www.zdravie-sk.eu > STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ > Biolampa SD-956G - zelené svetlo > SD-956G Ceny s DPH
 
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu
E-shop www.zdravie-sk.eu Produkty podľa určenia
Ako v obchode nakupovať
Obchodné a nákupné podmienky
E-shop www.zdravie-sk.eu TOP 10 Bestsellers
01.Profesionálny ultrazvukový čistič pleti UD-039 UD-039
02.Odstraňovač akné CLEANE-BT CLEANE-BT
03.Biolampa SD-956IR - infračervené SD-956IR
04.Biolampa SD-956R - červené svetlo SD-956R
05.JETT Beauty Expert
06.Biolampa SD-956G - zelené svetlo SD-956G
07.Prístroj na Omladenie Pleti Oxy Care Pro DAR0100116
08.Upokojujúca Gélová Maska DAR0100245
09.Jett UP5
10.Prístroj proti vráskam SAFETOX SAFETOX
E-shop www.zdravie-sk.eu
Mapa stránok

Doprava a Platba

Spôsob platby si kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Cena za dopravu v SR je 4€.

Pri objednávke nad 58€ s DPH je doprava v rámci SR zdarma.

Tovar zasielame cez prepravnú spoločnosť UPS.

Základné informácie
» Ochrana osobných údajov
» Používanie súborov cookies

Biolampa SD-956G - zelené svetlo [SD-956G]

70,37 €
Biolampa SD-956G - zelené svetlo
Prístroje Photon beauty sú certifikované lekárske pomôcky navrhnuté pre zlepšenie vzhľadu pleti za použitia prírodných svetelných vĺn, ktoré sú vyžarované LED diódami. Štúdie ukazujú, že svetlo preniká do tela vo forme fotónov a je absorbované fotoreceptormi v kožných bunkách. Svetlo aktivuje fotoreceptory v kožných bunkách, ktoré produkujú energiu pre okolité bunkové súčasti a tým skrášľuje pokožku.

Prístroje Photon beauty SD 956 pre starostlivosť o krásu sú používané na liečbu ľahších povrchových poranení a rôznych kožných chýb ako psoriázy, oparov, popálenín a akné. Spektrum svetla je zvlášť efektívne na menšie poranenia, jazvy, akupresúrne body a oblasti blízko vrchnej vrstvy pokožky.
Prístroje rady Photon Beauty tiež vyrovnávajú farebný tón pokožky a podporujú cirkuláciu. Spomaľujú zhlukovanie melanínového pigmentu, ničia akné a dermatitídu a vyhladujú vrásky, jazvy a jamky po neštoviciach.

Funkcia prístrojov Photon Beauty
Bio lampa SD-956G
- Zmenšuje vrásky a predchádza ich vzniku
- Vyrovnáva farebný tón pokožky
- Podporuje obeh
- Zastavuje zhlukovanie pigmentu
- Vyhladzuje pokožku
- Zjemňuje jazvy po neštoviciach
- Zmenšuje jazvy
- Pôsobí proti akné a dermatitíde

Photon Beauty SD 956G - zelené svetlo na pigmentové a pečeňové škvrny, pehy
Tento čistič pleti bol vyvinutý tak, aby umožňoval každodennú starostlivosť o pleť na profesionálnej úrovni. Pre pôsobenie na pigment bolo použité zelené svetlo. Je to kvôli jeho širokému spektru, ktoré je absorbované melanínom, pečeňovými škvrnami, pigmentovými zhlukmi a pehami.

Vlnová dĺžka zeleného svetla prístroja Photon Beauty pomáha vynikajúcim spôsobom odstraňovať epidermálne pigmentové škvrny (pečeňové škvrny, pehy, keratózu a pod.) Tento spôsob liečby iba svetelným žiarením využíva prirodzené procesy vášho tela tak, aby pomohol potlačiť prejavy starnutia a umocnil a predĺžil účinky prípravkov pre starostlivosť o pleť.

Na rozdiel od niektorých metód potlačenia starnutia, ktoré fungujú na princípe fyziologickej reakcie na čiastočné kontrolované poškodenie, Photon beauty stimuluje prirodzený proces obnovy kože. Ľudia, ktorí prístroj skúšali, si všimli hlavne celkového vyhladenia a hydratácie pokožky, krajšieho farebného tónu a štruktúry pleti, vyhladenia vrások a cítili sa celkovo odpočinuto.

Vlastnosti čističa pleti
Bio lampa SD-956G
- Čistič pleti nepotrebuje chladiace médium
- Kontrola teploty - vždy vlažné a príjemné
- Zvukový signál na konci liečby a automatické vypínanie
- Nízka váha
- Jednoducho prenosné a použiteľné kdekoľvek a kedykoľvek
- Vhodné pre najrôznejšie typy pleti
- Certifikovaný lekársky prístroj

Špecifikácia
- Zdroj napätia: Adaptér 115V(vstup)/15V(výstup)
- Vypínač: zapnuté - vypnuté
- Automatické vypnutie po 10 minútach
- Výstupný mód: pulzný
- Oblasť pôsobenia: 12.56cm2
- Váha: 186 g
- Zvukový signál: 2 tóny na konci používania

ANALÝZA RIZIKA pre biolampy na fotónovú terapiu.
Typ: SD – 956 IR, SD – 956 R, SD – 956 G, SD – 956 B.

KONTRAINDIKÁCIE PRE POUŽÍVANIE FOTÓNOVEJ TERAPIE
Fototerapia sa nesmie používať:
- na ožarovanie miest s podozrením na zhubný nádor ani na ožarovanie operačnej jazvy po operácii zhubného nádoru.
- na ožarovanie v oblasti štítnej žľazy pri jej zvýšenej funkcii, pri jej zväčšení ani na ožarovanie operačnej jazvy po operácii štítnej žľazy. Vždy je potrebné poradiť sa s lekárom.
- u osôb trpiacich vrodenou epilepsiou. Je nebezpečenstvo, že môže dôjsť k záchvatu. Vždy je potrebné poradiť sa s lekárom a v prípade jeho súhlasu vykonávať aspoň prvé aplikácie pod jeho dozorom.
- na ožarovanie očnej sietnice. Túto aplikáciu musí vykonávať lekár. Riziko zasiahnutia očnej sietnice znížime zatvorením obidvoch očí.
- pri podávaní liekov, aplikovaní masážnych prostriedkov alebo pri používaní kozmetických prostriedkov obsahujúcich fotocitlivú látku. Hrozí nebezpečenstvo poškodenia ožarovanej pokožky alebo sliznice. Tieto prípravky je potrebné aplikovať až po ožiarení.
- pre ožarovanie miesta zdroja infekcie (napr. mandle) s ohľadom na možnú prítomnosť baktérií alebo vírusov ako zdroja infekcie. V prípade ožiarenia biolampou sa tieto môžu ešte viac aktivovať a množiť.
Je potrebné byť opatrný pri ožarovaní pacientov so zvýšenou telesnou teplotou, zvlášť v dôsledku infekčných ochorení. Vždy je potrebné poradiť sa s lekárom.
Je potrebné byť opatrný pri ožarovaní pacientov so zníženou kožnou citlivosťou. Aplikáciou polarizovaného svetla znížime citlivosť ešte viac a tým môžeme vyradiť miestne prirodzené obranné schopnosti organizmu. Hrozí tak zvýšené nebezpečenstvo poškodenia ožarovanej oblasti.
Pri aplikácii biolampy, zvlášť pri svietení do ucha, môže dôjsť k vysušeniu pokožky a ku svrbeniu. Vhodné je ošetrenie oblasti zvlhčujúcim olejom (napr. ricínovým) alebo prírodnou masťou.
Pri aplikácii biolampy na otvorené rany, bercove vredy a pod. môže dôjsť k zosilneniu krvácania, ktoré je spôsobené rozšírením ciev ožarovaním. Biolampu je preto potrebné použiť len na okrajové časti rany.
Pri aplikácii biolampy v oblasti kĺbov, hlavne pri ich postihnutí na metabolickom základe (dna, reumatická artritída a artróza), môže dôjsť u približne 15% osôb k miernemu zvýšeniu bolestivosti v ožarovanej oblasti. Toto je prirodzená reakcia organizmu na fototerapiu a nie je dôvodom k jej prerušeniu. Ak použijeme kontinuálny režim ožarovania, pomalého pohybu biolampy nad ošetrovanou oblasťou popr. skrátenie doby ožarovania, dôjde postupne k ústupu bolesti a k dosiahnutiu analgetického efektu.
Ožarovanie biolampou je vhodné pre všetky typy pleti. Doba aplikácie na jednu oblasť musí byť v rozmedzí 10 až 30 minút.
Pokiaľ kozmetické či iné liečebné prostriedky neobsahujú fotocitlivú látku, je možné dané miesto ožarovať biolampou a tým i zvýšiť výsledný efekt prostriedku.
Zdielať na: Biolampa SD-956G - zelené svetlo - facebook.com Biolampa SD-956G - zelené svetlo - twitter.com Biolampa SD-956G - zelené svetlo - google.com Biolampa SD-956G - zelené svetlo - digg.com Biolampa SD-956G - zelené svetlo - yahoo.com Biolampa SD-956G - zelené svetlo - squidoo.com
 
 
Ponuka platí do vypredania zásob.
Dátum pridania: 18.10.2007 [Návod na používanie]
Odporúčané produkty
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÝ ZÁKAZNÍK Internetovy obchod - prihlasenie
Objednávam InfoMail
E-shop www.zdravie-sk.eu Akcie a Zľavy Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Masagemate VARIO II De luxe INFRAred vyhrievanie
Masagemate VARIO II De luxe INFRAred vyhrievanie Swiss
112,00 €
88,00 €
Internetový obchod ElektroCoLeti.sk
E-shop www.zdravie-sk.eu Najnovšia ponuka Internetový obchod www.zdravie-sk.eu »
Soľná fajka
Soľná fajka
14,90 €
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu dať bod:

» Ďalšie info o produktoch pre oblasť "Hlava-Tvár"
» Tovar rovnakého určenia
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Internetový obchod www.zdravie-sk.eu Zaujíma Vás... 5
antidekubitný brucho celé chodidlá chrbát digitálny elastický glukomer hialurofrax hlava hydrojett jett jett1 kreslo lýtka magnetický masáž masážna masážne masážny matrac osobná podložka posteľ profesionálna profesionálny prístroj ruky sada sauna starjett svetlo telo tens terapeutická terapeutický terapia tlakomer tukomerom tvár ultrazvukový vaňa veľkosť vibračný vyhrievaná vyhrievané vystavený vzduchu váha zvlhčovač
Odporúčame
Darcekaren.sk
ElektroČoLetí.sk - eshop
DARCEKY-eshop.sk
Suncity.sk - zdravá výživa
Tovar.sk
Fotogaléria produktu