošetření strií
Pomocí přístroje lze ošetřovat jak břicho, boky, hýždě, stehna či pas, tak například paže či jiné problémové partie.

Doporučená sezení
Doporučuje se cyklus 10 sezení (dvakrát týdně po dobu 5 týdnů)
Sezení trvá 15-20 minut v závislosti na stavu ošetřované oblasti
Pacient zaznamená výrazné vylepšení stavu celulitidy obzvlášť po 4 týdnech od posledního sezení. Zlepšení stavu trvá až 3 měsíce po posledním sezení.
Celkový efekt je výrazné zlepšení stavu celulitidy. Je možné dodání balíčků obsahujících jídelníček a cvičební program, které vám pomohou s odbouráním tuku a posilněním svalů.
Samotné použití přístroje
Přístroj sestává z dvou hlavních částí: hlavní jednotky a rukojetě. Hlavní jednotka je v podstatě počítačem řídícím celé ošetření. Prostřednictvím přehledného dotykového displeje, kterým disponuje, můžete nastavit jednotlivé parametry ošetření (místo ošetření, specifický problém, tlak, rychlost, typ transmiteru), takže ošetření můžete vždy přizpůsobit dle požadavků a citlivosti konkrétního pacienta.

Velmi praktická je také funkce ukládání dat o jednotlivých pacientech. V přístroji můžete každému pacientovi vytvořit jeho vlastní složku (možnost vytvoření až 5000 složek, mezi nimiž lze jednoduše vyhledávat podle ID nebo jména pacienta), která bude obsahovat typ ošetření, ale dokáže na základě zadaných údajů vygenerovat také křivkový diagram zobrazující postup výsledků ošetření. Tento diagram můžete sledovat buď na přístroji, nebo si jej můžete v pdf formátu stáhnout na USB disk. Rovněž existuje možnost stažení celé pacientovy složky i s parametry jeho personalizovaného ošetření.

Druhou částí přístroje je rukojeť, jejíž součástí je i aplikátor. Díky spoušti, která je na rukojeti, můžete ošetření ovládat přímo její pomocí. Práce s rukojetí je velmi jednoduchá a pro obsluhující personál velmi pohodlná.

Přístroj se dodává ve stavu, kdy je de facto připraven přímo na použití, není proto třeba žádné složité instalace. Jediné, co musíte po jeho vybalení udělat, je nainstalovat držák na rukojeť, připojit rukojeť k hlavní jednotce a přístroj zapojit do elektřiny.

Kontraindikace
těhotenství a kojení
epilepsie, astma
nádorová onemocnění
srdeční a ledvinové choroby
diabetes
infekční onemocnění
kardiostimulátor / defibrilátor
atopický ekzém, dermatitida, psoriáza, aj.
problémy s tělesnou termoregulací
hypoproteinémie
problémy s tělesnou regulací
chronické onemocnění imunitního systému
zvýšená teplota nebo horečka
nachlazení nebo oslabení imunity
porucha štítné žlázy
křečové žíly, trombóza
Technické informace
Šířka: 390 mm
Délka: 395 mm
Výška: 194 mm
Standardní hmotnost: 10,0 kg
Spotřeba energie: 250 VA
Vstupní napětí: AC 100-240V, 50/60Hz
Pracovní tlak: 1,0-4,0 barů (nastavitelné s přesností na 0,1 baru)
Pracovní frekvence: 1-17 Hz (nastavitelné s přesností 1Hz)
Nárazy:1-3000 (nastavitelné po 100)
Maximální tlakový výstup: 350N za podmínek 4,0 barů
Pojistky (hlavní část): F3,15AL250V
Pojistky (sekundární, deska kontrolovaná pumpou) F10AL250V
Pojistky (sekundární, hlavní deska): F3,15AL250V
Nekontinuální provoz: 3000 x/min
Zdielať na: CRYOWAVE kryolipolýza s rázovou vlnou - facebook.com CRYOWAVE kryolipolýza s rázovou vlnou - twitter.com CRYOWAVE kryolipolýza s rázovou vlnou - google.com CRYOWAVE kryolipolýza s rázovou vlnou - digg.com CRYOWAVE kryolipolýza s rázovou vlnou - yahoo.com CRYOWAVE kryolipolýza s rázovou vlnou - squidoo.com
CRYOWAVE kryolipolýza s rázovou vlnou CRYOWAVE kryolipolýza s rázovou vlnou  
 
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 13.03.2015
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Masagemate VARIO II De luxe INFRAred vyhrievanie
Masagemate VARIO II De luxe INFRAred vyhrievanie Swiss
112,00 €
88,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Masážne kreslo JETT WLM-150
Masážne kreslo JETT WLM-150
1.590,00 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
50ks antidekubitný brucho celé chodidlá chrbát digitálny elastický hialurofrax hlava jett jett1 kolená kreslo lýtka magnetický masáž masážna masážne masážny matrac osobná podložka posilňovací posteľ profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna starjett stroj telo teplomer terapeutický terapia tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač Čistička
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu